Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Co si má počít nebohý vážně nemocný pacient v koronarovém šílenství Doporučený

Navštívil nás rozčílený významný operatér ze špičkové pražské kliniky, že nemůže operovat včas pacienty, kterým z prodlení hrozí rozvoj rakovin atd., protože lůžka zaujímají prakticky zdraví lidé s teplotou a chřipkou. Že se nikdo neptá, kolika takovým pacientům ublíží a kolik jich na to doplatí životem. To že už nikdo nenapíše, jen když jsou jinak vesměs bezvýznamní politici v televizi a nakupují roušky, aby ukázali, jak o voliče pečují. Má pravdu, ale co s tím může našinec dělat, když se volby blíží. Přesto jsem si řekla, že se pokusím na tuto pro mnohé lidi smrtelně důležitou věc upozornit a podívám se na to, jak s tím zápasí jinde ve světě.

Zjistila jsem, že Duch koronaviru straší už víc než tři měsíce rovněž celý svět. Media o něm vypouštějí tolik zpráv a tak emotivně a intenzivně, že ti, kteří jim nekriticky věří, přicházejí doslova o zdravý rozum. Pan Duch vzbudil takový strach, že lidé přestali prostě realisticky vnímat fakta. Přitom  suché oficiální statistiky Světové zdravotnické organizace (WHO) říkají, že každý rok umírá ve světě průměrně 55 milionů lidí. Přitom počet mrtvých lidí, kteří měli kromě jiných nemocí i koronavirus, je 40 000, což je pouze 0,1 %. Na alkohol přitom umírá každý rok kolem 7 % lidí a z toho 13 % dokonce v mladém věku 20-39 let. Alkohol tedy každým rokem odejme 4 miliony životů, což je 100krát víc než koronavirus. Rovněž tabák je každoročně příčinou smrti dokonce 15 % zemřelých z celkového počtu světových úmrtí. Ukončuje tedy 8 milionů životů a to je 200krát víc než koronavirus.

A nikdo se toho neleká. Nikdo nenosí masky proti kouření a nepodléhá panice z tak hrozného procenta úmrtí kuřáků! Nikdo každému, kdo by kouřil či popíjel, nerve cigaretu či lahev z úst!

Co se týká fámy o Itálii, ve skutečnosti je tam v daném čase nakaženo koronavirem pouze 0,16 % obyvatel a zemřelo 0,016 % obyvatel. Navíc krizová skupina se počítá od 75 let výše, to znamená 80níci, 90níci, kteří mají kromě koronaviru ještě i jiné vážné nemoci, na které umírají. A v Rusku, kde virová onemocnění dosahují po čtvrt roce vrcholu, umřelo 44 lidí, přičemž ročně tam zemře 1 890 000 lidí.  Procentuálně je to pouhých 0,0024 % všech zemřelých. Mrtví na koronavirus měli navíc kromě koronaviru ještě i jiné vážné nemoci. Podle těchto statistik vidíme, že horor s přeplněnými krematorii, který senzacechtivá média pouštěla o těchto dvou zemích do světa, je fake. Lidi přesto ovládl strach.

Co to v  nás lidech je za zvláštní temnotu?

Tam, kde bychom měli mít potřebný strach, kterým předejdeme vážným zraněním či neštěstím, tam ho nemáme! Vesele kouříme, pijeme, zabíjíme se v autech, ale kvůli fake news z masmédií jsme schopni zmobilizovat všechny své síly a dobrovolně se cpeme na cestu do globalistického mechanismu, který nás ožebračí a krutě sešrotuje. Stačí, že likviduje atheistickým přístupem k životu naše duše, nyní chce zničit strachem z Ducha koronaviru ožebračením naší země i budoucnost nás všech. 

Musím se přiznat, že při psaní tohoto závěru mi v hlavě zaznělo, byť jsem zapřísáhlý pravičák, Fučíkovo heslo: Lidé bděte! I když bych ho poněkud pozměnila na Politici a hygienici bděte! I Vy můžete potřebovat rychlou pomoc lékařů, kteří díky Vašemu současnému šílenství  nemohou naplno pracovat a zachraňovat životy vážně nemocným pacientům.

Číst 6919 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v ZDRAVÍ

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %