Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Nová levice

V redakci se množí dotazy a připomínky, jak je možné, že řadíme tzv. havlisty zastoupené v současném politickém spektru především TOP 09, Zelenými, Lidovci, ale i částí ČSSD a ANO k politické levici. Nejvíce se nad tím pozastavují tzv. intelektuálové hlásící se ke kulturní elitě národa a mylně o soibě tvrdící, že právě oni jsou tou opravdovou pravicí. Kdyby si přečetli projevy Václava Havla, bylo by jim jasné, že ten byl jasným představitelem levicového politika podle všech současných západních pravidel. Toužil po společnosti žijící v tzv. jím vysněném socialismu s lidskou tváří. Západní intelektuálové toto nazývají novou levicí, což je zavádějící pojem. Stejně jako rom zůstane cikánem, afroameričan černochem, tak levice je pouze jedna jediná. Prostě jsou tito havlovi pohrobci, intelektuálové prohlašující se za elitěu národa,  zastánci levicového socialismu s lisdskou tváří. 

Po padesáti letech, v nichž se tradiční marxistický koncept revoluční společnosti pod vedením proletariátu totalitární socialismus zvaný komunismus - na celém světě vyprázdnil a padnul, se semkli padlí komunisté a začali tvrdit, že jsou jiní, že prý tvoří novou levici, která se liší od té staré marxistické, která chtěla pod vedením komunistické strany nastolit rovnostářskou společnost. Oni prý chtějí nastolit společnost lásky a tolerance.  Protože společnost žije již naslušné ekonomické úrovni, nepotřebují již tlačit na ekonomiku jako marxisté, ale na vyšší a líbivé cíle, na vzdělání, kulturu. Na to samozřejmě slyšeli umělci, tzv. intelektuálové, političtí zbohatlíci a rovněž geyové, romové a imigranti sdružovaní ve státem placených neziskovskách (NGO).  Proto také mezi nimi nenajdeme takřka žádné ekonomy či matematiky a přírodovědce, ale mnoho sociologů, politologů, sociálních gender „vědců“, „historiků“ atd. 

Na rozdíl od marxistů svého cíle tudíž již nemusí dosahovat krvavovými ale sametovými revolucemi. Ke svému zviditelnění a propagaci svých cílů využívají místo pušek zmanipulovaná masová média a ideologickou výchovu ve školách k pozitivní ., multikulturalismu, zelené ideologii.

Na rozdíl od marxistů, kteří se snažili stát sjednotit řídit direktivně shora železnou pěstí, tito novodobí tzv. "nepolitičtí politici" se snaží naopak stát rozbít.  Jejich hlavním nepřítelem již není zločinná buržoasie, ale vlastenci chtějící žít v národních státech. Obyčejnými občany, kteréo chtěli marxisté osvobodit, s nadhledem  opovrhují neboť je přívrženec národního státu a tudíž je pro ně nepřítelem. 

Dá se uzavřít, že jde o spolek jakýchsi nikým nevolených pseudovzdělanců a pseudointelektuálů, bez skutečné teoretické politické základny. Nedostatek informací a zkušeností s řízením společnosti zakrývají propagováním tvz. nepolitické politiky. Stát si mají podle nich pod jejich taktovkou řídit rovněž nikým nevolená NGO. Místo normální politiky v důsledku toho nabízejí nejrůznější skupiny neodborný pohled na „ochranu přírody“ na úkor lidí, prosazují se problematické menšiny na úkor původních obyvatel, relativizuje se tradiční pohled na rodinu, partnerskou věrnost atd.  

Toto vše nabízí tito levicoví intelektuálové pod líbivou rouškou dobra pro občany, kterým slibují vytvořit jakousi dokonalou diktaturu lásky a tolerance. Taktně zamlčují, že vlastníkem veškeré moci a botatsví budou v této společnostti oni.  Na základě svého elitářského pocitu se domnívají, že mají právo na to, aby jíim s odpovídajícím luxusem náležela i moc. Neodmítají již bohatství a už vůbec nechtějí být rovni s obyčejnými lidmi. Prohlašují se za elity, kterým má naopak patřit bohatství. A proto se zřejmě prohlašují za tu pravou pravici. Argumentují tím,  že jsou v ní zastoupeni lidi, kteří pohádkově zbohatli právě díky nepolitické politice jako třeba Zdeněk Bakalači či boháči jako kníže Schwarzenberg, Lobkowicz...  Rádi s nimi  veřejně zasedají u jednoho stolu a pohrdlivě shlížejí na masy zbídačených otroků, které chtějí společně ovládat pomocí jimi zmanipulovaným mediálním meanstreamem. Nejlépe jimi samými vlastněným - ČT, ČRo, HN, Respekt již ovládá Zdeněk Bakala, MF DNES, Lidovky a Rádio Impuls Andrej Babiš.  

Jak jsme již uvedli největší oporu má tato levicová elita  v tzv. „neziskovém sektoru“, který je placen z veřejných prostředků (romské, multikulturní, homosexuální atd.) Dále pak v akademickém světě, především na „humanistických“ vysokých školách v čele s FF UK.   Přirozeně nelze opomenout tzv. Nezávislé“ umělce, byť většina z nich si vydělává na živobytí ve státem financovaných vlastněných institucích.

 

Číst 8610 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %