Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Přijmutím plánu obnovy ručíme za krachující země Doporučený

Premiér Babiš nás přivedl přijetím plánu obnovy do područí německé EU na 37 let. Podaří se po volbách Tomio Okamurovi naší zem ještě zachránit z tohoto nedůstojného otroctví navzdory tomu, že ostatní výkonní politici jsou před EU na kolenou. Premiér Babiš nás přivedl přijetím plánu obnovy do područí německé EU na 37 let. Podaří se po volbách Tomio Okamurovi naší zem ještě zachránit z tohoto nedůstojného otroctví navzdory tomu, že ostatní výkonní politici jsou před EU na kolenou. Snímek převzat z facebooku Tomia Okamury

Evropská komise (EK) schválila 19.7.2021 český národní plán obnovy, kterým sice získáme 180 miliard korun, ale jako půjčku, na základě dluhopisů, kdy až do roku 2058 budeme za krachující země EU ročně splácet 36 miliard korun. Česko tím ručí společně s ostatními zeměmi EU za dluhy ekonomicky krachující Itálie, Řecka a Španělska, což činí  přes 40 % z půjčky. Takto nevýhodnou půjčku vymyslela EK z důvodu, aby se udržela eurozóna a tyto rozhazovačné země mající platy i důchody vyšší než ČR zůstaly v EU. Nikdo jim totiž už nechce půjčit. Když už jsme na tom tak špatně, že si potřebujeme půjčit, měli jsme to učinit samostatně s pouhými podmínkami splácení za nás samotné. Takto budeme 40 % půjčky splácet za tyto země. 

Marné bylo dlouhodobé varování prezidenta Václava Klause nejen před tímto vysokým a dlouhodobým zadlužením a zejména  před podmínkou, že nám bude poskytnuto jen tehdy, budeme-li 37 let ručit za nezodpovědné země EU žijící nad poměry svých ekonomik. Marné je současné volání Tomia Okamury po nepřijetí tohoto nedůstojného plánu obnovy. Ostatní politici k tomu mlčí  jako mrtví. Proč? Je nepochopitelné jak mohou mlčet k tomu, že o našich penězích může Brusel takto rozhodovat. A to navíc ještě s podmínkou, že nám je vyplatí pouze na základě ručení ČR za všechny státy sdružené v plánu obnovy.

Zdůvodnění premiéra že takovou nevýhodnou půjčku v Bruselu přijal na lepší digitalizaci úřadů a zdravotnictví, kde je v plánu například výstavba onkologického centra za deset miliard, modernějších železnic a odolnějších lesů zní sice před volbami voličům jako mana z nebes, ale to mohl řešit výhodnější půjčkou pro nás a neručením za dluhy rozhazovačných zemí. Takto nás dostal na 37 let do područí EU a tedy Německa. Jako by zapomněl co podobné chování pana Háchy přineslo naší zemi v minulosti. Tehdy ale bylo podmíněno hrozbou války, ale nyní je opravdu neodpustitelné takto naši zem zaprodat cizině.

Číst 9362 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v HOSPODÁŘSTVÍ

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 28 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %