Třetí a čtvrtou vlnu EET je potřeba zastavit, ne pouze odložit Doporučený

  • středa, čec 26 2017
  • Napsal(a)  Alexandra Udženija
Autorka článku Autorka článku snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty

Byli to právě poslanci KDU-ČSL, kteří v Poslanecké sněmovně elektronickou evidenci tržeb porušením jednacího řádu schválili. Proto jejich návrh na odložení dalších vln EET působí přinejmenším pokrytecky. Jejich snaha odčinit svou nečinnost a bezzásadovost během čtyř předešlých let ve vládě působí tři měsíce před volbami směšně.

Rozšiřování elektronické evidence tržeb je potřeba zastavit a dosavadní fáze zrušit. Jedině takový krok pomůže podnikatelům a živnostníkům od zbytečné byrokracie. Řešením pro malé podnikatele a živnostníky by naopak byl návrh ODS na větší rozšíření paušální daně ve formě podnikatelské licence, jejímž zakoupením by měl podnikatel splněny daňové povinnosti a nebyl by obtěžován opakovanými kontrolami.

Číst 20412 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v EKONOMIKA

Související položky (podle značky)

HLAVNÍ RUBRIKY REVUE FRAGMENTY

  REVUE FRAGMENTY JE TÉŽ NA SÍTÍCH

 

Reklamní banner Invia.cz

Omalovánky ke kniže Strašidla na výlety 

 

Život detem

 

Prostor pro Vaši presentaci

Přepínač prohlížečů

Přepínač prohlížečů

VIDEO ZPRÁVY

Záznamy všech videozpráv získáte kliknutím
 
 
 

 
 
 
 

 

 
 

 
 
 
 
 
 
 

 

NEJVÍCE ČTENÉ ČLÁNKY

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %