Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Prezident Václav Klaus k politické situaci po včerejším vývoji v hnutí Trikolóra Doporučený

Prezident Václav Klaus varuje před sebedestrukcí Trikolóry Prezident Václav Klaus varuje před sebedestrukcí Trikolóry snímek Ivana Haslingerová revue Fragmenty
Nacházíme se nejen v kovidových lockdownech a omezeních, které veřejnost mimořádně trápí a popuzují, a mne s ní, ale i v mimořádně nebezpečné politické situaci. Naše země směřuje k podzimním parlamentním volbám, jejichž výsledky mohou znamenat, že se již nikdy nevrátíme k normálnímu životu. Hrozí, že naší zemi zbyde jediná volba: buď Babiš, anebo neomarxističtí piráti. I z těchto důvodů jsem již včera vyjádřil svůj nesouhlas s rozhodnutím svého syna právě teď odejít z politiky a přislíbil jsem, že s ním o tom budu mluvit a že se jej pokusím přesvědčit, aby vše ještě uvážil.

Včerejší večerní prohlášení vedení Trikolóry mě velmi nepříjemně překvapilo a naznačilo, že za rozhodnutím mého syna nebyly jen důvody osobní. Trikolóra se svého zakladatele – v kontextu vážnosti doby – nesměla tak snadno vzdát.

Proto jsem uvítal a za nadějnou zprávu považuji, že můj syn bude i nadále pokračovat ve své práci ve sněmovně.

Václav Klaus, 24. března 2021

Pozn. redakce: Nás v Fragmentech včerejší prohlášení Trikolóry nejen nepříjemně překvapilo, ale přímo šokovalo. A jistě nejen nás.  Trikolóra spolu se jménem Klaus byla pro autentické pravicové voliče poslední nadějí v návrat svobody a demokracie a života v kapitalistické společnosti, za níž zvonili klíči v listopadu 1989. Jméno Klaus zaručovalo pro ně návrat k tržní ekonomice a k života ve společnosti nezatížené šílenými -izmy neoliberální levicové EU. Trikolóra byla světlem na konci černého neomaxistického tunelu, v němž již po léta žijeme. Jakmile z ní ale zmizí jméno Klaus, přestanou jí lidé věřit. Nových stran vzniká stále mnoho a mají efekt předávkovaného penicilinu. Proto  prosíme, pane profesore využijte všech prostředků k tomu, aby si to pan syn uvědomil a zůstal v jejím čele a šel do voleb hrdě s hlavou vzhůru jako kdysi Vy a pod heslem  "Klausismus, nikoliv cestu do otroctví!".  Včera jsme ho rovněž prosili, aby si své rozhodnutí rozmyslel. Pomozte mu svými zkušenostmi a autoritou udělat ve straně pořádek. Nebo ji začněte řídit Vy sám.  Je to jediná strana, které veřejně požehnal primas český a arcibiskup pražský J. Em. Dominik kardinál Duka, tak stále věříme, že Vám v tomto úsilí pomůže Bůh.

Za redakci revue Fragmenty RNDr. Ivana Haslingerová, CSc., šéfredaktorka revue Fragmenty  

Doc. Ing. Jiří Pancíř,CSc., president Kulturní komise ČR, vydavatele revue Fragmenty

Číst 3400 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %