Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

EU vynucováním solidarity popírá princip subsidiarity, na němž byla založena Doporučený

  • středa, zář 09 2015
  • Napsal(a) 
europoslanec Petr Mach europoslanec Petr Mach snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty

Dnes, 9.9.2015, budou europoslanci hlasovat o „Návrhu rozhodnutí Rady, kterým se stanoví dočasná opatření v oblasti mezinárodní ochrany ve prospěch Itálie a Řecka“. Návrh de facto ruší už dříve dohodnutý systém odpovědnosti první bezpečné země, odebírá pravomoci v oblasti azylové politiky jednotlivým členským zemím a v důsledku legalizuje protiprávní překračování hranic. Ve skutečnosti tak vynucováním „solidarity“ popírá princip subsidiarity, na kterém by měla být EU podle svých zakládajících dokumentů založena.

(viz zde http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef=-%2F%2FEP%2F%2FNONSGML%20REPORT%20A8-2015-0245%200%20DOC%20PDF%20V0%2F%2FCS)

Návrh zároveň nerespektuje kulturní odlišnosti jednotlivých zemí EU. Navíc by některé členské státy nutil, aby se staraly o uprchlíky, kteří ani o život v těchto zemích nestojí. Jakmile dostanou povolení k pobytu, stejně utečou do jiné země EU za jejich pro-imigračními pobídkami nebo lépe placenou prací.

Svobodní trvají na dodržování platných mezinárodních smluv a vyzývají všechny europoslance, aby hlasovali proti kvótám na uprchlíky. Jako europoslanec budu jednoznačně hlasovat proti kvótám. Svobodní vyzývají vládu ČR, aby nepřijímala uprchlíky ani na „dobrovolně-povinné“ bázi pod hrozbou dotačních sankcí.

Naše předchozí stanovisko: https://web.svobodni.cz/clanky/evropsky-parlament-bude-jednat-o-uprchlicich-petr-mach-bude-hlasovat-proti-kvotam  

 

 

 

Číst 12535 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v EU

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 46 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %