Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Ruský generál hrozí dobytím východní Evropy. „Ukrajina je jen mezistupeň našeho tažení“ Doporučený

  • pondělí, zář 11 2023
  • Napsal(a)  IVANA HASLINGEROVÁ, šéfredaktorka revue Fragmenty
Nechtěje rozpoutat v krásné klidné zemi Majdan.  Važme si života ve svobodné a krásné zemi. Je to největší dar jaký máme od Boha. Nechtěje rozpoutat v krásné klidné zemi Majdan. Važme si života ve svobodné a krásné zemi. Je to největší dar jaký máme od Boha. snímek přebrán z internetu z tragédie na Ukrajině

Ukrajina je pouze mezistupeň v rámci tažení Ruské federace východní Evropou, prohlásil ruský generálplukovník a velitel Centrálního vojenského okruhu Andrej Mordvičev. Válka na Ukrajině může trvat podle něho ještě dlouhé roky a konec je v nedohlednu. Toto uvedl v rozhovoru s předním kremelským modrátorem Vladimireinřmeám Svoolovjovem. Podle generála zatím není nutné stanovovat dobu, kdy k útoku na další země dojde. Generál se společně s moderátorem státní televize Rossija 1 procházel lesem ve vojenských uniformách a promluvil o směřování ruské „speciální vojenské operace.“ Mordvičev na otázku, zda je Ukrajina pouze „mezičlánkem“ na cestě k dobytí a pohlcení východní Evropy, řekl: „Jistě, nejspíše. Je to teprve začátek.“

 

Ruský generál hrozí dobytím východní Evropy. „Ukrajina je jen mezistupeň našeho tažení“

Ruský generálplukovník a velitel Centrálního vojenského okruhu Andrej Mordvičev. Foto: Dmitrij Kučer


V rozhovoru pro televizi Rossia1, který pronikl na sociální sítě, i když u nás média o této televizi neinformují,  tedy ruský generálplukovník a velitel Centrálního vojenského okruhu Andrej Mordvičev uvedl, že  válka na Ukrajině bude trvat ještě dlouho a je pouze mezistupněm k pohlcení zemí na východě Evropy. 
 
Mordvičev velel ruské armádě už od začátku invaze na Ukrajinu a krátce po začátku útoku byl 18. bžezna považován za mrtvého. Avšak 28. března ruská televize odvysílala záběry, které ukazovaly jeho setkání s Ramzanem Kadyrovem v Mariupolu a byl jmenován zástupcem velitele Jižního vojenského okruhu a od 17. února 2023 velí ruskému Centrálnímu vojenskému okruhu. Během dubna se stal velitelem Středního uskupení sil na Ukrajině.
 
Proto by měla být naše bojechtivá vláda poněkud zdrženlivější a doufat, že přes zimu konflikt na Ukrajině bude uzavřen mírovou dohodou a nedostaneme se do podobné situace jako Doněcká republika. 
 
©Kulturní komise ČR, 2023
 
Číst 922 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SVĚT

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 54 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %