Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Petr Hannig: Jsme ve válce a ne že ne, je třeba jasně označit nepřítele. Doporučený

Zatímco Němci nesmějí nosit ani nože, vraždící muslimové jsou po zuby ozbrojeni Zatímco Němci nesmějí nosit ani nože, vraždící muslimové jsou po zuby ozbrojeni

Ve Finsku je též určitá komunita iráckých křesťanů. Tito Arabové, protože nejsou identifikovatelní od svým krajanů, vyznávajících islám, slyšeli zcela jasně, jak se domlouvají mladíci, že jsou ve svaté válce proti nevěřícím a že "je třeba zabíjet každého nevěřícího psa". Když to iráčtí křesťané říkali svým spolubratřím ve víře, rodilým Finům, tak ti to nebrali příliš vážně. Finsko je klidné. Uprchlíci jsou zde spokojeni, dostávají materiálně vše, co potřebují a vzápětí přišlo finské Turku," podivuje se prezidentský kandidát za Rozumné Mgr. Petr Hannig nad naivitou domorodých Finů.

Je třeba zcela jasně označit nepřítele ve válce. Jsme ve válce a ne že ne. Bezpečnostní opatření jsou u nás podceněna. "Do pražských ulic by měla být povolána ozbrojená ostraha s příkazem použít zbraně při napadení kupříkladu Staroměstského náměstí.  Je rovněž  třeba okamžitě v malostranské Mostecké ulici nainstalovat bariéry před vjezdem na Karlův most, i když je to pěší zóna, totéž z druhé strany. Zároveň je třeba naistalovat bariéry do pěších zón, jako je Karlova ulice, Melantrichova, Celetná atd." říká po teroristických útocích ve Španělsku a Finsku Petr Hannig, který dlouhodobě kriticky vystupuje proti nelegální migraci.

"Jednou jsem viděl jet auto s francouzskou poznávací značkou a s posádkou severoafrického vzezření přímo v pěší zóně Staroměstského náměstí cca 50 metrů od místa, kde turisté sledují orloj. To je naprostá šílenost. Jak se mohlo toto auto dostat tak blízko k nejcitlivějším místům?" ptá se Hannig.

Ten se také podivuje, jak mohl atentátník při nejnovějším masakru v Barceloně jet takovou dlouhou trasu po pěší zóně, zabíjet nevinné lidi a nikdo ho přitom nezastřelil.

"EU svými zákazy týkajícími se ozbrojování obyvatelstva jakoby napomáhala teroristům, kteří žádnou střelnou zbraň nepotřebují. Mají svá auta a své nože. Ale obyvatelstvo musí mít příležitost se bránit, když je hromadně napadeno," říká kandidát na post prezidenta, který si naopak myslí, že promítání národních barev Španělska na Petřín po vzoru Eiffelovy věže, což je oblíbená reakce západních politických elit na podobné masakry, je jen laciné a pouze populistické gesto, kterým se nic nevyřeší.

Ale ani pasivní obrana ve formě zátarasů není podle Hanniga vše. Ještě důležitější je obrana aktivní.

Hannigova slova potvrzuje expert Rozumných na vnitřní bezpečnost a kandidát v Praze Pavel Opl: "Ozbrojené síly mají samozřejmě prostředky, aby obdobným šílenostem zabránily. Prevencí i represí. Jenže nemají politické zadání, aby tak činily a tak nekonají, jak by měly. A samozřejmě pokulhává i příslušná legislativa." A pan Opl dodává:

"Pro našim zem je naprosto zásadní, aby v letošních volbách byly zvoleny strany, pro které je obrana a ochrana naší země a jejích obyvatel prioritou. Nikdo z politiků a stran, kteří bagatelizují bezpečnostní rizika ve spojitosti s migranty pocházejícími mimo náš kontinent, se nesmí dostat do Poslanecké sněmovny, protože by naši zemi dostali do obrovských problémů, jaké mají v zemích západně od nás a které se samozřejmě budou stále jen stupňovat" 

Číst 9193 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %