Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Po očkování proti covid-19 zemřelo v Norsku 23 lidí Doporučený

  • neděle, led 24 2021
  • Napsal(a) 
Očkování může podstoupit pouze zdravý člověk, nemocný neunese ke své indisposici přidat ještě covidovou infekci byť zmírněnou Očkování může podstoupit pouze zdravý člověk, nemocný neunese ke své indisposici přidat ještě covidovou infekci byť zmírněnou

Norský zdravotní institut to uvedl poté, co v zemi krátce po podání první dávky vakcíny zemřelo 23 lidí. Pro vážně nemocné může být očkování proti covidu fatální, tvrdí institut. Očkování proti covidu může být podle norské studie rizikové pro seniory starší 80 let, kteří trpí nějakým závažným onemocněním. Tímto zde prosím nechci vést nějakou kampaň proti očkování. Jen tím nabádám k opatrnosti a k tomu, aby si každý zvážil důkladně rizika.

 

Očkování podle hnutí SPD musí být dobrovolné a lidé, kteří se nenechají očkovat, nesmí být diskriminováni. Lidem, kteří se očkovat chtějí, by podle nás měla vláda zajistit co nejrychleji bezpečnou vakcínu. Podporujeme svobodu volby a svobodné rozhodnutí každého občana, který sám ví, co je pro jeho zdraví nejlepší.

„U osob, které jsou velmi oslabené, mohou mít i relativně mírné vedlejší účinky vakcíny vážné následky,“ citovala vyjádření Norského zdravotního institutu agentura Bloomberg. U nás o věci informovaly CNN Prima News. Navíc je zajímavé, že Zhruba polovina zdravotníků v Německu se nechce nechat očkovat.

A co si myslíte Vy? Chcete se nechat očkovat, nebo ne? Nebo počkáte?

Může jít o obrázek text, kde se píše PO OČKOVÁNÍ PROTI COVID-19 ZEMRELO V NORSKU 23 LIDÍ PRO VÁŽNE NEMOCNÉ MÜŽE BYT VAKCINA FATÁLNÍ, TVRDÍ ZDRAVOTNI INSTITUT imgflip.com zadlavalcl zhotovic SPD
 
 
 
Číst 3784 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v ZDRAVÍ

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %