Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Liana Janáčková: "Žaloba na Boha neuspěla protože nemá adresu, máme ale adresu Evropského soudu" Doporučený

Ubozí imigranti žádají o nocleh Ubozí imigranti žádají o nocleh obrázek Kamenský

Liana Janáčková podala otevřenou  žalobu k Evropskému soudu na EU. Žádá, aby soud uložil EU prostřednictvím Rady Evropy přijmout rozhodnutí uložit členským státům EU povinnost vyhostit všechny nelegální imigranty ze svého území a aby EU dala peníze na vznik jasných hranic a nevytvářela předpoklady čerpat peníze pro nelegální imigranty z rozpočtu EU. To, co se nyní děje v Evropě, je jasné protiprávní zabírání našeho výsostného území obyvateli jiného světadílu. K otevřené žalobě se může připojit každý občan EU, který si to nepřeje. Musíme přestat přehlížet vraždění Evropanů těmi, kteří se sem dostali s těmi davy. Davy musí jít pryč, protože nás svým nekontrolovatelným množstvím ohrožují.

S Lianou Janáčkovou se znám asi třicet let a žasnu víc a víc; je to nezničitelná žena a že se o její likvidaci už pokoušelo pár jedinců nevalné pověsti, vždycky ostrouhali. V těchto dnech aktivity paní starostky kulminují žalobou. K Evropskému soudu pro lidská práva ve Štrasburku podala tento týden žalobu na Evropskou unii jako Ing. arch. Liana Janáčková, současná starostka Ostravy-Mariánských Hor a Hulvák, krajská zastupitelka Moravskoslezského kraje za Nezávislé a bývalá senátorka. Žádá v ní zcela logicky, aby soud uložil EU prostřednictvím Rady Evropy přijmout rozhodnutí, kterým bude uložena členským státům Evropské unie povinnost vyhostit všechny nelegální imigranty ze svého území.

K tomu dát peníze na vytvoření evropských hranic a nevytvářet předpoklady k tomu, aby mohli nelegální migranti čerpat peníze z rozpočtů zemí EU. (Je to komické - běženci mají právo na unijní peníze, ale státy, které odmítnou kvóty, mají po eurech. Solidarita je prý solidarita...) V žalobě, která se formálně musí nazývat stížností, se odkazuje na znění Úmluvy o ochraně lidských práv a základních svobod, a žádá, aby se přešlo od slov k činům. Žalobu podává Janáčková jako otevřenou, a uvádí, že se k ní může přidat každý občan kterékoli země Evropské unie. Proto také bude znění žaloby přeloženo do angličtiny.

Liana Janáčková k tomu uvádí: „Na rozdíl od známé žaloby na Boha, která neuspěla proto, že Bůh nemá adresu, my máme adresu jak soudu, tak Rady Evropy. To, co se nyní děje v Evropě, je jasné a protiprávní zabírání našeho výsostného území obyvateli jiného světadílu, a Evropská unie zatím jen bezmocně přihlíží pod pseudoargumenty o humanismu. Jde nám o naše bezpečí, o naše životy, a my přehlížíme porušování zákonů a vraždění Evropanů těmi, kteří se sem dostali s těmi davy. Pokud orgánům Evropské unie zatím nedošlo, co jim dojít mělo, musíme to říct my – ti cizí lidé musí jít pryč. Bez pardonu, bez výjimek. Protože nás svým nekontrolovatelným množství ohrožují. A to se snažím říct legitimním způsobem – obracím se na k tomu příslušnou instituci, a opírám se o nejvyšší právní normu.“  Čeští uprchlíci před nacismem měli zahraniční odboj, tak proč by běženci neměli mít též svůj odboj vůči IS?

  v době druhého největšího stěhování národů, se vyrojila sousta citátů, moudrých i laciných a populistických: 

