Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 755
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Zrušme EU a vybudujme Novou Evropu bez sebevražedné migrační politiky vedoucí národy k sebezničení Doporučený

  • pátek, zář 23 2016
  • Napsal(a) 
Jednoho dne se musí vzpupný projekt EU roztříštit o skálu jménem Kristus Jednoho dne se musí vzpupný projekt EU roztříštit o skálu jménem Kristus archiv Byzantského katolického patriarchátu

Vedení EU se dopouští šikany a diskriminace jednotlivých států na základě jejich právní, kulturní, státoprávní a náboženské tradice. Lisabonská smlouva byla a je podvodem a zločinem proti občanům 27 států. EU ve svých počátcích vznikala jako Evropské hospodářské společenství (EHS) založené na principu ekonomické spolupráce. Nicméně brzy se přetvořilo na společenství politicko-ideologického charakteru, které bez jediného výstřelu zbavilo 27 států nezávislosti, samostatnosti a svobody. Tyto státy již svobodně nerozhodují o své vnitřní a zahraniční politice, ale pod hrozbou sankcí se musí držet ideologické linie diktované Evropskou komisí. 

Lisabonská smlouva byla a je podvodem a zločinem proti občanům 27 států. Parlamenty jednotlivých států při jednáních o Lisabonské smlouvě měli na stole nesrozumitelný sedmiset stránkový dokument, který se odkazoval na dalších tisíc stran nejrůznějších zákonů. Poslanci v podstatě nevěděli, co schvalují, a co z této smlouvy vyplývá pro jejich občany. Dnes však po několika letech fungování EU pod Lisabonskou smlouvou vidíme její ovoce. EU se přetvořila na totalitní monstrum, které si osobuje právo na diktování politického, ekonomického, ideologického a dokonce i náboženského směru jednotlivých států EU.

Genderová ideologie vede k rozkladu jedinců, rodin i celého národa

EU totalitně vnucuje členským státům pod hrozbou sankcí genderovou ideologii, která odporuje zdravému lidskému rozumu a objektivnímu realitě.Ovocem gender ideologie je morální rozklad jedinců, rodiny i národa. Z křesťanského hlediska je zjevnou vzpourou proti Bohu a jeho zákonům.

EU vyúsťuje v zločinnou juvenilní justici, která krade děti milující rodičům na základě umělých důvodů. Zdravá rodina je systematicky diskriminována a postupně likvidována. Členským státům byly úplatky a intrikami vnuceny sebevražedné homosexuální zákony. EU dětem již od útlého věku vnucuje všechny druhy sexuálních zvráceností jménem tzv. „nejvyšších zájmů dítěte“.

Dennodenně jsou potírány základní morální a duchovní křesťanské principy, což vede k diskriminaci a pronásledování křesťanů formami typickými pro komunistický totalitní režim. Každý stát, který si chrání rodinnou politiku a podporuje rodinu, je ze strany EU diskriminován a pronásledován – viz příklad Maďarska. 

Pod hrozbami sankcí nutí EU státy přijímat nebezpečné  džihádisty 

Totalitní charakter EU se prokázal ještě více v otázce "řešení" migrační politiky prosazované obzvláště paní Merkelovou. Jednotlivé státy jsou pod hrozbami sankcí nuceny přijímat nelegální migranty spolu s džihádisty. Tím je ohrožena nejen národní bezpečnost jednotlivých států, ale i celé Evropy.

Mnohé teroristické útoky, enormní nárůst kriminality, znásilňování žen ze strany nelegálních muslimských migrantů jsou toho zjevným důkazem. Kdo se postaví proti této sebevražedné politice a islamizaci EU je obviňován z xenofobie, rasismu a islamofobie. Počty zavražděných jménem islámu úřady neberou v úvahu. Pokud na ně někdo poukáže a pojmenuje věci pravým jménem, je tvrdě perzekvován. Dnes jejiž zjevné, že vedení EU vede národy k sebezničení. Její instituce jako takové totálně selhaly a představují velké nebezpečí pro občany jednotlivých států.

Zrušme EU a v raťme jednotlivým státům EU základní principy státnosti, a to nezávislost, samostatnost, právo na sebeurčení

 

Proto dnes, po reálných zkušenostech s Lisabonskou smlouvou, navrhujeme, aby instituce EU byla zrušena. Jednotlivé státy ať podle svého dobrovolného rozhodnutí pracují na ekonomické spolupráci evropských zemí. Ať jsou s konečnou platností zrušeny všechny rezoluce prosazující genderovou ideologii, která ohrožuje národní bezpečnost.

Vraťme jednotlivým státům EU základní principy státnosti, a to nezávislost, samostatnost, právo na sebeurčení. Státy Visegrádské čtyřky, a zvláště Slovensko, které zastává předsednictví v Radě Evropy, dnes musí sehrát klíčovou roli při likvidaci totalitního systému EU, její genderové ideologie a sebevražedné migrační politiky.

Propaganda, která tvrdí, že bez EU budou členské státy žebráky, je zavádějící lží.

Evropa žila bez EU po  tisíciletí a její národy nebyly žebráky, ale naopak vzorem kulturní vyspělosti. Když se podíváme na Řecko, ekonomickou situaci Itálie a Španělska, zjistíme, že je to právě naopak. Tyto státy se stávají žebráky právě kvůli EU, která je totalitním projektem vybudovaným na protikřesťanských principech a vzpouře proti Bohu. Proto je pro křesťany nepřijatelná.

Východiskem, nikoli alternativou, je návrat k plnoprávným samostatným a nezávislým státům, které si chrání své národní, kulturní a náboženské křesťanské hodnoty. Rodina, svazek muže a ženy, má v takových státech klíčový charakter a jako taková je podporována a chráněna. Věříme, že jednoho dne se zkrachovalý projekt EU roztříští o skálu, kterou je Kristus.

 Čím dříve se státy osamostatní, tím je větší naděje na záchranu před morální, duchovní a ekonomickou autogenocidou.  

+ Eliáš Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu, + Metoděj OSBMr, + Timotej OSBMr, Biskupové sekretáři 
Číst 19548 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v EU

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 42 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %