hhh

Pro smilování Boží... Otevřený dopis poslancům SR

Danuše Herpe Jungmannová

 

Allgemeiner Tierhilfsdienst e.V., Německo, OI SOS pro PES, Česko

Vážené dámy a pánové, tak takhle nějak může vypadat Vaše zlatíčko bez průkazu původu, které si pořídíte za laciný penízek…

Snad se všem rozumným lidem rozsvítí a poslancům především, že množitelství je opravdu šílený problém, které spadá do týrání zvířete.Minulý týden jsem dostala zprávu, že množitelé ze Slovenska cpou štěňata do Anglie a během šíleného trasportu bez vody a krmení, jich víc jak polovina umře. Ti ještě položiví chudáčci jsou nacpáni v klecích s mrtvolkama svých sourozenců a kamarádů.

Na Slovensku se zcela beztrestně obchoduje utrpením živých tvorů a pokud se poslanci nevzpamatují a okamžitě nepřijmou změnu zákona,  tak ty lidské bestie prostě nezastavíme…

Němci na tom nejsou o nic lépe a minulý týden vyhrábli transport u Erlangenu v Bavorsku (viz obrázek vopravo ) Je to celoevropská ostuda!!!

Německá i anglická strana jsou ochotni pomoci s osvětou a se změnou myšlení občanů. Ryba ovšem smrdí od hlavy a pokud se nezačne v nejvyšších kruzích, těžko očekávat nápravu u běžných občanů, kteří mnohdy vůbec nevědí, čeho se dopouštějí.

Prosím za všechna trápená, týraná a dosud živá zvířata – PŘIJMĚTE NEODKLADNĚ NOVÝ ZÁKON.

 

 

 

 

 

Čivava, york, maltézáček, krysařík a všechna další plemena – Nabídka

 

Prodám štěňátka čivavy a štěňata všech ostatních ras, matka je na jedné z fotek, věk 2 roky, 4. vrh, několik štěňat nám sice umřelo, ale pár jich přežilo, možná jim byla v kotci na betonu zima. Otec je údajně šampion 4 zemí s PP, zapůjčený ke krytí za úplatu, protože jeho páníček je lačný peněz a je mu jedno jakou fenu pes kryje. Když se mu nechce krýt ,tak mu pomůžeme. Chybí mu sice nějaké zuby, ale není to dědičné. Naše štěňata můžete vidět v králíkárně, ve sklepě, v chlívku nebo venku bez podestýlky na betonu i v těch mrazech, žádný problém. Máme jich hodně, bereme je od matek a prodáváme již v 5ti týdnech, do domu je brát nebudeme, aby nám tu nic nezničili a na nějaké mazlení stejně nemáme čas. Nám jde totiž jen o prachy. Klidně je prodáme i dalším množitelům. Cena není vysoká, a když budete taky dále nakrývat, vše se vám mnohonásobně vrátí a nemusíte ani chodit do práce, ti čoklové vás docela dobře uživí. Cena jen 1000 Kč.

Slepé, staré a nerodící fenky, dáváme zadarmo ochráncům, alespoň se jich zbavíme a nemusíme je živit.  Pokud štěňátko po pár týdnech nebo měsících přes veškerou péči pojde na nějakou záhadnou chorobu, tak se nedivte, protože my neočkujeme ani neodčervujeme, to jsou zbytečné náklady. A protože nás nikdo nehoní, tak neplatíme ani daň z příjmu a s úsměvem okrádáme stát, protože na nás kvůli bezzubým zákonům nikdo nemůže. Hmmm, to se nám to žije….

http://www.stop-mnozitelum.cz/index.html

 

Pouhých 93 hodin zbývá do konce možných nákupů dárkových poukazů na podporu nadačního fondu Pes v nouzi - proto prosím, sdílejte nejen mezi přáteli pejskaři, ale i mezi ostatní, známé, pracovní kolegy...přes facebook a další sociální sítě, email, Skype, zprávy... http://www.slevopolis.cz/cs/sleva/2357-spolecne-s-vami-dame-druhou-sanci-ctyrnohym-pratelum-kteri-nemeli-v-zivote-stesti-podporte-nadacni-fond-pes-v-nouzi-a-pomozte-nam-najit-domov-dalsim-pejskum-?utm_medium=mailing&utm_source=slp&utm_campaign=cela-cr-new Děkuji Danuše Herpe Jungmannová Allgemeiner Tierhilfsdienst e. V., Německo, OI SOS pro PES, Česko