Je přirozené, že v době druhého největšího stěhování národů, se vyrojila sousta citátů, moudrých i laciných a populistických, kterým lze nazvat ten následující: „O imigrantech, lidských bytostech, se píše, jako by šlo o škodnou zvěř či parazity valící se do naší vlasti, aby vysávali sociální systém nebo rovnou vraždili a znásilňovali. Cizinci žijící v Evropě jsou vykreslováni jako pátá kolona, podvodníci a zločinci. Muslimové jsou házeni do jednoho pytle s teroristy, bez ohledu na jejich skutečné názory či nepřebernou rozmanitost náboženských směrů…“ Takto se rozohnily osobnosti české vědy, včetně rektorů, kteří ignorují státní svátek 28. října, který tímto urážejí, přičemž si myslí, že tím poníží prezidenta Miloše Zemana, aniž by si uvědomovali, že mu Pražský hrad či oslava založení samostatného československého státu nepatří. Naopak se oni ve své nadutosti dopouštějí hanobení republiky...


Tak se nám  akademici vyznali ze své lásky k mírumilovnému islámu a lidskosti ve společném prohlášení „Výzvou proti strachu a lhostejnosti“? na webu www.vyzvavedcu.cz společně odmítli vyvolávání strachu a nenávisti k běžencům z Afriky a Blízkého východu do Evropy. Jejich kvalitní výběr těch nejinteligentnějších prý zaručí starému kontinentu zisk a hospodářský růst, sníží nezaměstnanost a zaručí, že národy nevyhynou. A je zde další citát, diametrálně odlišný, nyní člověka, který vše nevidí jen od kancelářského stolu s klotovými rukávy, představitele Republiky Kongo u Organizace spojených národů (UN, OSN), Serge Boret Bokwango, jenž osvětlil svoje odmítání “uprchlické politiky” Evropské unie a vyjádřil se velmi drasticky: Byla to EU, nebo kancléřka Merkelová, kdo pozval přistěhovalce a žadatele o azyl do SRN?

Afričané, jež nyní vidím v Itálii, jsou doslova vyvrhelové a odpad Afriky. Prodají cokoli a kohokoli a zku*ví i sami sebe… Pociťuji silný vztek vůči těmto přistěhovalcům z Afriky, jež se chovají jako krysy napadající města v Evropě, a silný stud za ně… A navzdory tomu je i nadále snahou dostat do Evropské unie tohoto “odpadu” co nejvíc. A politici se dokonce nestydí tvrdit o něm, že to jsou “kvalifikovaní odborníci”. Ti, co by dali přednost takzvanému “australskému modelu”, nejsou v Evropské unii slyšeni…” Nebo bychom chtěli v rámci naší morální pokory tzv. australský model, kdy lodě s “uprchlíky”, přistižené australským námořnictvem nebo pobřežní stráží, nesmějí přistát a jsou poslány zpět. Kdo se utopí, zemře hladem nebo žízní, je si tím vinen sám. Nemusel se přece na takovou cestu vydat…" říká pan Bokwango.

S citáty se roztrhl pytel, se svoji troškou do běženeckého mlýna přišel i tiskový mluvčí Hnutí Duha Jan Piňos: „Myslí si čeští v míru a pohodlí žijící občané, že je normální zahnat zpět lidi, za jejichž utrpení neseme zodpovědnost, zpět do nelidských podmínek, zatímco budeme dál zvyšovat konzum a globální sociální nerovnováhu…?“ Ví duhový komik, že je nutno počítat s tím, že čím víc přijmeme běženců, tím dříve to bude v Česku vypadat jako v zemích, odkud uprchlíci přicházejí. Ať se to Piňosovi líbí nebo ne… Brzy se ho zeptám, jestli už za uprchlíky poděkoval…? Jan Piňos, tiskový mluvčí Hnutí Duha v článku „Za uprchlíky poděkujme“ tvrdí, že Češi nesou odpovědnost za utrpení běženců…

article_photo

 S imigranty to bude horší než s Rómy, kteří se ani po staletích nepřizpůsobili:

Paní starostka Janáčková má ve své čtvrti romský problém, k němuž se nyní též obecně vyjádřila v souvislosti s běženci: „Nechápu iniciativy, jež vyzývají, ať jsme k migrantům vstřícní. Když budeme ke všem vstřícní, tak nás potom sežerou. Romové tady žijí stovky let a většina z nich se dodnes neintegrovala. S migranty z Afriky to bude daleko horší." K tomu dodala, že pokud se dají do pohybu statisíce, nebo dokonce miliony lidí z Afriky a Blízkého a Středního východu, bude to zkáza civilizace.

article_photo

Liana Janáčková...

Poslouchat můžu, hlásit musím! Takové je zřejmě motto indického aktivisty a ochránce Romů  Kumara Vishwanathana. Poprvé ho využil v roce 2007, kdy se mu dostala do rukou nelegální nahrávka mariánskohorské schůze. Probírala se problematika kolonie Bedřiška, jež je z velké části obývána Romy a nepřizpůsobivými občany, kteří většinou nechtějí pracovat, jelikož jim asi víc vyhovuje pobírání sociálních dávek. Ve vyhrocené atmosféře tenkrát řekla starostka Mariánských Hor a Hulvák ing. arch. Liana Janáčková emotivní slova:

„Bohužel, jsem rasistka. Nesouhlasím s jakoukoli integrací cikánů, aby plošně byli po obvodu. Bohužel, vybrali jsme Bedřišku, takže tam budou, klidně s vysokým plotem, elektrikou, mně je to jedno… Já už ty Cikány opravdu nemám kam dávat, já bych prostě musela mít ten dynamit a odstřelit je,” prohlásila bezradná Janáčková. “Klidně to budu křičet do celého světa..!“ Reakce, proč by nemohl být plot kolem Bedřišky, když jsou ostnaté dráty kolem celé Evropy? O Turecka, Srbska, Chorvatska či Maďarska a Rakouska...?…

Paní Janáčková je pracovitá žena a žádná rasistka. Už několik let podporuje náš fotbalový turnaj proti drogám a rasismu,“ řekl na adresu senátorky zástupce Unie olašských Romů Josef Stojka, který se sám přihlásil na policii, že chce k tomu něco říct. Senát Janáčkovou za její výroky o dynamitu a elektrickém plotu nezbavil imunity a nevydal k trestnímu stíhání, i když o to sama požádala... A další emotivní projev: „…Vystavte mi potvrzení, že mohu mít střelnou zbraň a že mi dáváte svolení, abych to vystřílel, a já to půjdu udělat…“ řekl do morku kosti rozezlený ing. Jiří Jezerský.

Kukláči v soudní síni… Snímek Břetislav Olšer

A byl oheň na střeše, zvláště že za zveřejněním této nahrávky byl zhrzený straník ODS Michniak, jehož Janáčková sesadila z postu starosty. Soud jednal asi sedm hodin pouze v kauze Jiřího Jezerského, radního a bývalého místostarosty ostravského obvodu Mariánské Hory a Hulváky, ale vzhledem k tomu, že ústřednímu důkazu – velmi nekvalitní inkriminované nahrávce – bylo špatně rozumět a hlavně že v ní nezaznělo, koho to vlastně chtěl rozčílený obžalovaný ve zjevném afektu postřílet, vyřkl soud zprošťujcí rozsudek… Forum Romanum v Ostravě, Římané nám krutě závidějí…

Múza spravedlnosti, řečeno pohádkovým žargonem, se nažrala a Jezerský zůstal celý. V opačném případě by celé jednání zřejmě připomínalo dávný proslulý “opičí proces” z jednoho bigotního amerického státu. Nutno dodat, že „militant“ Jezerský, jak mi to osobně potvrdil, nikdy na vojně nesloužil u jednotky se zbraní a jeho verbální výrok byl je bouchnutím sazí.

Stejně měl z Romů nervy nadranc Jiří Čunek, jenž jako bývalý starosta Vsetína učinil to nejzásadnější rozhodnutí v československé historii, když po více než čtyřicetileté diskriminaci valašských gadžů místními Romy nechal vystěhovat dům hrůzy proslulý jako “pavlačový činžák” uprostřed města. Čunek: „Doba hájení skončila; nastává čas, kdy někteří Romové určitě půjdou z bytů pryč“ Pavlačák byla akce nepřizpůsobivých Romů. Své jednání tehdy zhodnotil slovy, která pak musel často vysvětlovat: „Já čistím jenom od vředů. To dělají lékaři taky.“ Reakce. Další výrok, kterým se zapsal do romsko-gadžovské histo(é)rie, byla odpověď na otázku, zda budou stejně jako Romové dotovaní i ostatní lidé. „To se budete muset jet někam opálit, začít dělat s rodinou binec, na náměstí dělat ohně a potom se vás teprve někteří politici zastanou a řeknou – on je chudák,“ řekl Čunek.

"Co ty do mňa, gadžo...?"... Snímek Břetislav Olšer

Hanlivá slova na adresu Romů nedávno zazněla a prošla bez větších emocí také na jednání zastupitelstva v Břeclavi. V jeho průběhu komunální politik Tomáš Nepraš označil Romy za “černé ludry”, když se mluvilo o krádežích květin na veřejných prostranstvích. Akce… “Co jsem řekl, to jsem řekl. A nebudu to dál komentovat. Píše se jen o tom, co jsem kde řekl, ale o Cikánech, kteří kradou poklopy z kanálů, to už nikdo nenapíše…” Akce a reakce. Akce jsou Romové, reakce gadžové. Není to zvláštní, že vždycky přijde napřed akce a teprve po ní následuje reakce? Logicky, kdyby totiž nebyla akce, nemohla by se konat ani reakce… Jasné? Kdo s čím zachází, tím také schází…

Policie se zabývala též výrokem Jana Dufka, jednoho z organizátorů nedávné demonstrace v Duchcově. Po setkání vedení města s občany řekl na připomínku, že pochody k domům Romů situaci v Duchcově jen zhoršují: „To je dobře, konečně ty lidi alespoň povstanou a vyvražděj je všechny.“ Výrok zachytil štáb, který natáčí Český žurnál, dokumentární sérii České televize. A hned s ním na veřejnost. Xenofobie, rasismus, anticikánismus na pokračování…? Veřejnou besedu uspořádalo vedení Duchcova s policií minulý týden, aby zklidnilo emoce vyvolané útokem skupiny Romů na manželský pár. Akce. Napětí po brutálním útoku na manžele vracející se v pozdní noci domů z diskotéky, vyústilo v demonstraci, která se zvrhla v protiromský pochod a střet s policií… Má se měnit zákon, který přikazuje, aby se Romové nesměli flákat a zadarmo projídat naše peníze…?

„Bylo to v rozčilení a bohužel to teď už nemůžu vzít zpět,“ poznamenal ke svému výroku Dufek. Reakce. Koho měl na mysli, když mluvil o vyvražďování, neupřesnil. „Já už nevím, kdybych neviděl ten záznam, nepamatoval bych si, co jsem tehdy říkal,“ dodal.

Zahanbit se nedal ani mistr bonmotů, prezident Miloš Zeman, jenž jako hlava státu Česko vzkázal uprchlíkům na českém území, že je do Česka nikdo nezval. Uprchlíci podle něj musí respektovat pravidla této země. „Pokud se vám to nelíbí, běžte pryč,“ vyzval je v nedělním rozhovoru z Lán. „Těmto lidem nejlépe pomůžeme na jejich území,“ dodal. Prezident tím mířil zejména na uprchlíky z Blízkého východu a Afriky… Doslova řekl: „První věta zní: Nikdo vás sem nezval. Druhá věta: Když už tady jste, tak musíte respektovat naše pravidla, stejně jako my respektujeme pravidla, když přijedeme do vaší země. Třetí věta: Když se vám to nelíbí, běžte pryč.“

Inu, zlatou medaili za výrok ovšem získává aktivista Kumar, který v rozpadajícím se romském ghettu v ostravském Přednádraží s patosem řekl:  „Domnívám se, že romská komunita je budoucností této země, protože je to rostoucí komunita,“ a dodal, že ji vidí jako skupinu lidí, jež může Česko obohatit. A já přidávám, že nás obohatí asi tolik, co dle Piňose a českých akademiků africko-blízkovýchodní běženci... Další komentáře, glosy a ukázky z mých knih na webech olser.czbretislav-olser.enface.cz a na mém facebooku
Číst 11318 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v EU

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 27 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %