Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Nestačí útok z venčí, ničíme se i zevnitř Doporučený

Soumrak nad Evropským parlamentem Soumrak nad Evropským parlamentem snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty

Neuvědomujeme si, že jde o změnu celkové politické, náboženské a sociální kultury v Evropě samé. Tak zvaná „uprchlická“ krize je organizovaným útokem na vše, co činí Evropu přitažlivým. Dal jsem proto slovo „uprchlická“ do uvozovek, protože uprchlík prchá PŘED něčím. Kdežto tento proud migrantů jde ZA něčím.  Uprchlíků, kterým jde skutečně o život je v tomto proudu zanedbatelně méně než těch, kterým jde o něco jiného. A navíc, ti skuteční uprchlíci se už pomalu vracejí na území, ze kterých byl vytlačen samozvaný Islámský stát. 

     Celý ten geografický aspekt je svým způsobem zastírací manévr, neboť nejde ani tak o území na Předním východě (kromě ropných vrtů), ale hlavně jde o změnu celkové politické, náboženské a sociální kultury v Evropě samé.

    Do této chvíle je v Evropě více než milion migrantů z loňské divoké vlny. Organizátory migrace jim byla vsugerována myšlenka, že se budou mít v Evropě jako v ráji. Skutečnost bude ovšem diametrálně odlišná. Tato masa lidí bude neobyčejně silně zklamána a její hněv se neobrátí proti organizátorům této skryté války, původcům všeho zla, ale naopak proti těm, kteří chtěli pomoci. Kapacity i při nadměrném úsilí nebudou stačit k uspokojení těch nejzákladnějších potřeb. Někteří z migrantů, kteří by i chtěli pracovat, tak práci neseženou. Flustrace je dožene do náručí těch, jejichž ilegální cesta už byla naplánována jako nepřátelská k evropské civilizaci. Nejenom atentáty, ale i příprava k politickému převzetí moci, o to jde.

     Prezident Zeman je jedním z mála skutečných pilířů obrany evropských hodnot. Jenže jeho náklonnost k evropskému federalismu je, dle mého mínění, velkým nebezpečím, ba dokonce tím největším. Představte si, že by se v celé Evropě nevolilo pouze do bezzubého Evropského parlamentu, který nemá fakticky žádnou moc, protože rozhoduje nikým nevolená Evropská komise a ještě více silné státy Německo a Francie.

     Kdyby ovšem existovalo evropské federální shromáždění, z kterého by se posléze rekrutovala evropská vláda, tak kdo by asi vyhrál volby?

Kde je největší koncentrace obyvatel. Německo, Francie, Británie, Nizozemsko atd. Všude tam je již nyní mnohomilionová menšina vyznávající islám. Na tomto místě chci zdůraznit, že nejsem islamofob. Každé náboženství má právo na svůj vývoj, nesmí však utlačovat náboženství ostatní. Ovšem jsem milovník Evropy s jejím kulturním dědictvím, s možností demokratických voleb, s hudbou, s možností svobodně vyznávat jakékoliv náboženství, ba dokonce i menšinové náboženské směry.

     Tak tedy, většinové obyvatelstvo by volilo roztříštěně mezi různými stranami levice či pravice a jejich hlasy by se rozprostřely tak, že by nevznikla nějaká relevantní většina, kdežto ono muslimské obyvatelstvo s volebním právem, by volilo jednotně, podle svého náboženství. V evropském federálním součtu by to bylo zdrcující volební vítězství.

    My máme z naší historie podobný případ, ovšem postavený na základě národnostním. Za první republiky byla nejsilnější politickou stranou ta sudetoněmecká. Takže evropský federalismus rozhodně ne!

 Ničíme si zbytečně kdysi dobré školství.

    A teď něco jiného. Naše školství i přes různé peripetie je na velmi dobré úrovni. Myslím tím základní a středoškolské. A teď se razí módní slovo inkluze. Do tříd mají být vtěsnáni ti, kterým bylo zatím určeno speciální školství. Dřív se tomu říkalo zvláštní škola. Tam ony děti s psychickým postižením nacházely v kolektivu podobných postižených své místo na slunci. (A byly šťastné, nosily mnozí jedničky a prožily své dětství bez komplexů a posměchu zdravých spolužáků. Ctižádostivé matky postižených dětí by si měly uvědomit, že z  nich Einsteiny stejně nevyrobí, ale zamyslet se nad tím jak se ony cítí mezi zdravými dětmi. - pozn. redakce)

Dnes ovšem, opět z důvodů tzv. politické korektnosti budou ony duševně postižené děti dávány do normálních tříd. Rozptýlí se tím koncentrace na učení všech ve třídě, kvalita výuky spadne. Bohatší rodiče budou dávat děti do drahých soukromých základních škol. Nadané děti ze střední třídy, či z chudých rodin nebudou mít s těmi z těch bohatých rodin stejnou ba ani vzdáleně podobnou startovací dráhu do života. A to naprosto zbytečně . Takže si ničíme i to, co není třeba ničit. Ach my vždy papežštější než papež. Za to se cinkalo v Listopadu?

Číst 8333 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %