Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Akce D.O.S.T. žádá demisi Jana Hamáčka za vedení ministerstva vnitra v předlistopadovém duchu Doporučený

Mgr. Petr Bahník uvádí XXV. Hovory na pravici pořádané Akcí D.O.S.T. Mgr. Petr Bahník uvádí XXV. Hovory na pravici pořádané Akcí D.O.S.T. snímek Ivana Haslingerová revue Fragmenty, signatářka Memoranda Akce-D.O.S,T,

Mnohé okolnosti zásahu Policie ČR proti demonstrantům na Staroměstském náměstí, protestujícím proti vládním proticovidovým opatřením, nás vedou k oprávněnému podezření, že nebýt ministra vnitra Jana Hamáčka, proběhla by demonstrace pokojně. Byl to podle organizátorů shromáždění on, kdo jako přímý účastník velení akce na policejním ústředí rozhodl o jeho předčasném ukončení. Toto rozhodnutí vyvolalo nevoli v řadách protestujících, samo o sobě by však k násilným střetům nevedlo. Situace se začala vyhrocovat teprve ve chvíli, kdy po výzvě k opuštění Staroměstského náměstí došlo k uzavření okolních ulic. Teprve poté došlo k útoku skupiny fotbalových fanoušků na uniformované policisty. Na základě svědectví MUDr. Marka Obrtela, který byl svědkem udílení instrukcí spolupracovníkovi policie, vydávajícího se za fotbalového fanouška, docházíme k závěru, že násilný střet byl veliteli zásahu záměrně vyprovokován. Tento přístup je nápadně podobný praktikám normalizační moci před rokem 1989 a měl by proto znepokojovat každého bez ohledu na to, jak se staví k hodnocení závažnosti epidemie.

Snaha Jana Hamáčka vést ministerstvo vnitra v předlistopadovém duchu plyne i z navrhované novely krizového zákona, radikálně omezující svobodné právo na informace, jakož i Hamáčkovo trvalé úsilí o kriminalizaci domobraneckých organizací.

Všechny tyto skutečnosti nás vedou k závěru, že působení Jana Hamáčka v čele Ministerstva vnitra ČR představuje zásadní ohrožení svobody a demokracie v naší zemi.

Ministře Hamáčku, odstupte!

V Praze dne 21. října 2020

 

 

Mgr. Petr Bahník – předseda Akce D.O.S.T.

 

Číst 4901 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SOUDCOKRACIE 4.PARLAMENT

Nejnovější od PETR BAHNÍK, předseda Akce D.O.S.T.

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %