Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Orbán: "Globalisté mohou jít všichni k čertu!", Trump: "Musíme na ně udeřit tvrdě!" Doporučený

  • úterý, srp 09 2022
  • Napsal(a)  IVANA HASLINGEROVÁ a JIŘÍ PANCÍŘ
Maďarský premiér Viktor Orbán sklidil za svůj působivý projev na kongresu CPAC v Texasu potlesk vstoje.| Maďarský premiér Viktor Orbán sklidil za svůj působivý projev na kongresu CPAC v Texasu potlesk vstoje.| Foto: Reuters

Na tradičním kongresu amerických konzervativců v Texasu (CPAP) zazářil letos kromě Donalda Trumpa maďarský premiér Viktor Orbán. Pan Orbán tak oslnil americké konzervativce, že na kongresu obdržel  doslova ovace a potlesk vstoje zejména za výroky „Globalisté mohou jít všichni k čertu!“ a "Západ je ve válce sám se sebou". Jeho přítel Trump se stal jasným favoritem amerických konzervativců na nominaci v prezidentských volbách a hlavní hvězdou kongresu vůbec. Druhý se umístil současný guvernér státu Florida Ron DeSantis. I mimo kongres se těší Trump 70 % podporou občanů v Texasu. 

Donald Trump má podporu nejen mezi konzervativci na kongresu CPAP, ale i uvnitř republikánské strany stoupá jeho podpora. Bývalý pravicový prezident USA je prostě díky špatné a neschopné vládě levicových neoliberálů ještě populárnější, než byl před svým nástupem do Bílého domu.

Orbánovi tleskal sjezd amerických republikánů. A Trump je favorit do příštích voleb
Foto: Repro GBNews
Popisek: Donald Trump na CPAC 2022

To, že se Trump stává díky neschopné vládě neoliberálů pro rozumné Američany opět hvězdou a natož pak mezi konzervativci, nebylo na kongresu CPAC překvapením. Pro nás Evropany je ale milým překvapením, že spolu s ním se stal hvězdou kongresu maďarský premiér Viktor Orbán, který v EU, a bohužel i u nás, sklízí přímo uragan kritiky za to, že si nepřeje z Maďarů vyrobit multietnicky smíchaný "mixovaný národ", že si přeje, aby v Evropě zůstaly svébytné národy a národní státy stojící na jejich tisíciletých křesťanských tradicích. Západ je podle něho s přáním, aby národy zanikly, ve válce sám se sebou.

Pokud jde o krizi na Ukrajině neobával se na kongresu říci, že si  nepřeje protahování války na Ukrajině dodávání zbraní do ní, ale chce mír a návrat k normálnímu životu, aby mohl v klidu budovat svůj stát bez  módních výstřelků ničících jeho tradici založenou na křesťanských hodnotách. K tomu by měli všichni spojit síly. Doslova uvedl: „Jsem tady, abych vám řekl, že bychom měli sjednotit naše síly k tomuto cíli."  

„Globalisté mohou jít všichni k čertu!“ zvolal doslova premiér Orbán, načež následoval nadšený potlesk vstoje!

Donaldu Trumpovi tím zřejmě promluvil ze srdce, neboť ten uvedl: „ Je nutné bojovat zejména s „vnitřním nebezpečím“ v podobě socialistů a ultralevice. Musíme na ně udeřit tvrdě, naše země už to déle neunese. To, co učiníme v několika příštích měsících a letech, určí, zda americká civilizace zkolabuje anebo zda zvítězí a bude vzkvétat jako nikdy předtím,“ pronesl se zvoláním: "Amerika opět na prvním místě“.

 Nám nezbývá než prosit Boha, aby pomohl panu Trumpovi stát se silným americkým prezidentem, který by Ameriku vyvedl z morálního bahna módních -izmů a ona se pro nás pro všechny stala opět vzorem a  obdivovanou vůdčí světovou velmocí. A panu Orbánovi poděkovat za to, co dělá pro návrat normální konzervativní pravicové křesťanské politiky do zemí levicové bezbožné socialistické EU.  

© Kulturní komise, z.s. 2022

Číst 429 krát
Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)
Zveřejněno v SVĚT

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 30 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %