Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Pravicové vlády tvoří, levicové boří Doporučený

  • pondělí, kvě 18 2015
  • Napsal(a)  Ivana Haslingerová

Jinak nelze podle ekonomického experta ODS Ing. Jana Skopečka hodnotit dnešní jednání vlády, při kterém stávající levicová vládní koalice rozhodla o zrušení penzijní reformy předešlé pravicové politické reprezentace, aniž by přicházela s jakoukoliv vlastní alternativou. Je to  krajně neodpovědné chování, při kterém vládní koalice ignoruje neudržitelnost průběžného penzijního systému, který je pod stále větším tlakem nezpochybnitelného fenoménu stárnoucí společnosti.

 Podle  expertky ODS na sociální oblast Lenky Kohoutové si vláda si bere miliony občanů za své rukojmí: "Jde o krok, který je výsměchem desítkám tisíc zodpovědných lidí, kteří mysleli na svou budoucnost. Na důchodovou reformu můžeme mít odlišné názory. Vláda by však poté, co druhý pilíř zrušila, měla jasně říci, jak v této závažné věci chce postupovat dále. Bohužel tak nečiní a bere si miliony občanů za své rukojmí."

"Za rok a půl své existence nebyla schopna stávající koalice ČSSD, ANO a KDU-ČSL předložit ani obrysy alternativní reformy penzí, o kterých by bylo možné alespoň zahájit odbornou a politickou diskuzi. Stejně jako v případě rušení zdravotnických poplatků vládní koalice dokazuje, že sbírání laciných politických bodů je pro ni důležitější, než dlouhodobá udržitelnost a ufinancovatelnost penzijního či zdravotního systému. Sobotkova vláda hazarduje s budoucností zejména mladších generací," dodává Jan Skopeček.

Číst 13176 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v HOSPODÁŘSTVÍ

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 39 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %