Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Stížnost na vlastizrádnou činnost ČT Doporučený

  • sobota, pro 19 2015
  • Napsal(a)  Oldřich Lukáš, ekonom, ekolog a pedagog
Zabraňme podobnému programu na ČT pokud je snad ještě čas Zabraňme podobnému programu na ČT pokud je snad ještě čas smutný obraz o stavu ČT kolující po internetu

 Vážený pane řediteli České televize, chápu, že je výhodné zavděčit se těm, kteří Vás do funkce dosadili. Je zcela evidentní, že díky své moci a dolarům již dostali Českou televizi plně kontrolu vrahové euroatlantské civilizace (nazývaní Světovládou, nebo též Osou zla), neboť ČT pouští do éteru výhradně jen americkou verzi pravdy, demokracie a svobody, což nejspíš v tichosti pečlivě monitoruje úřad pana Shapira (přezdívaného US protektorem). Bylo by tudíž od Vás férové, abyste Českou televizi přejmenoval na Americkou televizi (nebo CIA News), odmítl dotace našeho státu a požádal o dotace Washington. To, co předvádí ČT pod vaším vedením, nemá v historii obdoby. I Goebels by záviděl! Vše obrátí vzhůru nohama, z barvy bílé v okamžiku udělá černou, z vlka beránka, co slovo - to lež, co čin - to zločin (přinejmenším etický a občanský)! Že přeháním? Nuže, pozastavme se u několika málo důkazů – „pravd“, kterými nás Vaši mediální žoldáci v poslední době tak rádi vykrmují, abychom si uvědomili, jak mimořádně závažné zločiny na veřejném mínění páchají:

 Migranti a islám

Menu ČT v této oblasti života je vypráskané jak žito po vymlácení! Křečovitě hledáte cokoliv pozitivního a cokoliv, co vybudí soucit s muslimy. Musí to být pořádná dřina, najít zjevně nejde skoro nic. A tak ČT alespoň uvrhla totální informační embargo na cokoliv, co by obraz muslimů mohlo zpochybnit či dokonce zhoršit, což ovšem v praxi znamená téměř na všechno, co dělají. ČT hluboce mlčí o děsivé kriminalitě muslimů ve většině západních a severský zemí, o vraždách a znásilňování „bílého masa“, o pronásledování a trestání obětí a svědků zločinů, o muslimských demonstracích nepokrytě vyhrožujících vyvražděním původních obyvatel, o ilegálním blokování ulic Paříže klaněním Alláhovi, o příšerných zkušenostech zdravotníků, zejména žen, o upalování křesťanů v Nigérii za živa, o podřezávání „bezvěrců“, o protestních akcích proti chování muslimů a jejich masovému přijímání do Evropy atd. Proč?

Nikoho z „odborníků“ v ČT nezajímá, že prchají z muslimských zemí, kde byli nešťastní, neboť tam zničili život až na dřeň, a jsou šťastní v každé zemi, která není muslimská. Že přinášejí tutéž „kulturu“, která zničila jejich vlast; sotva se zabydlí, hned chtějí země, které je přijaly, změnit na muslimské, tedy na takové, ze kterých utekli a kde byli nešťastní. Ba co víc, právě evropské země, kam prchají (vč. ČR), dali na seznam satanské koalice – ďábelských zemí, které musí být zničeny!

Zásadní otázkou tedy je, proč k nám přicházejí? A právě to by měla ČT řešit!

Nikomu v ČT se nezdá divné, že do Evropy bez nejmenšího odporu proudí islámská invazní vojska (dobře živení muži ve značkových oblecích s moderními telefony a tisíci dolarů v kapsách, kteří kdesi zanechali své rodiny na pospas ISIS, místo aby za ně bojovali), že jsou převáženi loděmi pod US vlajkou (kterou u evropských břehů stahují), že jakési US „neziskové organizace“ v jejich domovině jim vymývají mozky s tím, že v Evropě dostanou zcela bezpracně všechno zadarmo a kopu peněz navíc, že tam budou mít všechna práva a žádné povinnosti. A muslimští duchovní pak tvrdí muziku tím, že vše, co migranti v Evropě dostávají (šaty, strava, ubytování, finanční podpora, zdravotní péče aj.), není dar států, které je přijímají, že nemají za to cítit jakýkoliv vděk, neboť vše je Alláhovo, a tedy jejich – jediných správně věřících. Vděk Evropanům je nepřijatelný, nenávist k nim nezbytná a oslavovaná! Proč tuto hrůzu ČT ignoruje? Proč nikdo neřekne jasně – ilegálně vstoupili na cizí území, porušili zákony státu a to je trestné! V Arábii či Íránu je za to vězení, dokonce i trest smrti!

Je příznačné, že se nikdo z hlasatelů, moderátorů a komentátorů ČT dosud nezeptal ani na naprosto zásadní nesrovnalosti: proč arabští uprchlíci neprchají do Saudské Arábie ke svým bratrům ve víře, která má 100 tisíc klimatizovaných stanů pro 3 miliony osob, ale využívá je jen při pouti do Mekky? Proč nepomáháme uprchlíkům tam, odkud utíkají, kde je jejich domov, kde znají jazyk i kulturu? Proč je taháme k nám? Proč EU neudělá kolem svých hranic blokádu, proč čluny s uprchlíky nevrací tam, odkud vypluly, proč nepotopí uprázdněné lodě pašeráků? Proč Agentura pro řízení operativní spolupráce na vnějších hranicích členských států (FRONTEX) má k ostraze hranic EU k dispozici pouhých šest lodí, z toho pět je „náhodou“ v současné době v opravě a „náhodou“ nemůže dostat k dispozici jiné, byť námořní loďstvo většiny evropských zemí nemá do čeho píchnout? Proč ani na tak zásadní otázky nikdo v ČT nehledá odpovědi?


Austrálie vyřešila problém s imigranty velmi elegantně; premiér Tony Abbott v roce 2013 v programu „Zastavme lodi“, kterým během jediného roku jakoukoliv nelegální imigraci zcela zastavil. Rusko má na migranty jednoznačný názor, v některých zemích je islám zakázán jako fašistické a xenofobní hnutí, USA se brání imigrantům z Mexika (nepoměrně vzdělanějším a pracovitějším než ti, co se valí do Evropy) tisícikilometrovým plotem, šaría a džihád, dokonce i zahalování obličejů se postupně zakazuje v celé řadě zemí. Proč na to vše ČT uvalila nejvyšší informační embargo? Kdo to nařídil?

Cílem mohamedánů je vytvořit z Evropy muslimský chalifát

Muslimští imigranti nepokrytě pohrdají naší svobodou a demokracií, nenávidí naši kulturu a hodnoty, což rádi v mnoha videích přiznávají. Ani je nenapadne se přizpůsobit, ignorují státní suverenitu a pronikají přes hranice, aby mohli zadarmo a bezpracně užívat evropskou prosperitu. Až vyplení, co se dá (vč. žen a dětí), dají Evropanům (nevěřícím psům) na výběr – stát se otroky, nebo odejít po svých v trenýrkách do Afriky a hospodařit na poušti, pokud je ovšem rovnou nevyhladí. Jde o zabijácké parazity, kteří chtějí co nejrychleji zničit svého hostitele.

Cílem mohamedánů je vytvořit z Evropy muslimský chalifát a ukrást původním obyvatelům úplně vše, co oni a generace jejich předků svým umem, usilovnou prací, tvořivostí a moudrostí vybudovali, vyrabovat národní bohatství, zničit památky a kulturu, evropské právo nahradit šaríjou; videí s „výkladem“ jejich imámů či fanatickým vyřváváním těchto cílů primitivními zrůdami je na internetu víc než dost. Proč ČT o tom neodvysílá ani vteřinu a neřekne jediné slovo?

Pouze ten, kdo používá svůj mozek jen jako závaží, aby se mu při spánku hlava nezvedala, nevidí, že islámská invaze je řízená a uměle vyvolaná, že má za cíl zničit evropskou civilizaci a národy na tomto kontinentu. Ví to už skoro každý, jen do publicistických redakcí ČT nic z toho zatím neproniklo. Proč? Po několika mírumilovných muslimech vždy přijdou nespokojení (s nekonečnou řadou požadavků), po nich nepřizpůsobiví (které uráží všechno – nakonec i sama naše existence), a po nich vrazi. Prezident Zeman to skvěle vystihnul paralelou s pohádkou o jezinkách: „Jen dva prstíčky tam strčíme, jen co se ohřejeme, hned zase půjdeme!“

Muslimové v hostitelských zemích okamžitě budují mešity (centra ekonomické, vojenské, ideologické i sociální moci) a zakládají muslimské obce, ve kterých uplatňují svoje pravidla hry a odkud původní obyvatele velmi rychle vytlačí. To proto, aby zneužili práva volit a uchvátili vládu v obcích, krajích, zemích i státech. Jak asi naloží s atomovými zbraněmi, až se zmocní vlády v zemích, které disponují jaderným arzenálem? Pak nepochybně obohatí i země bezvěrců, kde islám neuspěl; tentokrát multi-kulti uranem a radiací! Hergot, pane řediteli, ani to vás nezajímá?

Islámský prorok Muhammad prokazatelně podváděl a lhal, loupil a vraždil, znásilňoval a zneužíval mladé dívky. A pak sepsal Korán – k obrazu svému. Tak rozporuplný, že muselo být vymyšleno učení o tom, který verš je v případě rozporu s jinými platný! A jakkoliv jsou mnohá z dogmat v něm zakotvených v přímém rozporu se základními lidskými právy, křesťanskými etickými imperativy, s láskou k bližnímu, právem na sebeurčení a na vlastní cestu, či obyčejnou selkou logikou, jsou neměnná a je zakázáno o jakýchkoliv změnách vůbec uvažovat, natož pak diskutovat. Odhalování pravdy, tedy lží a psychopatických veršů, je zakázáno a také krutě trestáno (bičování, kamenování, upalování, podřezávání apod.). Proč o tom v ČT nepadne jediná zmínka?

Kdo zlu nebrání, je stejný jako ten, kdo ho páchá!

Proč ČT nenatočí rozhovory s humanitárně znásilněnými Švédkami, se sirotky ze Sýrie či Afriky, jejichž tátům (většinou křesťanům) před jejich očima uřezali muslimové hlavy a ve jménu laskavého Alláha matky znásilnili a povraždili? Nebo interview s dívkami, které utekly z islámského světa a vyprávějí, jaké hrůzy zažívaly. Proč nevysíláte rozhovory s muslimskými rodiči, kteří umírněně ukamenovali vlastní dceru za to, že si nechtěla vzít jakéhosi starého úchyla?

Že je to přehnané? Že je mnoho muslimů přátelských? Inu – podle činů poznáte je, stejně jako strom podle jeho ovoce. Miloš Zeman skvěle vystihnul podstatu problému: „Ne každý Arab je terorista, ale téměř každý terorista je Arab“. A ne každý muslim podřezává bližního svého, ale každá hlava za živa oddělená od těla byla uříznuta muslimem! Pokud jde o ty slušné a mírumilovné, snad jen toto: kdo ustupuje barbarům, jejich náboženství a systému, ten ho schvaluje a stává se irelevantním. Indiáni to formulovali jednoznačně: „Kdo zlu nebrání, je stejný jako ten, kdo ho páchá!“ Že ne všichni muslimové jsou militantní? Jistě, militantní muslim odřezává hlavy nevěřícím, kdežto umírněný muslim jen drží obětem nohy.

Lidská práva jsou v pojetí ČT naprostou parodií na to, čím by měla být.

Když se jich domáhá ten, kdo zákony dodržuje, proti těm, kteří je ignorují, zejména proti muslimům, je označován za rasistu či xenofoba a je mu doporučeno nechat si všechno líbit a „držet ústa a krok“, nechce-li se vystavit soudnímu stíhání. Zatímco tomu, kdo zákony porušuje a lidská práva svými činy dennodenně rozcupovává, jsou přiznávána lidská práva i taková, jaká snad ani neexistují. Demokraticky podporujeme ty, kteří demokracii nenávidí, aby naši demokracii zlikvidovali, a nedemokraticky terorizujeme ty, kteří demokracii po celý život ctí jako nedotknutelnou hodnotu.

Otevíráme dveře multi-kulturní „kultuře“, abychom zničili kulturu vlastní

Práva a svobodu přiznáváme těm, kteří jiným veškerá práva upírají a zotročují i vlastní manželky, zatímco ty, kteří svobodu hájí, vystavujeme mediální a posléze i justiční šikaně. Otevíráme dveře multi-kulturní „kultuře“, abychom zničili kulturu vlastní. Jsme sebevrazi, kteří objímají své vrahy a financují si vlastní vraždu! Vrcholem bezuzdného cynismu je skutečnost, že dodržování lidských práv muslimů v Evropě hlídá Saudská Arábie – matka všech vrahů, kde zabijí každého, kdo chce myslet svobodně, kdo chce jen něco málo pravdy či práv přiznat nevěřícím, nebo chce diskutovat o nedokonalosti Koránu! Proč o tom, pane řediteli, nepadne v ČT ani slovo?

Lidských práv se mohou dovolávat jen ti, kteří se chovají jako lidé a ctí lidská práva jiných. Avšak bestiální vrahové překonávající ve svém sadistickém řádění i nejhorší predátory, kteří naprosto rozcupovávají i ta nejzákladnější práva člověka na život, sami svými činy rozhodli, že nemají právo domáhat se základních lidských práv, tím méně jakékoliv tolerance a podpory, a že mají právo jedině na okamžité vyhoštění tam, odkud přišli, kde by měli dostat podle tamějšího práva za své nelidské konání tresty nejvyšší. Ideální téma pro filosofy ČT, nemyslíte?

ČT cílevědomě zaměňuje lidská práva s právem ignorovat lidská práva a zákony hostitelské země! Díky pomateným či zkorumpovaným mozkům úplně převrací pojmy. Černá je najednou bílá, kdo říká pravdu, je xenofob, kdo varuje před vrahy z IS je rasista! Tato zvrácenost vede v evropských zemích k tomu, že se nesmí šetřit zločiny spáchané muslimy a namísto pachatelů zrůdných zločinů se zatýkají jejich oběti a svědkové! Lidská práva těch, kteří zákony dodržují, jsou redukována na nulu, zatímco islámským vrahům, kteří na evropské zákony z vysoka kašlou, se ponechávají v rozsahu umocněném na druhou! Zlo se tak původním obyvatelům, kteří svou zemi po generace budovali, stále hlasitěji vysmívá do očí! Občané západoevropských měst, kteří se pod tlakem islámské kriminality ve strachu odstěhovávají ze svých domovů, jsou obviňováni, že tak vytvářejí gheta - „no go zóny“, kde pro původní obyvatele platí zákaz vstupu a kde vládne jediný zákon - šaríja! Neuvěřitelné salto mortale veškeré logiky!

Obdobnou multi-kulti genocicu původního obyvatelstva chtějí Vyhlazovači zavést u nás za vydatné podpory Vámi řízené ČT, což se jim, jak vidno, daří. Stále více prostoru dostávají hlasy vlastizrádných zbabělců, multi-kulti gangsterů a zkorumpovaných křiváků, kteří každého, kdo nechce, abychom spáchali sebevraždu, označují za rasistu (viz pořad „Máte slovo“ – psychopatické výlevy Kohouta). Jinými slovy: nejsem-li šílenec, co se nebrání sebezničení a zve si domů své vrahy, aby je vydržoval, pak jsem xenofob! Nepošleme-li my, Evropané, hlasatele těchto brutálních lží rychle tam, kam patří, tedy do Arábie, kriminálu či do blázince, velmi rychle zlikvidují evropskou humanitu, demokracii, kulturu, svobodu a naše civilizace skončí! Proč toto řádění nejvyšší vlastizrádné brizance v ČT tolerujete?

Strategie EU, jak kolonizovat ČR imigranty, je smrtící.

Merkelová si vybere vzdělané a pracovité Syřany, ostatních se zbaví jediným možným způsobem – vyhostí je jako ekonomické migranty (domovské země však už hlásí, že je zpět nechtějí), nebo je přerozdělí jinam. Kam? Do sousedních zemí! Proto tak nezbytně potřebuje EU prosadit kvóty! Jen tak se jí podaří zbavit se psychopatů, teroristů, negramotných líných primitivů, nemocemi prolezlých pedofilů! Pochopitelně jim musí dát ČR podporu jako Německo, jinak by se jim z Německa odejít nechtělo! Budeme tudíž povinni dávat jim několikanásobně víc než našim důchodcům, nemluvě o stravě, dopravě a ubytování zdarma. Negramotný Afričan s HIV napojený na teroristické organizace, který pro náš stát nehnul prstem, by tak měl dostávat mnohem víc, než naši občané, kteří přišli o práci. Nádherná budoucnost! Jenže v ČT se opět dozvíte, že to je jinak, že černá je vlastně ta nejbělejší bílá. Obávám se, že už brzy při takovémto výkladu pravdy bude trestné, řekneme-li, že je to lež, že černá odjakživa byla černá a že bílá by měla zůstat bílou! Tedy – jen tehdy, připustíme-li to. Také proto, Vám vážený pane řediteli, tuto stížnost posílám.

A co přijde potom?

Démonizování Putina a Ruska už neúčinkuje, svět v nich dokonce spatřuje jedinou jistotu v boji proti islamizaci světa. Mocní dostali strach, že by se bezmocní přestali bát. A tak je nezbytné v Evropě rozpoutat peklo - masové teroristické útoky, které povedou k rozvratu státu, lidé budou zoufalí a šílení strachem. Pak nadšeně přivítají americkou armádu, která nás přijde "ochránit" před teroristy a zavede „pořádek“. Bude nastolen totalitní režim opírající se o místní americké posádky. USA pak získá přístup k našim surovinám, pracovní síle a know-how zcela zdarma. Strýček Sam už dnes pomlaskává při představách, jak skvěle se nakrmí. A černá pak bude ještě bělejší a bílá ještě černější! 

Pohádky jako nástroj vymývání mozků našich dětí

Jeden z nejodpornějších druhů propagandy je bezesporu manipulace dětí, kdy jsou do dětských pořadů, kterým rodiče nevěnují pozornost, zakomponovány ideologické postoje. Bohužel, i v této oblasti si již ČT „umazala ruce krví“. Jeden příklad za všechny – pohádka o slizké potvoře se třemi bradami z planety „Ne“ – tupá průhledná proimigrační manipulace dětského vnímání světa, typická propaganda hodná totalitního režimu!

Kam až, pane řediteli, hodláte zajít? Už se „těším“ na pohádky, které jsou v Dánsku či Norsku součástí povinné školní výchovy, o princi s obrovským údem zamilovaným do krále s údem ještě větším apod. Za naše peníze indoktrinujete naše děti způsobem, který by byl v každém právním státě trestný, neboť likviduje samotné základy civilizace, její odvěké hodnoty!

Co bude dál? Nejspíš trestání rodičů, kteří si troufnou dětem vysvětlovat, že to je lež, stejně jako rodičů, kteří odmítnou dávat dětičky do školek, kde se podobné úchylnosti a svinstva učí. Ve školách se objeví „poradci“, kteří budou učit děti, jak práskat rodiče. Argumentace maminek a tatínků, že chtějí své děti vychovávat k lásce k vlasti, rodině, bližnímu a křesťanským hodnotám, k moudrosti, pokoře a úctě ke kulturnímu dědictví po našich předcích nepomůže, naopak vše bude obráceno proti nim. Pak přijdou pohádky o zlém tatínkovi, který nemá rád černouška, co mu chce hladit úd, což je nutné nahlásit „poradcům“, aby tatínkovi vysvětlili, jak moc mu ubližuje, a že má v sobě slizouna se třemi bradami, kterého se zbaví jen ve zvláštní nemocnici s mřížemi a ostrahou …

Nejde ale jen o lži ohledně imigrantů. Další příklady „pravd“, kterými nás Vaši mediální žoldáci v poslední době tak rádi vykrmují:

Zeman a Čína

Když prezident Miloš Zeman navštívil Čínu, v publicistických pořadech (zprávy, komentáře apod.) jsem o něm nezaznamenal jedinou pozitivní informaci, za to negativních chrlila ČT nekonečnou řadu. Zaznamenal jsem bláboly o mezinárodním fiasku a ostudě, plivnutí do tváře lidským právům, prostě katastrofa! Ještě řadu dní po té Vaši moderátoři s mimořádným nasazením přežvykovali washingtonská hesla stále dokola; vše umocňovaly „zasvěcené komentáře“ vašich „expertů“, kteří však ze sebe kromě pomluv a trapných útoků nevypotili nic než naprosto idiotské plácání. Jenže – tumáš čerte kropáč! Zakrátko přijíždí tentýž čínský prezident, se kterým se Zeman setkal, do Velké Británie, kde ho vozí sama královna ve zlatém kočáře! A copak na to ČT? Neuvěřitelný obrat - ani jediné slůvko z toho, co plivači jedu dštili na adresu našeho pana prezidenta za jeho drzost jet do Číny bez souhlasu Shapira! Ptám se – jak je to možné? To se za těch pár týdnů zcela změnil čínský prezident a čínská politika? Nikoliv? Pak šlo jednoznačně a prokazatelně o zlovolné pomluvy hlavy našeho státu! Máte-li jiné vysvětlení, rád se s ním seznámím. A aby toho nebylo dost, před pár dny vyrazil do Číny i náš premiér Sobotka. A zase nic! Jak je to možné, vždyť navazoval na to, co se Zemanovi podařilo nastartovat? Najednou je vše v nejlepším pořádku! Toto naprosto ubohé, průhledné a stupidní překrucování pravdy už opravdu další komentář nepotřebuje!

Zeman na Albertově

Z vystoupení prezidenta na Albertově jsem se z ČT nedozvěděl vůbec nic, jen pár vět vytržených z kontextu. Proč jste tak mimořádně významné vystoupení nevysílali v přímém přenosu, nebo alespoň ze záznamu? Vždyť jeho vystoupení bylo o moudrosti a statečnosti, o svobodě a loajalitě k národu a o tom, že si máme vládnout sami! Pravda, kritizoval mediální manipulace a vymývání mozků, jakož i nálepkování každého, kdo říká pravdu, extrémistou, xenofobem, islámofobem, rasistou či fašistou, ale to jistě víte lépe než já. Proč však v kontrastu s tím poskytla ČT neuvěřitelný prostor pomluvám prezidenta a ubohostem hodných nejpokleslejších charakterů? Hrůzu a podlost publicistiky ČT dokonale odhalil 20.11.2015 moderátorský exhibicionisa Takáč, když moderoval „diskusi“ o Zemanově projevu. Celý pořad měl jasný záměr – naházet na prezidenta co nejvíc špíny, a přitom nezveřejnit pravdu, tedy co z jeho úst skutečně zaznělo. K tomu využil názorů US vlastence Dienstbiera, agentky Bruselu Šojdrové (řečené Plivající mamba), uspávače hadů Sobotky, pavlačového pomlouvače Mitrofanova a podobných. Pana senátora Velebu, který chtěl říci nepohodlnou pravdu, okřikoval jak malého kluka. Rád bych tohoto mord-derátora uklidnil, že jím několikrát opakovaná otázka, zda Zeman takto národ spojuje, je pro každého mimo ČT nadbytečná; za těch deset minut projevu spojil náš prezident mnohem víc lidí, než se US ambasádě a kavárenským povalečům podařilo za 25 let rozeštvat!

Zeman a rudé karty

Třešinkou na dortu se stal pořad o tom, jak si Zeman přivezl z Moravy své roztleskávače. Fakt jsem se bavil, jak se snažili nasazení agenti vydolovat z celé akce něco závadného. Kdyby vynaložili jen desetinu stejné snahy před rokem, kdy na Zemana házeli vajíčka a mávali rudými kartami mentálně nevyvinutí jedinci, měli by mnohem větší úspěch, neboť by velmi lehce získali důkazy o podvratné aktivitě smečky kolem pana Shapira a vlastizrádné činnosti najatých kolaborantů z „kavárny“.

Sestřelení malajsijského letadla

Výsledky šetření sestřelení letu MH 17 měli Holanďané už měsíc po té, co zahájili šetření. Když CIA zjistila, k jakým závěrům se experti blíží, byly expertízy zabaveny, tým obměněn a vyšetřování začalo znovu, tentokrát pod přímým vedením CIA. Zcela nepochopitelně zakázali spoluúčast na vyšetřování Rusům i samotným Malajsijcům. V té chvíli místo stupidních lží mediátorů CIA měla ČT křičet do světa „Proč?“ Závěry komise pak dopadly přesně dle očekávání - šlo o sestřelení raketou BUK. Všichni členové týmu museli podepsat absolutní mlčenlivost o průběhu šetření. Přesto uniklo, že nezávislí odborníci jednoznačně dovodili, že zásah Bukem je vyloučen, neboť tato raketa je vyrobena pro sestřelování letadel zdola a vždy exploduje cca 20 m pod letadlem. Let MH17 byl ale sestřelen výbuchem přibližně 80 cm nad levou horní stranou kokpitu, čímž došlo poškození přídě, nasátí obrovské masy vzduchu a k roztrhání stroje ve vzduchu. Přesně to dokáže izraelská raketa Python samočinně naváděná na nos letadla, kde vysílá jeho radar. Osudného dne se v Dněpropetrovsku zastavily gruzínské bitevníky SU-25, které se účastnily cvičení NATO v Černém moři a Bulharsku. Stroje byly „náhodou“ vybaveny právě raketami Python na křídlech. Existují satelitní snímky dokládající, že těsně před sestřelem se poblíž malajsijského letadla pohybovala minimálně jedna stíhačka. Let MH17 byl „náhodou“ vychýlen ukrajinským Řízením letového provozu o 400 km mimo letovou dráhu; dispečer, který letadlo naváděl, po incidentu záhadně zmizel. Ukrajina dodnes nedala k dispozici záznamy letového provozu v inkriminované době. Proč se ČT ani nepatrně nepozastavila nad těmito do nebe volajícími otazníky? Veřejně se na internetu hovoří o tom, že rozkaz k sestřelení „cizího západního letadla“ vydal v Dněpropetrovsku osobně Igor Kolomojský, ukrajinský mafián, zločinec a oligarcha. Proč to ČT absolutně nezajímá?
Otevřený dopis – stížnost řediteli ČT na zradu vlastního národa

Rusko versus Islámský stát

Írán, Rusko i Sýrie předložily důkazy o tom, že na letištích, která byla donedávna pod kontrolou ISIS, dlouhodobě přistávala americká zásobovací letadla (vesměs v noci). Copak tam asi dělala? Rovněž daly na stůl satelitní snímky lukrativních ropných pašeráckých obchodů ISIS (Daeše) a informace o tom, že ukradená Syrská nafta v objemu cca dvou milionů dolarů denně putuje do Turecka (to odhalili i jeho vlastní novináři, za což si vysloužili obžalobu ze špionáže, ale také bývalý velitel sil NATO Wesley Clark). Rusko též nabídlo důkazy, že ISIS je financován konkrétními osobami ze 40 zemí, a to vč. několika členů G20 (vč. snímku z jednání Johna McCaina s Abu Bagdadim, hlavou islámských hrdlořezů)! Výsledek? Mediální embargo, absolutní ticho! Nedávno se v USA samotných provalilo, že ISIS je produktem CIA. Proč o tom všem nepadlo v ČT jediné slovo?

Rusové za 14 dnů operací v Sýrii rozmlátili vrahům z ISIS, co se dalo, a to tak dokonale, že hrdlořezové v panice prchají do Iráku a Turecka, zatímco výsledkem několikaletého „boje“ USA proti islámským extrémistům se stalo děsivé rozbujení ISIS z pouhého zrnka na vraždící monstrum rozežírající celý střední východ. Proč tato i fakta ČT ignoruje?

Západní mocnosti se rozčilují, že Rusko vtrhlo do Sýrie a pomáhá Bašáru Asadovi. To slyším v ČT neustále. Ale ani jednou ČT nepoložila otázku (natož pak odpověď) zcela zásadní: „Kdo je v Sýrii legitimně na pozvání legitimně zvoleného prezidenta a legitimní vlády a kdo je tam ilegálně?“ Proč? Protože nemůže, nepomohlo by jí totiž ani kličkování v nejtemnějších hlubinách demagogie, aby zakryla, že Rusové tam jsou naprosto legálně a hájí mezinárodní právo, zatímco US žoldáci, kteří tam léta cvičili a zásobovali tu nejhorší sběř z islámského světa, vnikli na území cizího státu naprosto v rozporu s mezinárodním právem, aby vyvolali převrat a vyvraždili místní (zčásti křesťanské) obyvatelstvo.


Bašár Asad – diktátor?

Bašár Asad je prezident legitimně zvolený (dokonce opakovaně) drtivou většinou občanů Sýrie (podle BBC - 88% při volební účasti 73%). Otázkou zůstává, proč je Asad trnem v oku Ose zla (Washington – Londýn – Brusel – Ankara – Rijád), proč o něm mluví západní média jako o diktátorovi. Kvůli tomu, že zajistil svému lidu nejlepší zdravotnictví, školství a sociální jistoty na celém Středním východě? Protože neboural památky po dávných civilizacích? Protože držel muslimy hodně nakrátko? Nebo proto, že odmítá tancovat dle US diktátu a že nechce Rusko považovat za nepřítele? Není to náhodou proto, že země má obrovské zásoby ropy? Proč v ČT o tom nepadne ani slovo? Ve škole nás kdysi učili, že diktátor je ten, kdo diktuje ostatním, co mají či nemají dělat, a zneužívá k tomu síly a moci, vyhrožování, vydírání a úplatků, kdo agresivně a bezohledně prosazuje své vlastní zájmy. Kdyby si tuto definici nějaký odvážlivec v ČT dovolil použít na současný svět, vynořil by se diktátor bezkonkurenčně vyčnívající nad všemi diktátory světa: USA - přesněji CIA a jeho rozvratné gangy. Proč nám tedy ČT diktuje, že diktátorem je Asad, který jako lékař ctí na rozdíl od primitivních barbarů evropské zvyklosti a právo?

Ale abych byl objektivní – jedna malá pozitivní douška na závěr: včera na mne po mnoha letech dýchnul závan necenzurované pravdy, když jsem sledoval pořad o Bašáru Asádovi; oboustranná úmluva o nezasahování do natočeného dokumentu zjevně vykonala vše dobré, co měla. Škoda, že dlouhé měsíce ČT ve svých pořadech deklarovala něco naprosto jiného; tento rozdíl se nazývá čistokrevná lež a zlovolná manipulace. Ponese za ni někdo odpovědnost?

Vážený pane řediteli Petře Dvořáku už dost!

Mohl bych ve svém výčtu pokračovat na stovce dalších stran, ale to nemá smysl. Podstata mé stížnosti je z uvedených příkladů více než zřejmá. Gigantická cenzura a zlovolná manipulace v posledních letech uplatňovaná v ČT podle přání eurokolaborantů a US světovlády nemá v historii obdoby. Naštěstí ČT nezná míru, a tak se ve svých manipulacích a lžích pustila daleko za hranice toho, co je český národ se svou nadstandardně rozvinutou intuicí ochoten tolerovat.

Vašim mladým manažerům, moderátorům, hlasatelům a komentátorům zjevně chybí životní moudrost a zkušenost, a tak za mrzký peníz dál „tvrdí muziku“. Jenže český národ má zkušeností víc než dost, proto stále zřetelněji vnímá falešné tóny muziky, kterou mu ČT dennodenně servíruje. Těm vnímavějším se z nich již dělá nevolno, ti méně vnímaví se už také probouzejí a uvědomují si, že v relacích ČT cosi stále hlasitěji skřípe. Přemýšlejí, proč ČT dává tak obrovský prostor vlastizrádcům a tak nepatrný těm, kteří mluví pravdu a hájí zájmy národa, a postupně tak sami odhalují pravdu.

A tak díky "osvětě" České televize, a to je nádherný paradox, již velmi rychle celý národ pochopí, co se děje, a najde sílu vyčistit ten Augiášův chlív. Zaprodaní kolaboranti v ČT tak poskytují svým nadnárodním chlebodárcům v bitvě o vědomí občana medvědí službu - jako katalyzátor urychlují probuzení národa z letargie a svým stupidním vymýváním mozků dosahují pravého opaku - osvobození naší mysli z exkrementů mediálních sugescí!

Děkuji Vám a věřím, že na moji stížnost zareagujete nikoliv unifikovaným prohlášením o ničem, ale konkrétními změnami v personálním obsazení redakce publicistiky a hlavně změnami ve struktuře a obsahu televize, která je česká už jen jazykem, kterým hovoří. Rád Vám s tím v případě Vašeho zájmu budu konkrétními náměty nápomocen. Určitě bych Vám nepřál, abyste jednou musel skládat účty z trestné činnosti, kterou Vámi řízená organizace páchá proti těm, kteří ji ze svých daní financují.

S pozdravem
Ing. Oldřich Lukáš
ekolog, ekonom, pedagog,
předseda o.s. Lidé lidem …
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
adresa a tel: pošlu na požádání

Otevřený dopis řediteli ČT Petru Dvořákovi: Stížnost na trestnou činnost ČT (zraua vlastního národa, spoluúčast na likvidaci ČR)  

na vědomí: Volební výbor PS PČR (PhDr. Martin Komárek), Rada pro rozhlasové a TV vysílání

 

 

 

Číst 10287 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v MEDIOKRACIE

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %