Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Nová forma Brežněvovy "omezené suverenity" - šikanózní "ideologická policie" EU - schválena EP Doporučený

Tomio Okamura v Evropském parlamentu Tomio Okamura v Evropském parlamentu snímek archiv SPD

Poslanci EU byla 7. října odsouhlasena šikanózní “ideologická policie” EU, která bude zasahovat proti nepohodlnými členským státům EU. V případě jejich neposlušnosti a odporu proti diktatuře z Bruselu bude tato organizace vynucovat nápravu, bude přikazovat změny zákonů a institucí, a pokud káraný stát vše v určeném termínu neprovede, nastoupí sankce. A to ne ledajaké. Odebere hlasovací právo jeho premiérovi a co víc, dokonce mu odejme dotace. Hodnocení všech členských států EU,  zda poslušně dodržují předpisy EU a jsou tudíž z pohledu vedení EU „právním státem", bude probíhat každý rok, podobně jako probíhaly za komunismu každoroční prověrky ohledně vztahu k ruské okupaci a KSČ... V právě přijatém dokumentu jsou uvedeny jako příklady neposlušných států, které nejsou právním státem, Maďarsko a Polsko. 

Že za německého předsednictví EU dojde k mnoha nepříjemným věcem utužujícím poslušnost, jsme čekali všichni, ale co je moc to je moc. Dát si otevřeně Parlamentem odsouhlasit zavedení ideopolicie pro prosazování šikany a cenzury EU na jednotlivé státy, to je v demokratické vládě síla. Oficiální ustavení ideopolicie EU ze zákona je dokladem toho, co říkají někteří odvážní politici jako pan Okamura či prezident Klaus již dávno, nyní sama EU potvrdila, že nemá nic společného se svobodou a demokracií, ale šíří se z ní jasná velmi tvrdá totalita a diktatura. 

Člověk by čekal, že takovou věc žádný stát nebude chtít schválit, ale opak je, BOHUŽEL, pravdou. Pro tento ostudný návrh EK hlasovali všichni europoslanci za KDU-ČSL, TOP09, STAN, Piráty a dokonce i hnutí ANO. Kateřina Konečná z KSČM se zdržela hlasování čímž návrh rovněž fakticky  podpořila. Zejména stojí za pozornost antivlastenecké protičeské hlasování europoslanců  hnutí ANO. Jejich šéf, Andrej Babiš, vede sice vždy doma silácké řeči, ale před bruselským panstvem je na kolenou. Proti ideopolicii hlasovali poslanci ODS a SPD. Protože ale ODS se slovy svého předsedy hlásí k EU a je proti vystoupení naší země z tohoto levicového totalitního uskupení, je to schizofrenní jednání a k CZEXITU se nepřipojí. Jsou zde poroto zajímaví pouze poslaci SPD, kteří hlasovali spolu s europoslanci Orbánovy strany Fidesz a polskými poslanci z vládnoucí polské strany Právo a spravedlnost, byli proti této nové formě kádrování užívaného za brežněvovské omezené suverenitě. Jejich šéf Tomio Okamura k tomu říká: 

"Vlastně celá naše vlastenecká frakce Identita a demokracie (ID), kde je členem SPD, hlasovala v Evropském parlamentu proti. Od poslanců, kteří hlasovali pro přijetí zavedení ideopolicie pro prosazování šikany a cenzury to považuji za veliký podraz pro ČR.  Bude to jenom klacek vedení EU na neposlušné členské státy Evropské unie, které chtějí hájit svou národní suverenitu a své křesťanské hodnoty. Ostatně  tento nástroj již aplikuje v praxi Brusel na Polsko a Maďarsko. Premiér Babiš bohužel něco jiného říká u nás doma, a něco jiného v Bruselu. V České republice tvrdí, že hájí národní zájmy, ale v Bruselu odsouhlasil dokonce i šílený Zelený úděl, který bude naši ekonomiku stát biliony korun ročně. Podpořil také eurodluhopisy, které znamenají zadlužení českých občanů na další generace a v jejichž rámci se budou vybírat i nové evropské daně. Dále podpořil šílenou genderistickou Istanbulskou úmluvu, Marakéšskou deklaraci či pakt OSN o uprchlících… Mluví i o tom, že je pro přijetí eura ve vhodný čas. Babiš není Orbán. A jeho bývalá spolustranička Jourová háže Orbánovi doslova klacky pod nohy. Měli bychom se společně s Maďarskem a Polskem bránit proti diktátu Bruselu, proti sluníčkářskému neomarxismu a genderismu, proti imigraci a islamizaci..."

Ano měli bychom se už konečně začít bránit této novodobé a neskutečně zákeřné diktatuře Bruselu, i když je již více než 5 minut po dvanácté. Nevidíme bohužel ale přes médii nám předhozený koronavirus opravdové nebezpečí, které se na nás žene a  zničí nevratně šťastné a klidné životy nám všem.

Stačí se zaposlouchat do zpráv z okolních zemí. Dítka sekají mašetami hlavy kantorům, občané na vánočních trzích jsou rozježděni auty, oslavy státních svátků končí podobnými masakry, ale vedení EU se z nepochopitelných důvodů stále zastává fanatické političky Merkelové, která do křesťanské Evropy tyto vraždící muslimy pozvala. A nyní se nám je po kolikáté již (vzpomeňme jen summity Dublin1, Dublin 2, Dublin 3, Dublin 4, kde se nám pod pohrůžkami obrovských pokut snažila EU vnutit několikatisícové kvóty těchto nebezpečných lidí). Nyní nabízí evropský komisař pro uprchlíky prakticky tutéž povinnost, zabalenou pouze do možnosti "výběru" rychlejšího či o 8 měsíců odloženého zla. Je jasné, že dokázat se těchto lidí zbavit repatriací do zemí původu není reálně možné.

A nám všem nezbývá, než se modlit k Bohu, aby ochránil naší zem...

Číst 4580 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v EU

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 28 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %