Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Senát zabránil uzákonění hrůzostrašných zákonů ve jménu genderistů a homosexualistů Doporučený

  • pátek, led 26 2024
  • Napsal(a)  Mons. PETR PIŤHA
Mons. Petr Piťha v rozhovoru s Tomášem Mátlem na slavnostním odhalení pomníku sv. Vojtěcha v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha Mons. Petr Piťha v rozhovoru s Tomášem Mátlem na slavnostním odhalení pomníku sv. Vojtěcha v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha snímek: Ivana Haslingerová, revue Fragmenty

Níže uvedený článek jsme vydali 10.10.2018, opakovali jsme ho 28.6.2023 a nyní 26.1 2024 jej připomínáme potřetí a doufáme, že  doufáme že naposled. Že si již konečně šest let po zveřejnění této nebezpečné Istanbulské úmluvy dočtou poslanci i její dodatky a nebudou tento zrádně sepsaný dokument předkládat před dalšími volbami opětovně Senátu ke schválení. Jde opravdu o velce nebezpečnou listinu, která by vedla po přijetí Senátem k tomu, že by vám mohl stát odebra těti, lékař po porodu by nesměl rozhodnout zda jde o dceru či syna ani jméno byste dítěti nemohli tudíž dát, až dokud samo nerozhodne co je, museli byste je vychovávat bezpohlavně a za nesouhlas byste byli  deportováni do nápravného tábora vyhlazovacího tábora atd. Níže je vše popsáno, protože Mons. Piťha si listinu přečetl i s dodatky.  Přesto ji současná  Sněmovna předložila opět po několika letech horní komoře Parlamebntu ke schválení.

Naštěstí v Senátu sedí rozvážní lidé, kteří leccos pamatují a i když většinou schalují běžné věci také bezmyšlenkovitě podle stranických příkazů, tak přece jen při ratifikaci Istanbulské úmluvy, o níž vědí jak nebezpečný a nepřijatelný je její dodatek, nedokázali, a to napříč stranami, připojit svůj podpis. s výjimkou 100% schválení Piráty.  Senátorka JUDR. Daniela Kovářová jasně a právnicky srozumitelně zdůvodnila proč nepodepsala tento neuvěřitelný dokument v článku zveřejněný  v revue Fragmenty: ISTANBULSKÁ ÚMLUVA JE PIRÁTSKÝM ÚTOKEM NA PRÁVNÍ ŘÁD A SUVERENITU ČR.  Nyní uvádíme vysvětlení Mons. Petra Piťhy co by nás čekalo, kdyby senát tento dokument přijal za zákon. A čeho nás Senát uchránil jeho nepřijetím:

ISTANBULSKÁ ÚMLUVA JE PSANÁ ZÁKEŘNĚ, VŠE DŮLEŽITÉ JE AŽ V DŮVODOVÉ ZPRÁVĚ VYHOVUJÍCÍ IDEOLOGII NACISMU A MARXISMU DOPORUČENÝ  

středa, červen 28 2023, Napsal  Mons. Petr Piťha

 

Chraňme si tisíciletou křesťanskou kulturu Evropy díky níž byla vždy nejvzdělanějším kontinentem

Text k obrázku: Chraňme si tisíciletou křesťanskou kulturu Evropy díky níž byla vždy nejvzdělanějším kontinentem

V danou chvíli se v našem parlamentu projednává ratifikace Istanbulské úmluvy a naše společnost je v klidu. Tu a tam se ozve nějaký hlásek, ale to je přeci odjakživa při všem. Možná, že ale vůbec nevíte, o jaké nebezpečí jde. Nikdo vás dost jasně neupozornil, ale přiznejme si, že my sami se o nic nezajímáme. Pokusím se stručně vysvětlit nebezpečí schválení Istambulské úmluvy: Nebezpečí vidím už v tom, jak zákeřně je Istanbulská úmluva formulována. V textu samotném není nic, pod co se rozumný člověk nemůže podepsat.

 Všechno nebezpečné a nepřijatelné je teprve v důvodové zprávě, která je tak rozsáhlá, že ji běžný člověk a patrně i dost poslanců nebude číst. Pro plné pochopení Istambulské úmluvy je dále třeba znát texty řady předchozích, již platných dokumentů. Je rovněž třeba ji číst v kontextu dalších proklamací a výroků jejích protagonistů. Další nebezpečí vidím v tom, že Istambulská úmluva pojednává o určitém rozšíření práv a svobod a nám úplně uniká, že svoboda není sumou dílčích svobod a svobodiček, protože je celistvá, jediná a nedělitelná. Má povahu moře, které není součtem kapek stejně jako déšť.

Svoboda buďto je, a pak z ní všechny ostatní přirozeně vyplývají, anebo není a je nesvoboda. A tuto nesvobodu máme podle Istanbulské úmluvy uzákonit ve jménu mocné nátlakové skupiny gentristů a homosexualistů. Zdůrazňuji homosexualistů nikoli homosexuálů, z nichž mnozí s názory agresivních homosexualistů nesouhlasí.

Dokonale zvrácené zákony, které se u nás touto úmluvou mají zavést a v několika zemích již zavedeny, jsou namířeny proti tradiční rodině, tj.: otec–muž, matka– žena, děti, tedy děvčata nebo chlapci, a prarodiče, vždy muž a žena.

Navržené zákony a jejich protagonisté převzali ideologii marxismu a nacismu. Jsou to neomarxisté, o čemž se mluví, a neonacisté, o čemž se cudně mlčí. Navrhované zákony jsou ze své podstaty nedemokratické. Jsou diktátorské. Diktatury se vždy potřebovaly zbavit rodiny, která přes jakoukoli dílčí domácí autoritu je demokratickou jednotkou, je nositelem a zdrojem demokracie a zároveň i pravé vazebnosti společnosti.

Že existovaly a existují špatné rodiny, všichni víme. Na principu to nemění nic. Na úvod připomenu jednu větu z dnešního Evangelia: Kdo by chtěl svůj život zachránit, ztratí ho, kdo by však svůj život pro mne ztratil, nalezne ho, a přistoupím k částečnému výčtu toho, co by nás po zavedení tohoto nového zákonodárství čekalo. Je mi to líto, protože to bude znít jako zatloukání hřebíků do rakve nebo bušení na bránu neštěstí.

• Vaše rodiny budou roztrženy a rozehnány. Bude k tomu stačit, že dětem řeknete, že muž a žena nejsou totéž.

• Vezmou vám děti a zatají vám, kam je zašantročili, kam je prodali, kde je vězní. Postačí k tomu křivé obvinění.

• Určení pohlaví vašich novorozenců podle pohledu do jejich klína bude zrušeno.

• O svém pohlaví rozhodne dítě samo, a proto budete povinni je vychovávat bezpohlavně a potažmo mu nebudete moct dát ani jméno.

• Za každý nesouhlas budete deportováni do nápravně-výchovných pracovních táborů vyhlazovacího charakteru.

• Homosexuálové budou prohlášeni za nadřazenou vládnoucí třídu, vy budete patřit k podřadné výpomocné třídě a pracovat podle pokynů mocných elit, které budou určovat, co se smí a co se nesmí říkat.

• Budete postaveni pod všechny živočichy, kteří se pohlavně rozmnožují, protože pro kočky, žáby ani hmyz zaváděné zákony neplatí.

Co říci na závěr.

Je starou zkušeností, že obrana ohrožených svobodných lidí je snazší a efektivnější, než vzpoury otroků a vězňů. Co by dělal patron naší země svatý Václav, říkat nemusím, ale musím říct, že naše naděje je v tom, že se postavíme za něj a budeme zpívat opravdověji a poctivě chorál: "Nedej zahynouti nám ni budoucím."

Amen.

 Úryvek z kázání v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha ve svátek sv. Václava,  28. září L. P. 2018 

PS

Výše uvedený článek ISTANBULSKÁ ÚMLUVA PŘINÁŠÍ DALŠÍ NEOMERXISTICKOU NEDEMOKRATICKOU NESVOBODU vyšel v naší revui Fragmenty před pěti lety ve středu 10. října 2018. Tehdy vzbudil obrovskou nevoli zejména u pražské kavárny.  Vývoj situace ukázal, že varování autora bylo pravdivé a potvrdil nebezpečnost Istambulské úmluvy. 

© Kulturní komise ČR, z.s. 28.6.2023

Je to neuvěřitelné, ale nyní 25.1. 2024 ho vydáváme potřetí.  Věřme, že již tento  nedůstojný projekt nikdo před dalšími volbami nevytáhne žádná strana nemající vlastní program na světlo Boží. 

© Kulturní komise ČR, 26.1.2024

Číst 419 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v EU

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 51 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %