Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Hrozí nová imigrační krize, podobná té z roku 2015 Doporučený

Zajistí Rakousko za předsednictví EU opět bezpečnost a normální život jejím občanům, který zničila Merkelová pozváním muslimských junáků do EU, aby ji zachránila před vymřením? Zajistí Rakousko za předsednictví EU opět bezpečnost a normální život jejím občanům, který zničila Merkelová pozváním muslimských junáků do EU, aby ji zachránila před vymřením?

Dohoda mezi EU a Tureckem, v níž se Turecko se zavázalo k aktivní ochraně hranic proti přistěhovalcům, za což mu z Bruselu plynou miliardy eur, jim uzavřela trasu přes řecké ostrovy, která tvoří 200 kilometrů dlouhou přírodní hranici s Tureckem. To je ale neodradilo a pohotově si našli cestu po pevnině přes řeku Evros na řecko-turecké hranici. Dvacetitisícové hraniční město Orestiadaj je přeplněno zástupy přistěhovalců, jejichž počet strmě narůstá. Vláda do města poslala 120 policistů, což ale podle starosty zdaleka nestačí. Místní úřady se obávají hrozby nové imigrační krize.Toto vše sledují s obavami země na Balkánu Slovinsko, Chorvatsko, Makedonie a celý Balkán začínají po vzoru Maďarska lemovat ploty.  Nechráněná zůstala pouze cesta přes Albánii a Černou Horu přes níž přešlo již tolik migrantů, jako loni za celý rok. 

 

Podobný nebezpečný příběh se odehrává u španělských břehů po té, co dřívější italský ministr vnitra Marco Minniti  prosadil dohodou s libyjskými úřady, která příliv severoafričanů toužících po sladkém životě v Německu ztížila a přibrzdila. Ty to ale neodradilo a začali používat dříve méně využívanou trasu ze severní Afriky přes Středozemní moře do Španělska, kde se jejich počet za poslední dva roky ztrojnásobil. Nyní se po volbách situace v Itálii pro tyto nebezpečné migranty ještě zhoršila a Španělsko bije na poplach.  

Problém vnímá citlivě i Rakousko, které by se spolu s Německem mohlo stát cílovou zemí těchto nebezpečných přistěhovalců. Rakouský ministr vnitra Herbert Kickl proto varoval, že jeho země uzavře hranice, pokud by hrozilo opakování uprchlické krize z roku 2015, kdy přešlo přes Rakousko do Německa přes milion žadatelů o azyl. Rakouský kancléř Sebastian Kurz chce, aby evropská pohraniční stráž Frontex působila už na africké půdě.

Rakousko brzy převezme předsednictví v EU, věřme, že se bude tímto nejožehavějším evropským problémem EU zabývat konečně nejen nic neříkajícími proklamacemi a nošením svíček na místa povražděných nevinných občanů  příchozími hosty paní Merkelové, ale konkrétními činy. Že dovolí jednotlivým zemím EU, aby směly vyčistit své země od těchto nebezpečných lidí a mohly tak zajistit svým občanům bezpečnost. Že zajistí klidný život jakve všech zemích EU občanům klidný život jako žili před tím, než napadl německou kancléřku Merkelovou šílený plán pozvat do zemí EU muslimské junáky, aby je zachránili před vymřením. 

 

Číst 12561 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v EU

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 40 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %