Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Prague pride a halíkovština Doporučený

  • úterý, srp 18 2015
  • Napsal(a)  Áron Balík kandidát halíkovštiny

 Kdo je Tomáš Halík?  T. Halík, stejně jako brouk Pytlík, všechno ví, všechno zná, všude byl a všechno viděl. V masmédiích suverénně vystupuje jako katolický kněz, ale zároveň jako propagátor buddhismu, hinduismu, či dokonce islámu. Sám se jednohlasně zvolil za prezidenta katolicko-buddhistické univerzitní mládeže. Je ale problém – nikdy se totiž přesně neví, jestli je Halík zrovna tím, či už oním, tedy zda je buddhistou či katolíkem, muslimem, nebo homosexuálem. Prosazuje totiž to i ono.

 Co je halíkovština? Její základní ideová téze je koán myšlení. Nerozlišuje dobro a zlo, pravdu a lež a tvrdí, že všechno je v podstatě jedno. Tuto demagogii představuje jako vysokou intelektuální úroveň. Halík pohrdá každým, kdo se nechce podřídit jeho ultranesmyslným axiomatům. Studentíci ze strachu, že nebudou na úrovni, se snaží ze všech sil zachovat image a tvářit se, že je jim halíkovština vlastní. Halík manipuluje studenty pro jejich nezralost a mladickou pýchu. Zesměšňuje každého, kdo používá rozum a respektuje realitu.

5. srpna 2015 se Halík nechal slyšet v televizi. Je obdivuhodné, jaký našel souzvuk mezi prosazováním muslimů do ČR současně s prosazováním homosexualismu.

Mnozí mají asi oprávněné obavy, že se Halíkovi nepodaří vštípit muslimským imigrantům v ČR toleranci a úctu k homosexuálům, transsexuálům a zoofilům.

Jak by asi dopadl Halík v Teheránu, kdyby v televizi promluvil o potřebě provedení gay pride v tomto islámském městě? Pravděpodobně by po pumovém výbuchu on i s celým gay pride hrdě vjel na alegorických vozech přímo do sedmého nebe.

Pod vedením svého osvíceného guru se halíkovci už převtělují z katolíků na buddhisty, ale zároveň zůstávají tím i oním. Nyní úspěšně prodělávají další stupeň reinkarnace na homosexuály a transsexuály. V dalším zdokonalování budou halíkovci procházet možná i zoofilní etapou až k naplnění plnohodnotného partnerství. Ten, kdo ještě neztratil zdravý rozum, bude ideology halíkovštiny trestán jako halíkofob.  

Halík za vstřícnost k gay pride „vytrpěl“ od kardinála Duky „šikanu“ a „stigmatizaci“. Hrdě to však přenesl jako sadomasochismus, který je rovněž součástí LGBTQ. V televizi hrdinsky prohlásil, že mu tímto Duka učinil píár. 

Halík ale není spokojený s prvním primitivním stupněm nové homo-gender-reinkarnace. Je fascinován Františkem, který líbá nohy transsexuálům. Možná ve snaze Františka přeskočit začne líbat nohy sudokopytníkům i lichokopytníkům, rohatým i bezrohým neboť už víc deviací se nalézt těžko dá. Dá se tudíž čekat, že v dalším televizním projevu budeme možná už slyšet jen mečení či bučení a bude těžké se zorientovat, zda je Halík tím či oním. Nechme se překvapit. Každopádně to bude vysoká intelektuální a mystická úroveň. Tuto vyšší Halíkovu dokonalost a duchovnost nebudou schopni pochopit snad už jen vesničtí burani a ultrafundamentální primitivové. (A právě těch je hodně a prezidentská kampaň se blíží - pozn. redakce)

Číst 7741 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %