Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Rozhodně už NEPŘIJÍMAT v ČR žádné další Afghánce Doporučený

Těchto bojovníků Talibánu se již podle VOX POPULI v Rakousku vyklubalo velké množství z příchozích utečenců přišedších do Rakouska balkánskou cestou. Proto je přijímání těchto lidí velice nebezpečné! Těchto bojovníků Talibánu se již podle VOX POPULI v Rakousku vyklubalo velké množství z příchozích utečenců přišedších do Rakouska balkánskou cestou. Proto je přijímání těchto lidí velice nebezpečné!

Rozhodně už NEPŘIJÍMAT k trvalému pobytu v ČR žádné další Afghánce, než ty, které přivezly letecké speciály a kteří byli prověřeny už českými vojenskými službami na území Afghánistánu. Budiž nám výstrahou příklad Francie, která v roce 1962 přijala uprchlíky, kteří spolupracovali s francouzskou správou v Alžíru, a kterým hrozil smrtelně nebezpečný postih od alžírských nacionalistů, kteří zvítězili nad Francií a Francie Alžír vyklízela. Ačkoliv první generace byla za záchranu života Francii vděčná, jejich potomci ve třetí generaci v tom lepším pískají při francouzské hymně, v tom horším páchají teroristické činy. Proto Rozumní, jejichž jsem předsedou, varují před přijetím dalších uprchlíků z Afghánistánu.

Rozumní,  se rozhodli kandidovat na kandidátce ekonomicky silné Aliance pro budoucnost spolu s dalšími stranami a hnutími: Agrární demokratická strana, Strana konzervativní pravice - Řád národa, Demokratická strana zelených DSZ - za práva zvířat (Pozor! NEJSOU to ti eurohujerští Zelení, které propaguje neustále ČT, naopak DSZ kandidovala spolu s námi za Suverenitu v roce 2010, kdy za nás kandidovala i Jana Bobošíková a málem jsme se dostali do parlamentu. Tato DSZ podporuje a zakládá útulky pro opuštěné a týrané pejsky a je proti týrání zvířat), Starostové pro kraj (jsou v ní ti starostové, co zásadně nesouhlasí se spojením Starostů s Piráty), Zdraví, sport, prosperita (lékaři a sportovci, kteří vyznávají heslo "sportem ke zdraví"). Naše heslo je Za spravedlnost a životní jistoty. Důležité je také, že pokud se dostane ALIANCE do parlamentu, má stoprocentní koaliční potenciál, čili může být součástí vlády. 

Já jsem např. ve stínové vládě nominován na ministra kultury a konečně bych mohl zařídit to, aby se v našich rádiích začaly zase hrát české, moravské a slezské písničky a nevyvážely se miliardy do zahraničí za převahu anglických a amerických písní. A vůbec bych podporoval skutečně českou kulturu, včetně kultury regionální. Chci také prosadit zákon o českém jazyku tak jak to také zatím bezúspěšně navrhovala KSČM. Vidíte nevýhodu toho, když strana není přímo v koalici ale pouze podporovatelkou. Není dle mého názoru možné, aby v ČR byly některé nápisy pouze v angličtině a v některých zahraničních firmách byla komunikačním jazykem pouze angličtina (a to říkám s vědomím, že sám anglicky naprosto plynně hovořím, právě tak jako německy a dalšími třemi jazyky). Prostě naše řeč se musí chránit jako dědictví národních buditelů Nyní nastoupí mohutná kampaň a počítáme s tím, že by ALIANCE mohla dostat až 8% hlasů

Kandidáty Rozumných najdete na všech kandidátních listinách Aliance pro budoucnost (APB). Držte nám ve volbách palce a když se vás někdo zeptá, koho budete volit a nemáte sami zatím žádného favorita, tak odpovězte Alianci pro budoucnost (APB) Děkuji.

Váš Petr Hannig, předseda ROZUMNÝCH, lídr kandidátky Aliance pro budoucnost v Královéhradeckém kraji

Číst 2292 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 80 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %