Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Prohlášení Institutu Václava Klause k výhružkám a strašení pánů Babiše a Prymuly Doporučený

  • neděle, říj 11 2020
  • Napsal(a)  Václav Klaus, Jiří Weigl, Ladislav Jakl
Václav Klaus varuje před zničením ekonomiky ČR díky  absenci racionálního přístupu pánů  Prymuly a Babiše Václav Klaus varuje před zničením ekonomiky ČR díky absenci racionálního přístupu pánů Prymuly a Babiše snímek Ivana Haslingerová revue Fragmenty
Považujeme za nutné říci právě teď zřetelně a nahlas, že strašení a vyhrožování občanům, jaké předvedli pánové Babiš a Prymula na dnešní tiskové konferenci dne  9.10.2020, je rezignací na seriózní přístup k řešení dnešní situace a na poskytování pravdivých informací. Nestrašme se. Nepoužívejme výroky typu, že u nás nastal exponenciální růst počtu nakažených. To jen prozrazuje nedostatečnou znalost jednoduché matematiky. Počet nakažených (nemluvě o tom, že to není počet nemocných) exponenciálně neroste. Zjevná nesmyslnost, přestřelenost a nadsazenost některých přijatých a zejména navrhovaných opatření prozrazuje absenci racionálního přístupu.

 
To zesiluje nedůvěru občanů ke krokům vlády. Nejen eventuálně uskutečněný lock-down ekonomiky a společnosti, ale i výroky o možném lock-downu z úst předsedy vlády mají v okamžiku jejich vyslovení obrovské ekonomické náklady. Zásadním způsobem už dnes podvazují veškerou ekonomickou aktivitu. Vzniká bludný kruh, který bude obtížné opustit.

 Stanovisko IVK ke dni 9.10.2020

Václav Klaus, Jiří Weigl, Ladislav Jakl, 9. října 2020

P.S.: Situace je nesmírně vážná, souhlasíte-li s tímto stanoviskem IVK, sdílejte je mezi lidmi ve svém bezprostředním okolí, nebo na vašich sociálních sítích.

Číst 12320 krát
Ohodnotit tuto položku
(4 hlasů)
Zveřejněno v HOSPODÁŘSTVÍ

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 30 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %