Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Záchranná stanice Laguna jihoamerického papouščího doktora MVDr. Sebastiana Franca Doporučený

  • středa, říj 24 2018
  • Napsal(a)  MAGDALÉNA ŽOHOVÁ
Výstava papoušků v Lyssé nad Labem Výstava papoušků v Lyssé nad Labem

Unikátní výstavu vzácných papoušků ze záchranné stanice Laguna a ukázky práce papouščího doktora z jižní Ameriky mohou návštěvníci obdivovat od 24 do 28. října 2018 v Lysé nad Labem. Jako bonus  mohou využít zdarma poradnu veterináře.  Na výstavě Exotika 2018 v Lysé nad Labem uvidí návštěvníci nejkrásnější druhy papoušků jako je kakadu, žako, amazoňan a ara . Představí je záchranná stanice Laguna. Skvělý tip na výlet pro chovatele i rodiny s dětmi! Ve velké expozici Laguny budou moci návštěvníciobdivovat úchvatné formace vzácných papoušků, kteří prošli léčbou této záchranné stanice. Součástí stánku bude premiérově poradna MVDr. Sebastiana Franca, jihoamerického veterináře specializovaného na exotické ptactvo a plazy. Návštěvníci budou moci využít jeho služeb zdarma. Záchranné stanice Laguna se za několik let své existence postarala o 80 papoušků v nouzi – těch, o které nemohli jejich majitelé pečovat, nebo těch, kteří trpěli psychickými či jinými problémy.

 V Laguně se papouškům dostává nejen láskyplného domova, ale především odborné veterinární péče. Někteří papoušci se zde poprvé setkají s jedinci vlastního druhu. Učí se tak přirozenému chování ve skupinách, jsou zapojováni do her, musí řešit vzájemnou hierarchii – prostě imitace toho, co by je potkalo v přírodě v jejich domovině. 

 

 

 

Pozn. redakce: Je skvělé psát v záplavě zpráv o mučení zvířat takto skvělou zprávu. Panu doktorovi Francovi patří velký dík za to, co pro opuštěné papoušky vybudoval a dělá. 

 Snímky, autorka článku

Číst 7466 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 43 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %