Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Cenzura facebooku horší než za komunismu

Ano začala cenzura ještě horší než za komunismu. Tam bylo alespoň jasné, co se psát nesmí, nyní se politici pokrytecky tváří, že je svoboda tisku, ale mažou vše co se právě některému z nich znelíbí. Přitom u nás existuje přes sto druhů stran. Takže i kdyby se člověk chtěl vyhnout psaní něčeho, co by někoho popudilo, neví která slova to budou. Jeden diskutér si poplete, kolik má vojáků Turecko v Talibánu či kde a namísto, aby ho opravili když je to tppodle mínění některých europeistů tak důležité pro zachování vzdělanosti naší země, nebo přijali jeho omluvu, že to nevěděl, hup a vymažou všechny jeho články a vyhodějí ho bez omluvy z facebooku. Další dáma si stěžuje, že jí dělají z života peklo a ještě na ní pošlou těžkooděnce a když to napíše na facebook tak jí to smažou a podobné excesy se množí. Je to demokratická svobda slova jako vyšitá hodná přímo George Orwela. Co s tím, jak se proti této zvůli bránit? 

 Jak se bránit tomu když na město zaútočí hosté matky Merkelové? Když okrádají v supermarketech či u lidí, znásilňují ženy a dokonce vraždí? jak se bránit nařčení z nacismu a extrémismu, když o tom občané nebo redaktoři napíší a požadují od vlády pomoc? To přece není žádná protimuslimská propaganda.

Nadějí řešení ponechat alespoň u nás svobodu na facebooku je Václav Klaus ml., který chystá předložit sněmovně zákon zajišťující svobodu na internetových sítích. Jinak tu podle něj máme Orwelovo 1984. Je štěstí že se v naší zbaběle spící sněmovně nalezne kromě Okamurovců, kteří za svobodu slova rovněž bojují, ale naše multukulturou prolezlá média je označují z fašisty a extrémisty a nepíší o tom,  takový politik i z jiných stran. 

 

 

Číst 1167 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v MEDIOKRACIE

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %