Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Národní strojírenský klastr podpořil premiéra k sankcím EU

  • čtvrtek, zář 18 2014
  • Napsal(a)  Ivana Haslingerová
Jan Světlík Jan Světlík internetová fotogalerie Světlík

Národní strojírenský klastr podpořil předsedu vlády Bohuslava Sobotku a vládní koalici ve snaze zmírnit dopady sankcí EU vůči Rusku na Českou republiku, zejména v oblasti strojírenského průmyslu. Podporu vyjádřil předsedovi vlády dopisem prezident Národního strojírenského klastru Jan Světlík. Vláda ČR byla ve svém vyjednávání při snaze zmírnit dopady sankcí EU vůči českému průmyslu v uplynulých týdnech úspěšná.

 

NSK proto podporuje stanovisko předsedy vlády České republiky Bohuslava Sobotky uplatnit ve věci sankcí EU vůči Rusku na půdě institucí Unie připomínky s cílem ochránit český strojírenský export,“ uvádí se v přiložené tiskové zprávě NSK.

Národní strojírenský klastr (NSK) je dobrovolné sdružení organizací ve strojírenských a souvisejících oborech. Založen byl dne 20. března 2003 a sdružuje více než 70 strojírenských firem a firem navazujících či vykonávajících služby pro strojírenství z celé České republiky. NSK propojuje velké firmy s jejich dodavateli, obslužnými a logistickými firmami a s odbornými institucemi zaměřenými na vědu a výzkum, marketing, rozvoj lidských zdrojů a terciární vzdělání.

 

 

Číst 10801 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v EUROZÓNA A EKONOMIKA ČR

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 59 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %