Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

EP chce zneužít brexitu k ještě větší centralizaci EU, europoslanac za Svobodné Petr Mach hlasoval proti Doporučený

Předseda Svobodných Petr Mach bojuje za czexit Předseda Svobodných Petr Mach bojuje za czexit snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty

Hlasovalo se v narychlo svolaném mimořádné plenárním zasedání Evropského parlamentu. Europoslanec Petr mach byl pohoršen závěry EP a hlasoval proti. Našemu listu co ho k tomu vedleo sdělil: "Rozhodnutí britských voličů v referendu opustit Evropskou unii je třeba jen respektovat a nesouhlasím se zneužitím odchodu Británie k další centralizaci EU."

 "Nesouhlasím konkrétně s výzvou k omezování práv členských států volit si vlastní míru integrace („Je nutné se vyhnout řešením, kdy by si státy samy volily oblasti integrace“). Považuji to za tlak na zavedení eura v České republice bez ohledu na vůli občanů v naší zemi.

Nesouhlasím ani s výzvou posilovat pravomoce EU v reakci na brexit („EP vyzývá k vytvoření plánu dosažení lepší Unie, který by se zakládal na využití všech možností, jež skýtá Lisabonská smlouva, a který by byl završen přepracováním Smlouvy“).

Nesouhlasím také s rozhodnutím o reorganizaci Evropského parlamentu („EP provede změny své interní organizace s ohledem na vůli občanů Spojeného království vystoupit z Evropské unie“), to lze číst jako snahu EP vyřadit britské poslance z činnosti EP ještě před formálním ukončením britského členství.

Než Británie přestane být členem EU, a to může trvat ještě dva roky, mají britští poslanci právo na plnohodnotné zastoupení," říká Petr Mach.

Z chování EP vyplývá, že totalitárně  socialistický  moloch EU je neopravitelný stejně jako byl neopravitelný jiný model socialismu zvaný u nás komunismem. Jediná možnost pro získání svobody je z EU vystoupit dokud je čas. Je správné, že Svobodní v čele s předsedou Petrem Machem požadují po vzoru brexitu czexit. A není to novinkou pouze po brexitu. Petr Mach již před lety napsal knihu Jak vystoupit z EU. Takže to není jen módní výkřik, ale dluhodobý sen Petra Macha a jeho strany.

Číst 9522 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v EU

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 48 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %