Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Blahopřání k svátku prezidentu Václavu Klausovi

  • úterý, zář 28 2021
  • Napsal(a)  Ivana Haslingerová a Jiří Pancíř za redakci revue Fragmenty
Prezident Václav Klaus a primas český Dominik kardinál Duka, dva pilíře autentické pravice ČR Prezident Václav Klaus a primas český Dominik kardinál Duka, dva pilíře autentické pravice ČR snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty

Svátek svatého Václava je významným dnem naší země a byl jím dávno před tím, než se stal v roce 2000 státním svátkem naší republiky. Svatý Václav byl vždy symbolem naší státnosti. K němu se utíkali naši předkové a jeho jsme prosili i my v těžkých dobách našeho národa, aby nedal zahynouti nám i budoucím.  A právě nyní, kdy je vlastenectví vydáváno za šovinismus, demokratický stát za překonanou instituci, vše přirozené za překonané a málo zajímavé, vše tradiční a konzervativní za zastaralé a nemoderní, je důležité si legendu o patronu naší země připomenout s velkým důrazem. 

A zejména si připomenout, že dnes slaví svátek i prezident naší země profesor Václav Klaus, díky jehož ekonomické reformě žijeme v kapitalismu a nikoliv v komunismu s tzv. lidskou tváří po němž toužili disidenti v čele s Václavem Havlem. Za to mu patří naše velké poděkování a přání krásného dnešního dne. 

Číst 1601 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %