MF ČR by nemělo suplovat mediální oddělení ANO Doporučený

  • sobota, srp 15 2015
  • Napsal(a)  JAN SKOPEČEK, ekonomický expert ODS, předseda Středočeského sdružení
Jan Skopeček Jan Skopeček snímek archiv autora

Ministerstvo financí ČR rozeslalo do médií pamflet, kterým se pokouší vyvracet výhrady ODS vůči plánovanému zavedení registračních pokladen (EET) v České republice. Ponechám stranou, že rádoby argumenty uvedené v pamfletu jsou scestné a k žádnému vyvracení vyfabulovaných mýtů ani posloužit nemohou. Mnohem více zarážející je ale skutečnost, že i po začátku platnosti služebního zákona, jehož deklarovaným cílem bylo odpolitizovat státní správu, jsou úředníci MF ČR zatahovaní do politického boje a k útoku na jednu konkrétní opoziční politickou stranu.

V pamfletu se neobjevují žádné nové, odborné a sofistikované argumenty týkající se EET, jde jen o opakování politických proklamací, které jsme bezpočtukrát slyšeli od přestavitelů hnutí ANO. Takové zneužívání aparátu Ministerstva financí šéfem hnutí ANO Andrejem Babišem k marketingovým účelům a k souboji s politickou opozicí je naprosto nepřijatelné. Andrej Babiš by si měl uvědomit, že Ministerstvo financí není jeho firma a ani v době dovolených nemohou úředníci Ministerstva financí suplovat roli mediálního oddělení hnutí ANO.  

Číst 17034 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v EKONOMIKA

Související položky (podle značky)

HLAVNÍ RUBRIKY REVUE FRAGMENTY

  REVUE FRAGMENTY JE TÉŽ NA SÍTÍCH

 

Reklamní banner Invia.cz

Omalovánky ke kniže Strašidla na výlety 

 

Život detem

 

Prostor pro Vaši presentaci

Přepínač prohlížečů

Přepínač prohlížečů

VIDEO ZPRÁVY

Záznamy všech videozpráv získáte kliknutím
 
 
 

 
 
 
 

 

 
 

 
 
 
 
 
 
 

 

NEJVÍCE ČTENÉ ČLÁNKY

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %