Žaloba podaná Evropskou komisí na ČR je formou agrese - odejděme po anglicku Doporučený

  • neděle, pro 10 2017
  • Napsal(a)  Radim Fiala - SPD
Jakým právem nás žaluje EU za chyby Merkelové. Ať si se svými hosty poradí matka Merkelová a její Německo Jakým právem nás žaluje EU za chyby Merkelové. Ať si se svými hosty poradí matka Merkelová a její Německo

Žaloba podaná Evropskou komisí na Českou republiku je formou agrese s cílem vynutit si možnost rozhodovat o příchodu imigrantů do České republiky. Je to součást politiky EU. Výroky českých politiků o jednání a rozmlouvání jsou buď naivní nebo jde o klamání lidí. Je jediná cesta - a tou je obnova suverenity České republiky na základě referenda o vystoupení z EU. Odejdeme po anglicku.

 

Fotka uživatele Radim Fiala - SPD.

 
Číst 10078 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v EU

Související položky (podle značky)

 

Reklamní banner Invia.cz 

Reklamní banner Invia.cz

Reklamní banner Invia.cz

 

Omalovánky ke kniže Strašidla na výlety 

 

Život detem

 

Prostor pro Vaši presentaci

 

Reklamní banner Invia.cz 

 

Přepínač prohlížečů

Přepínač prohlížečů

VIDEO ZPRÁVY

Záznamy všech videozpráv získáte kliknutím
 
 
 

 
 
 
 

 

 
 

 
 
 
 
 
 
 

 

Reklamní banner Invia.cz 

NEJVÍCE ČTENÉ ČLÁNKY

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %