Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Nastala chvíle, kdy je třeba říci "Tak už D.O.S.T." Doporučený

Ve všech vyspělých zemích západního světa probíhá v současné době neuvěřitelný boj s novým mediálním virem COVID 19. V prvním momentě se oprávněně státy lekly, jaká další smrtelná ebola, sars či HIV se k nám díky globalizaci zase žene a jejich tvrdá opatření proti šíření neznámé nákazy byla naprosto pochopitelná. Během několika měsíců se však ukázalo, že u zdravých občanů vyvolává pouhou reakci podobnou alergii na pyl při setkání člověka s jemu neznámou rostlinou, na níž si musí organismus vytvořit protilátku. Neboli organismus si s tím poradí, aniž by tomu kdokoliv přikládal důležitost a nebýt mediální masáže, ani by si člověk nevšiml, že si pár dní zaplakal, zasmrkal a zakašlal. Ne, nechci to lacině bagatelizovat vůči pacientům po operacích a vážně nemocným. Vím ze své zkušenosti, co znamená jen běžné zakašlání, natož pak kýchnutí, u člověka po vážné operaci a jak důležité je chránit před setkáním s jakýmkoliv, dokonce i známým virem,  nemocné na klinikách.

Ne nadarmo například v Motolské nemocnici na plicním chirurgickém oddělení prof. Pafka je zakázáno nosit nemocným květiny. Třikrát denně tam i před Covidovou hysterií, kdy jsem tam byla několikrát hospitalizována, otírali, a jistě i nadále otírají, pokaždé jiným dezinfekčním prostředkem, nejen podlahy, ale i obrazovky televizí, rámy obrazů, noční stolky... V takových pracovištích je samozřejmě ochrana před Covidem na místě.

Co však vyvádí vláda v současnosti s Covidem je naopak neuvěřitelné a pro opravdu oslabené občany ať již nemocemi či stářím přímo životu nebezpečné. Není divu, že to vybízí k otázkám, proč to dělá, když již po téměř ročním řádění Covidu je  jasné, že je nebezpečný, stejně jako jakákoliv jiná infekční nemoc, jen pro lidi vážně nemocné či oslabené stářím či jinou chronickou nemocí. Dá se uzavřít že:

Covid ohrožuje jen vážně nemocné, zatímco lidé s pozitivním testem jsou pouze nakažení, nikoli nutně nemocní

Trvat na tom, že v každé nemocnici musí být hospitalizováni bacilonosiči mající jen rýmu a mnohdy si nemoci ani nevšimnou, je pro vážně nemocné hospitalizované pacienty, tedy pro ty, kteří jsou Covidem opravdu ohroženi,  naopak smrtelně nebezpečné. To nehovořím o tom, že několikaměsíční odkládání operací pro onkologicky nemocné je rovno rozsudku smrti. Ani o tom, co udělá u starých osamělých lidí v DLN či v Domovech důchodců stres a strach ze smrti a ze samoty. Není divu, že mrtvých přibývá a že na vládě padaly již návrhy, že mrazáky plné mrtvol by se měly vyklidit, protože prý optimální způsob pohřbení není stejně do země. Dokonce již i parlamentní opozice se nechala dotlačit k podobným nechutným výrokům, které jsou již za hranou samotné lidské důstojnosti, neboť zamezují provést občanům dokonce křesťanský pohřeb. 

Drahé testování samo o sobě žádnou nemoc nevyléčí a slouží jen k alibismu vlády.

Virům je jedno, zda je nemocný testovaný nebo ne. Testování pouze odvede zdravotnický personál od starosti o vážně nemocné. Sestry i lékaři jsou potřebné v nemocnicích pro léčení nemocných, ne k provádění testování národa, jehož výsledek slouží pouze k alibismu vlády, aby mohla hlásat, že je stejně bezmocná jako ostatní vlády světa, které provádějí totéž šílenství. Že ostatní země jsou na tom podobně ne-li hůř... Je  nepřijatelné, aby se vláda v čele s premiérem alibisticky a oportunisticky schovávala za výsledky testů a vysílala do médií neustále zprávy kolik lidí umírá... 

Rovněž je nepřijatelné, aby všechna rozhodnutí co s nákazou Covidem dělat ponechávala vláda alibisticky pouze na hygienicích a byla hluchá k slovům virologů a lékařů. Skvěle to vysvětlil ředitel Motolské nemocnice Miloslav Ludvík, že on jako bývalý ministr zdravotnictví vyslechl vždy v podobné situaci obě strany a pak bylo pouze na něm, jak rozhodne. Protože jen on jako ministr a nikdo z ostatních nenese politickou odpovědnost za to, co se v jeho rezortu  stane. Hygienici, že vždy viděli jen ochranu před nebezpečným virem, ale lékaři viděli dopady na všechny pacienty, nejen ty nakažené. Premiér spolu s politiky by si měli proto uvědomit, že musí oni volit politická řešení a nést za ně odpovědnost. Nesmějí se schovávat za nějaké nevolené občany, ale musí sám rozhodnout, co je pro zemi nejdůležitější. V encyklopediích se nebude psát o nějakých hygienických expertech či plukovnících, navíc nikým nevolených, ale o nich.

Jen premiér bude skládat konečný účet za to, co se se zemí stane. 

Rovněž odpovědnost za ekonomické následky, které díky nesmyslnému testovacímu soutěžení mezi zeměmi nastanou pro naší zemi, nesou výhradně premiér a naši politici.  Jen jméno premiéra bude v encyklopediích uvedeno jako jméno toho, kdo prosperující bohatou vyspělou zem předhodil podivným mezinárodním organizacím propojeným celosvětově s mocnými byznysovými politickým organizacemi a přivedl ji do bídy a chudoby tím, že nechal kvůli nějaké chřipce svými svévolnými rozhodnutími vědomě zničit její ekonomiku. Zdá se přitom, jako by se bál praštit do stolu a neuvědomoval si, že má zodpovědnost i za jiné věci, než jen za onemocnění občanů "chřipkou". Nikdo nechápe, proč to dělá a není proto překvapivé, že si občané již vážně kladou následující otázky:

Komu udržování paniky s mediálním virem COVID 19 prospěje?  Kdo řídí tuto děsivou přeměnu vyspělých bohatých zemí celého západního světa v země o žebrácké holi?  

Nechci se pouštět do úvah, zda někdo vyrobil a vypustil vir do světa úmyslně a za jakým účelem. Ani svalovat lacině vinu na Čínu či Ameriku. O tom je ostatně již popsáno mnoho a stejně to nic neřeší, neboť je to Covidovi úplně, ale opravdu úplně, fuk. Prostě tady je a snaží se přežít. Nejde ale již popřít, že nemoc Covidem  vyvolaná se stala nástrojem k přeměně vyspělých bohatých zemí celého Západního světa v země o žebrácké holi. 

Kdyby nešlo o tak závažnou věc jakou jsou smrti občanů a jaký bude výsledek ožebračení těch, kteří přežijí, člověk by se až zasmál, k jakému absurdnímu soutěžení mezi zeměmi došlo. Jak se nejen evropští vůdci, ale i američtí snaží dokazovat, kdo je větší pašák v boji s Covidem, kdo má lepší testy. Je to však velice nedůstojné a nebezpečné soutěžení! Jedná se o první případ v naší moderní historii, kdy vláda svými svévolnými rozhodnutími vědomě ničí významnou část ekonomiky vlastní země. Ukazuje to na její totální neznalost z přednášek o makroekonomice státu. 

Pokud neodmítneme vládní restrikce, které jsou již neslučitelné se samotnou lidskostí, s ohledem na znemožnění předsmrtného rozloučení s nejbližšími v nemocnicích a dokonce i na jejich křesťanský pohřeb, pak nastane velmi brzy konec svobodného a klidného  života v naší zemi. Nesmíme se nechat zastrašovat  nejasnými a desinterpretovanými daty nějakých testů. Nebýt této mediální paniky byl by hezký podzim s množstvím hub i v těch Bursíkem poničených lesích a vůbec by člověk o nějaké údajné pandemii nevěděl.

Nenechme se proto už dál strašit počtem obětí, ale zjistěme si něco o skutečném vývoji úmrtnosti v naší zemi sami, když veřejnoprávní média o tom mlčí.  Úmrtnost v naší zemi je do dnešních dnů v roce 2020 nižší než v předcházejících dvou letech. Na prvním místě je úmrtnost na koronární problémy, pak onkologické a v porovnání s tím je úmrtnost na Covid v promilích procent. Vraťme se proto opět k vyspělému zdravotnictví, pomáhejme v čistých a dobře vybavených nemocnicích vážně nemocným občanům a už rozhodně do nich nehoňme léčit zdravé nemocné bacilonosiče. Jinak falešný altruismus s jednou skupinou obyvatel ochromí celý stát. Ony totiž náklady s kovidovou epidemií nejsou jen zdravotní, ale hospodářské a vzdělávací.

Nevolili jsme si vojenskou vládu, která by nás připravila po letech života v totalitě o naší těžko dobytou svobodu. Vládu, která by nás připravila dokonce i o nezbytné mezilidské kontakty.

Nastala již opravdu chvíle, kdy je třeba říci: Tak už D.O.S.T.!!!

Číst 5161 krát
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %