Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Nikdo z Bloku proti islámu se nezúčastnil akce muslimů. Informace v Blesku byla nepravdivá. Doporučený

  • středa, dub 06 2016
  • Napsal(a)  David Štěpán
Petr Štěpán v diskusi na HOVORECH NA PRAVICI pořádané Akcí D.O.S.T., vlevo Petr Bahník její předseda Petr Štěpán v diskusi na HOVORECH NA PRAVICI pořádané Akcí D.O.S.T., vlevo Petr Bahník její předseda snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty

V pondělním vydání bulvárního deníku Blesk se objevila informace, že akce v Praze, kde muslimové předváděli svoji mírumilovnost tím, že i oni normálně požívají jídlo, normálně mluví, mají děti a dokonce se dokážou radovat z hezkého počasí, se prý zúčastnili i naši členové. Tato informace je zcela nepravdivá. Vedení BPI ani jeho členové se žádné takové akce neúčastnili a ani to neplánovali. Vlajku BPI, která byla na akci vyfocena, si může v našem e-shopu zakoupit každý občan ČR, tato byla zjevně již koupena s úmyslem poškodit Blok proti islámu na uvedené akci.

Dovolujeme si upozornit, že zcela bez zájmu redaktorů Blesku prošla informace, že součástí mešity v Praze je i školka. Vzhledem k tomu, že muslimská církev nemá právo zřizovat školní ani předškolní zařízení a navíc by vytváření segregovaných předškolních zařízení samotnými muslimy bylo v příkrém rozporu s oficiální politikou vlády o inkluzivním vzdělávání, vyjadřujeme velký údiv nad tím, že něco takového je v tichosti tolerováno.

K samotnému článku v Blesku pak ještě dodáváme, že evropské tradice neohrožuje skutečnost, že v muslimských zemích je například obvyklé požívat velké množství velmi přeslazených dezertů, ale fakt, že jejich způsob usmrcování zvířat je zcela v rozporu se všemi zákony na ochranu zvířat a při tzv. halal porážce jsou porušovány i hygienické normy.

 

Číst 8264 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v MEDIOKRACIE

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %