Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Otevřená náruč Merkelové imigrační vlnu vyvolala Doporučený

Německá kancléřka v dobách pohasínající slávy Německá kancléřka v dobách pohasínající slávy

Tak zní moje odpověď na článek Adama Němce "Otevřená náruč Merkelové migrační vlnu nevyvolala, ukazují statistiky" v iDnes. Není argumentem, že v době, kdy kancléřka Angela Merkelová vítala příchozí běžence a ujišťovala Němce, že „to zvládnou“, byla již masová migrace do Evropy nezvratnou skutečností. Agentura Euromed, kterou kancléřka Merkelová založila, prováděla v zemích, odkud nyní uprchlíci přicházejí, nábor občanů již několik let před tím. Tehdy to zdůvodňovala obavou, že Evropě jinak hrozí vylidnění a že je nedostatek pracovních sil pro podřadné práce, které nechtějí Němci dělat.

Zkušený a zodpovědný politik by si uvědomil velké nebezpečí podobného zvaní lidí s naprosto odlišnou kulturou, neboť by věděl, že v případě, kdyby v jejich neklidném regionu došlo k válce, nebudou obyvatelé prchat do sousedních zemí, jak se tomu doposud dělo, ale první zemí bude Německo a jeho okolí. Což se nyní děje. 

Kromě toho je neodpustitelné, že kancléřka Merkelová nepodnikla nic proti hromadné migraci, ačkoliv musela vědět nejpozději v srpnu 2015 o hrozícím přílivu uprchlíků ze Sýrie a Afghánistánu. Tehdy totiž německé ministerstvo vnitra vypracovalo zprávu, která na riziko masové imigrace upozorňovala. Bylo od ní  trestuhodné, že se na příchod milionů běženců nepřipravila a neinformovala o tomto nebezpečí další země EU. Připraveností myslím celkovou společnou vojenskou ostrahu hranic všech států EU, úpravu poskytování sociálních dávek ilegálům a žádost NATO o námořní ochranu hranic, nikoliv onu frašku, kdy lodě EU naopak loví utečence a posílají je do EU místo toho, aby tyto lodě dostihly lodičky překupníků, kapitány zatkli, lodě zničili a uprchlíky převezli tam, odkud připluli. 

Je sice hezké, že pyšná a podle bruselských úředníků zřejmě neomylná kancléřka prohlásila kajícně: „Kdybych mohla, vrátila bych čas o mnoho let zpátky, abych se spolu s celou vládou a všemi, kdo nesou zodpovědnost, mohla lépe připravit na situaci, která nás v pozdním létě 2015 zastihla spíše nepřipravené." Jenže čas  vracet nelze a za chybná rozhodnutí má politik prostě nést zodpovědnost, zvláště když má varovnou informaci k dispozici. Její povýšená ignorance tak závažné zprávy Ministerstva vnitra, která přinesla a ještě přinese zemi tolik finančních obětí a obětí nejcennějších na lidských životech, je prostě neomluvitelná.

Nehledě na to, že hned po výše citované omluvě za svou obrovskou politickou chybu  po debaklu v Berlínských volbách hrdě konstatuje: "Za svými rozhodnutími ale plně stojím“. To dokládá, že v skrytu srdce si islamizaci Evropy přeje. Ostatně ani od ostudných voleb v tomto směru nic neudělala. Vítání uprchlíků v Berlíně se stalo naopak symbolem pro vítací životu nebezpečnou politiku neomarxistické kancléřky Merkelové. 

 
Když prohlásí nejvyšší vůdce státu, že "uprchlický příliv zvládne", je to jasný signál pro další a další běžence. Shlédnou-li nadšení, s jakým vítá jejich soukmenovce (viz obrázek), pak proč by utíkali do chudých okolních zemí a nejeli rovnou do bohatého Německa za tak příjemnou paní. A přijetím mnohatisícového davu uváznuvšího na nádraží v Budapešti 5.9.2015 paní kancléřka své sliby potvrdila činem a zájem o Německo stoupl ve všech bojujících i nebojujících státech Blízkého Východu i Afriky.

Nikdo netvrdí, že Merkelová vyvolala všechny nepokoje v arabských zemích, které vedou k utěku běženců před vraždícími hordami Islámského státu, ale nikdo jí nemůže vyvinit z toho, že diplomaticky řečeno, bylo od tak vysoce postavené političky krátkozraké, že nepokoje nepředpokládala a zvala z takto výbušných oblastí lidi, aby zachránili země EU před ekonomickou a populační krizí.

To, že nyní již stěhování národů nabralo svůj samospád, je věc jiná. Nyní již opravdu žije tento chaotický přesun arabských národů do Evropy svým životem. Po zprávách o úspěšném přesunu prvních migrantů do Německa byli další adepti posíleni v naději, že i oni dopadnou stejně dobře. Nyní již opravdu nemá na jejich nadšení kancléřka vliv. Protože ale vše rozpoutala, měla by se o to rychleji snažit jejich nadšení utlumit rázným gestem - vojenským opevněním hranic Schengenu, prosbou NATO o pomoc na moři a zprávou, že žádný ilegál nemá nárok na podporu a bude vyhoštěn.

Nesouhlasím, že kdyby opravdu zaujala jiný postoj k běžencům, nezpomalila by už nyní sílící migrační vlnu. Kdyby jí opravdu šlo o to, aby již nikdo nepřešel přes naše hranice, tak výše uvedenými opatřeními to docílí. Pokud o nich bude jen diskutovat na summitech, přestěhuje se při tomto jejím postoji do Evropy celá Afrika. 

I muslimská země jako Libanon  rozhodla zpřísnit imigrační podmínky a omezila příliv dalších milionů běženců. To není nehumánní. Politik musí chránit především své lidi.
 
Tím nechci tvrdit, že pomáhat lidem v nouzi se nemá. Pomoc je nutná, ale ne přestěhováním celého zuboženého kontinentu do bohatých zemí.  Je nutné pro ně pomoci vybudovat utečenecké tábory v pohraničních oblastech zemí postižených válkou a především zničit původce nepokojů Islámský stát. Teprve potom v postižených zemích pomoci běžencům s opravou jejich domovů. Zvláště nyní by měli ti opravdu potřební před tvrdou zimou dostat v táborech teplé oblečení  a jídlo.
 
Měly by se na tom podílet kromě EU ale zejména Spojené státy, jejichž prezident Obama, původce celé tragédie, Arabské jaro vítal s tím, že konečně zvedají Arabové hlavu a chtějí si sami vládnout... V naivitě jemu vlastní si neuvědomil, že pod právem šária, které v muslimských zemích platí, nikdy nemůže nastat demokracie. Že tam vládne prorok Mohamed prostřednictvím náboženských vůdců a bezpodmínečná diktatura...
 
Před přílivem vojáků Islámského státu do EU po dobití Mosulu bychom však měli evropské hranice střežit opravdu důsledně. Jinak je s křesťanskou Evropou konec. A na to by měla paní Merkelová dohlédnout už proto, že tento útěk zpočátku vyprovokovala a nyní se do EU valí miliony nebezpečných vojáků IS spolu s uprchlíky podle systému sněhové koule, která  stále nabaluje a nabaluje další sníh. 
Číst 11239 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v EU

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 33 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %