Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Chovanec ignoruje rizika zavlečení smrtelných nemocí do ČR Doporučený

  • čtvrtek, zář 03 2015
  • Napsal(a)  David Štěpán, tiskový mluvčí BPI

BPI podal proto trestní oznámení na ministra Chovance Ministr nechrání zdraví a životy lidí před nemocemi, které mohou do České republiky zavléci nelegální migranti. Předseda Bloku proti islámu doc. Mgr. Martin Konvička a Ph.D. a místopředsedkyně Mgr. Jana Volfová podali proto dnes 3.9.2015 na Městské státní zastupitelství v Praze na pana ministra trestní oznámení pro podezření ze spáchání trestného činu šíření nakažlivé nemoci z nedbalosti podle § 153 odst. 1, 2 písm. a) trestního zákona.

V trestním oznámení je podrobně zdůvodněno, jakému nebezpečí vystavuje ministr vnitra, případně další odpovědní představitelé vlády a vládních orgánů, občany České republiky, když nechrání zdraví a životy lidí před nemocemi, které mohou do České republiky zavléci nelegální migranti. Čeští občané, kteří chtějí vycestovat do zemí, z nichž se k nám v současnosti valí tisíce neregistrovaných a nelegálních migrantů, musí být očkováni proti celé škále nemoci, např. proti žluté zimnici a dále proti dalším nemocem, zejména virové hepatitidě A a B, břišnímu tyfu, meningokokové meningitidě typu A a C, vzteklině, choleře a onemocnění enterotoxigenním E.colia dalším nemocem.

Jestliže Státní zdravotní ústav postupuje takto striktně při výjezdech našich občanů do zahraničí, je naprosto trestuhodné, že Ministerstvo vnitra, a jmenovitě pak samotný ministr Chovanec, ignoruje rizika šíření těchto smrtelných nemocí a ohrožuje zdraví i životy občanů České republiky, kteří přicházejí do kontaktu s osobami potenciálně nebezpečnými kvůli možnému zavlečení nakažlivých chorob.

„Slepá víra ve všemocnost našeho moderního evropského zdravotního systému se nám může šeredně vymstít. Příliš rychle jsme zapomněli na to, že před sto lety zkosila španělská chřipka více lidí, než kolik jich zemřelo v zákopech První světové války, stejně jako jsme zapomněli na statisíce obětí skvrnitého tyfu, který ještě dlouhé měsíce po skončení Druhé světové války kosil ty, kteří přežili v německých lágrech,“ uvedla Volfová.

Číst 15379 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SOUDCOKRACIE 4.PARLAMENT

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %