Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Wu-chan zvládal koronavir - jak to docílil? Doporučený

  • úterý, bře 17 2020
  • Napsal(a)  Jiang Simin

Nejvíce postižené město ve střední čínské provincii Hubei je na dobré cestě k zotavení. Ve Wu-chanu v centrální Číně, epicentru propuknutí koronaviru, klesly nové případy nakažení virem COVID-19 na jednociferné číslo. Podle videa CGTN byly v pátek zaznamenány pouze čtyři případy. Poslední údaje ukazují, že se ve Wu-chanu zotavilo více než 36.000 pacientů, což představuje více než 70 procent z celkového počtu případů. Vzhledem k tomu, že z nemocnice je propouštěno více pacientů, tento týden bylo uzavřeno všech 14 dočasných nemocnic ve městě. Tyto nemocnice přeměněné z veřejných zařízení poskytovaly včasnou léčbu pacientům s mírnými příznaky. Přijali více než 12.000 pacientů. Takový pozoruhodný pokrok nepřišel snadno. Při zvládnutí epidemie hrála klíčovou roli rychlá mobilizace národních lékařských zdrojů. Do boje v provincii Hubei bylo vysláno celkem 42.000 zdravotníků z celé země. Do 3. března bylo do Hubei posláno přibližně 65.000 kusů zdravotnického vybavení včetně ventilátorů a zařízení ECMO (umělých plic).

 Byly testovány a implementovány léčebné plány, jako je respirační podpora a plazmová terapie. Tradiční čínská medicína pomohla zmírnit příznaky mnoha pacientů a zkrátit dobu léčby. Mluvčí vlády ve čtvrtek uvedl, že díky opatřením, která přijala Čína, dosáhla nyní vrcholu nákazy. Podniky mimo oblast Hubei se postupně probouzejí k životu. Více než 95 procent podniků nad stanovenou velikost obnovilo provoz, uvedl v úterý vládní představitel.

Dr. Bruce Aylward, vedoucí týmu společné mise Číny a organizace WHO v boji proti viru COVID-19 řekl, že zopakování úspěchu čínské protiakce jinde bude vyžadovat rychlost, peníze, představivost a politickou odvahu.

Toto krátké video vytvořené televizí CGTN je založeno na skutečných událostech a ukazuje, jak se Čína vypořádala se smrtícím virem a vyléčené pacienty, jako je Han (pseudonym) a jeho otec. S šířením epidemie po celém světě můžeme tohoto společného nepřítele, vir COVID-19, porazit pouze vzájemnou spoluprací.

Původní zprávu naleznete zde: https://news.cgtn.com/news/2020-03-14/Fight-to-Reunite-How-Wuhan-tackled-COVID-19-ORhUCzRIGs/index.html, Video - https://www.youtube.com/watch?v=cadvezBFZxs

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1134100/Fight_to_Reunite.jpg

Peking 16. března 2020 

KONTAKT: Jiang Simin +86 18826553286

PROTEXT

Číst 6230 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v ZDRAVÍ

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %