Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Milion dolarů na vzdělávání dětských uprchlíků

Na vzdělávání dětských uprchlíků v Asii, na středním východě a v severní Africe byl  vládcem  emirátu Šardžá poskytnut dar malajské charitě  ve výši jeden milion dolarů. Tento dar přichází v době, kdy organizace UNHCR vydala statistiku, že děti celosvětově tvoří zhruba polovinu všech uprchlíků a přesídlenců. Jeho Výsost šejk Dr Sultan bin Muhammad Al Qasimi, člen Vrchního senátu Spojených arabských emirátů velkoryse zvýšil svůj dar pro malajskou charitativní organizaci Malaysian Charity - Children for Dignity Foundation (Nadace pro zachování důstojnosti dětí). Smyslem daru je rozšířit služby v oblasti vzdělávání a podpory, které tato nadace v Asii, na středním východě a v severní Africe již 20 let poskytuje.

 

Tato nadace, která dosud pomohla se vzděláním více než 7000 studentů a v současné době podporuje dalších 1100, se může těšit na sumu 1 milion dolarů navíc k částce 136 tisíc amerických dolarů, které získala ve čtvrtek 26. dubna jako vítěz Mezinárodní ceny emirátu Šardžá za vzdělávání uprchlíků (Sharjah International Award for Refugee Advocacy and Support).

Tato cena byla založena v roce 2017 přední humanitární organizací TBHF (nadace The Big Heart Foundation), která ve Spojených arabských emirátech sídlí, ve spolupráci s Vysokým Komisařem OSN pro uprchlíky (UNHCR) na podporu jednotlivců a subjektů, kteří v těchto oblastech provádí průkopnickou a smysluplnou činnost v oblasti vzdělávání uprchlíků.

Emirát Šardžá je kulturním pilířem arabského regionu. Jde o třetí největší emirát Spojených arabských emirátů a zastává názor, že všechny národy musí být postaveny na pevných základech vzdělanosti a pomoci mladým. Proto je tento emirát hlavním patronem a podporovatelem sociálních rozvojových projektů pro uprchlíky a potřebné lidi, na celém světě. Vedoucím představitelem těchto snah je nadace Big Heart Foundation pod vedením Jeho Výsosti vládce emirátu Šardžá a jeho ženy, Její Výsosti šejkyni Jawaher bint Mohammed Al Qasimi.

Další informace o nadaci Big Heart Foundation najdete na webových stránkách: http://tbhf.ae.

Přiložené fotografie:

1. Logo SIARA - Zdroj: nadace The Big Heart Foundation

2. Obrázek z aktivit, které nadace Dignity Foundation pořádá pro děti - Zdroj: nadace The Big Heart Foundation

Přečtěte si původní zdrojovou verzi této zprávy na webových stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20180429005047/en/.

Kontaktní informace

National Network Communications (NNC)

Fadia Daouk, +971 52 617 2111

Zdroj: Sharjah

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Číst 1171 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %