Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Teroristky Femen útočí na základy evropské civilizace Doporučený

  • čtvrtek, zář 25 2014
  • Napsal(a)  Kateřina Hanzalíková
Zvon Marcel v katedrále Notre Dame  nejvíce zdevastovaný běsnícími feministkami Zvon Marcel v katedrále Notre Dame nejvíce zdevastovaný běsnícími feministkami

Majdan po francouzsku: Chcete rozmlátit zvony z Notre Dame? Pokud jste satanistická feministka, francouzský soud vám zatleská. Francouzská justice „politicky korektně“ osvobodila členky teroristické bojůvky z hnutí Femen, ničící národní památky. Na květnou neděli v roce 2013, kdy si Francie připomínala 850. výročí katedrály Notre Dame, bylo do dvou věží chrámu nainstalovaných 9 nových zvonů. Polonahé teroristky se otíraly o zvony a potom do nich začaly jako pološílené mlátit železnými tyčemi. Na zvonu Marcel, který byl pojmenován po sv. Marcelovi a jehož povrch je pokryt plátky zlata, se ve zlaté vrstvě vytvořily praskliny větší než jeden centimetr. Způsobená škoda byla vyčíslena na několik tisíc eur. Teroristky z hnutí Femen útočící na základy naší civilizace a nikdo je nepokáral!  Nastává konec evropské civilizace?!

 

Zvony Notre Dame přežil revoluci... Nepřežily teroristky z Femen

Tyto zvony se připojily k jedinému zvonu Emmanuel, který na místě zůstal i po hrůzovládě francouzské revoluce. Ostatní zvony „nepřežily“ a v roce 1792 byly do jednoho zničeny. Nové zvony jsou identické s původními a znějí v nádherném souzvuku 10 tónů tak, jak zněly více než před 200 lety. Nahradili tak neuspořádaný zvuk 4 zvonů z 19. století. Výběr jmen, která nesou, nebyl náhodný. Byly pojmenovány na počest velkých světců a osobností, které poznamenaly život pařížské diecéze a Církve.

Ještě před svou instalací, jež proběhla na oficiální oslavy výročí, byly zvony vystaveny v katedrále, kde si je mohli prohlédnout návštěvníci chrámu. Dne 12. února 2013 si hnutí Femen vybralo katedrálu Notre Dame, k povýtce satanistické seanci, při které údajně „oslavovalo“ abdikaci papeže Benedikta XVI. Polonahé členky se otíraly o zvony a potom do nich začaly jako pološílené mlátit železnými tyčemi. Na zvonu Marcel (který byl pojmenován po sv. Marcelovi a jehož povrch je pokryt plátky zlata), se ve zlaté vrstvě vytvořily praskliny větší než jeden centimetr. Způsobená škoda byla vyčíslena na několik tisíc eur.

Místo politických vandalek soud odsoudil ochranku!

Jaké však bylo překvapení veřejnosti, když soudní tribunál zbavil obžaloby všechny členky „hnutí“ s odůvodněním, že neexistuje dostatek důkazů o poškození zvonů „příslušnicemi hnutí“. Zvony se prý mohly podle soudu poškodit během transportu nebo je mohli poškodit návštěvníci chrámu. Co však bylo ještě absurdnější než osvobození satanistických teroristek, bylo potrestání členů ochranky chrámu. Tři členové ostrahy, kteří se snažili pološílené „feministky“  při jejich exhibici zpacifikovat, byli odsouzeni za násilí a soud jim uložil pokutu ve výši 300, 500 a 1000 eur. Obžaloba přitom žádala pokuty ve výši 1500 eur pro každého.

Agentky podsvětí dostávají polickým režimem stále jasnější povolení k vandalizmu a demoralizaci

O procesu informovala téměř všechna média ve Francii. Deník Le Point citoval ironické prohlášení jedné z „feministek“ po tom, co byl vyhlášen rozsudek. „Dnes ráno jsme zapálily svíčku a myslím, že to fungovalo. Chtěly bychom z celého srdce poděkovat církvi, Bohu a Ježíši a doufáme, že se brzy znovu uvidíme v Notre Dame, protože jsme měly dobrý rok...“

Další soudní proces, tentokrát za „sexuální exhibici“ v chrámu Sv. Máří Magdalény, kdy jedna z členek hnutí před oltářem simulovala potrat tím, že po chrámu rozházela kusy krvavého masa, je naplánován na 15. října.

Ohlasy na rozsudek na sebe nenechaly dlouho čekat a twitterová stránka se brzy začala zaplňovat protesty. Deník Le Figaro uvádí reakce bývalého ministra Thierryho Marianiho: „Femen osvobozeny po zneuctění katedrály a ochranka odsouzena. Krásné povzbuzení pro všechny další provokatéry.“ Pro senátora Bruna Rattaileauho je tento rozsudek: „Nic víc a nic méně než povolení k ničení a povolení k nenávisti.“

Bohyně revoluce a „francouzský mejdan“

Často zaznívaly i hlasy o dvojím metru v narážce na odsouzení členů hnutí Hommen, které vzniklo jako parodie na Femen a jehož členové narušili tenisový turnaj na Roland Garros, za což byli odsouzeni na 1 rok vězení s podmínkou na 6 měsíců.

Reakce na sociálních sítích v drtivé míře vyjadřují znechucení nad rozsudkem a obviňují justici, že podléhá ideologickým a lobbistickým tlakům. Objevily se však i ironické reakce: „Drahé Femen, nedejte se! Prosím Vás pokračujte ve svých exhibicích ... v Pařížské mešitě.“
Další soudní proces, tentokrát za „sexuální exhibici“ v chrámu Sv. Máří Magdalény, kdy jedna z členek hnutí před oltářem simulovala potrat tím, že po chrámu rozházela kusy krvavého masa, je naplánován na 15. října.
Vše nasvědčuje tomu, že právě tyto bojůvky jsou předvojem nových teroristických skupin, které mají brutálním způsobem zastrašovat a poškozovat zbytky křesťanů a ochránce křesťanských hodnot na Západě. Zřejmě není náhoda, že zrod tohoto satanistického hnutí koření právě v dnešním prostředí speciálních výcvikových skupin, které kromě této satanistické bojůvky zrodily i Majdan.

Vůdkyně toho sex-fašizmu Ševčenková se dokonce dostala na francouzské poštovní známky jako „bohyně revoluce. Právě ona se proslavila podříznutím dřevného Kříže v Kyjevě, které odstartovalo satanistické běsnění, jehož jsme svědky na Ukrajině. 

 Vyšlo v Protiproudu

Číst 10569 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 45 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %