Platy ředitelů státních úřadů trhnou platy politiků natož občanů Doporučený

  • neděle, bře 16 2025
  • Napsal(a)  IVANA HASLINGEROVÁ PANCÍŘOVÁ
Hospodářství již vyvolává v pamětnících vzpomínky na stav po 2. světové válce, již jen udělat z nejslabších a nejbezbranějších staropenzisty, zajímco úřady jen kvetou Hospodářství již vyvolává v pamětnících vzpomínky na stav po 2. světové válce, již jen udělat z nejslabších a nejbezbranějších staropenzisty, zajímco úřady jen kvetou

Měsíční platy ředitelů státních úřadů jdou až do 2 milionů Kč. To je výsměch lidem, kteží normálně pracují, jsou specialisté ve svém oboru a dosahují často tak kolem 80 tisíc Kč.  Dokonce je to i výsměch politikům, kteří berou "pouze" kolem 130 000 Kč. A největším výsměchem je, že vede ředitel České pošty se 2 045 680 Kč. Pošty která v Praze prakticky nefunguje. Budovu jí dokonce prodali, ale její zaměstannci v ní drží jako vši v kožiše  a způsobují kolaps národního hospodářství ruku v ruce s naší vládou. Manažeři státních úřadů berou více než dvojnásobné  průměrné platy v roce 2023 - podle ČSÚ (46 013 Kč hrubého). Jejich průměrný plat je 92 026 Kč. O penzich kiolem 20 000 Kč raději pomlčet a to jim dokonce na inflaci letos připlácí vláda jen 1/3. Příjemně si počtěte, není to kachna:

Číst 1453 krát
Ohodnotit tuto položku
(23 hlasů)
Zveřejněno v EKONOMIKA

HLAVNÍ RUBRIKY REVUE FRAGMENTY

  REVUE FRAGMENTY JE TÉŽ NA SÍTÍCH

 

Reklamní banner Invia.cz

Omalovánky ke kniže Strašidla na výlety 

 

Život detem

 

Prostor pro Vaši presentaci

Přepínač prohlížečů

Přepínač prohlížečů

VIDEO ZPRÁVY

Záznamy všech videozpráv získáte kliknutím
 
 
 

 
 
 
 

 

 
 

 
 
 
 
 
 
 

 

NEJVÍCE ČTENÉ ČLÁNKY

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %