Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Vinobraní, košty, venkovské plesy mají mnohem vyšší cenu pro společnost, než ministerský boj proti alkoholu Doporučený

  • úterý, bře 08 2016
  • Napsal(a)  MAREK BENDA, místopředseda poslaneckého klubu ODS
Dovede si někdo představit takové veselí na hasičském bálu bez dobrého moku? Dovede si někdo představit takové veselí na hasičském bálu bez dobrého moku? snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty

ODS je a vždy byla ochráncem svobody. Poslanecká sněmovna dnes ve druhém čtení projednává vládní návrh zákona o ochraně zdraví, jehož součástí jsou i opatření k omezování kouření nebo užívání alkoholu. Návrh obsahuje spoustu naprosto nesmyslných nápadů, se kterými občanští demokraté nesouhlasí.

 Proto pokládáme za správné, aby provozovatel stravovacího zařízení měl svobodu si rozhodnout, zda svůj podnik bude mít kuřácký nebo nekuřácký. Stát zde není od toho, aby své občany vychovával!

Za úplně nesmyslné pokládáme návrhy na zavádění prohibice na různých společenských akcích. Vinobraní, košty, venkovské plesy mají mnohem vyšší cenu pro společnost, než ministerský boj proti alkoholu.

Zatímco mladí tančí, sousedky a sousedé se na louce za svitu hvězd baví u dobrého pivečka a právě taková setkání utužují sousedské vztahy na vesnicích nejvíce. Dovede si někdo představit, že by tam do 4 do rána seděli na sucho?! (pozn. redakce)

Číst 6166 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %