Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 745

Tábor lidu proti imigraci a za vystoupení ČR z EU Doporučený

  • pátek, čec 17 2015
  • Napsal(a)  Adam B. Bartoš, předseda Národní demokracie

 

 

 

Národní demokracie pozvala na tento již 2. tábor lidu ministra vnitra Chovance. Spolu s dalšími vlasteneckými politickými stranami, hnutími, organizacemi a spolky pořádá tábor v sobotu 18. července v 17 hodin na Václavském náměstí (Můstek). Jde o manifestaci proti imigraci, proti kvótám a za vystoupení ČR z EU. Tentokrát pozvala na toto shromáždění i ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD).

 

"Myslíme si, že právě účast ministra vnitra by mohla v současné poněkud neklidné situaci v souvislosti s migrační krizí pomoci. Panu ministrovi bychom dali patřičný prostor, aby mohl postoje vlády a postoje své vlastní lidem vysvětlit," stojí ve zvacím dopise, který v poledne obdržela mluvčí ministerstva. Ministerstvo vnitra nyní zvažuje, jak se k pozvání postaví.

I druhého táboru lidu se zúčastní poslanec a předseda SPD Tomio Okamura a jeho stranický kolega Radim Fiala. Po projevech bude následovat pochod před úřad vlády, kde bude lidová manifestace pokračovat. Prvního táboru lidu se 1. července účastnilo kolem tisícovky občanů nespokojených s vládou přijatými kvótami pro uprchlíky.

Dnes, tedy v pátek 17. července, také probíhá ve večerních hodinách tábor lidu pořádaný Národní demokracií v Brně. Protest proti imigrační politice Rady města Brna je reakcí na výroky primátora města Brna, který chce v moravské metropoli uprchlíkům nabídnout nový domov.

"Zveme všechny, kterým není lhostejný osud naší moravské metropole. Brno je nádherné město, ale po plánech našeho primátora už tak být nemusí. A proto přijďte a podpořte náš protest proti politické zlovůli vedení města Brna," říká k tomu předseda místní organizace Národní demokracie Brno Petr Veleba.

 

 

 

Číst 19461 krát
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %