Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Co dokáže jedna jediná větička skutečného důvěryhodného vůdce Doporučený

Americký prezident Donald Trump, vůdce národa, jehož slovo platí Americký prezident Donald Trump, vůdce národa, jehož slovo platí

Na osobě amerického prezidenta Donalda Trumpa můžeme každým dnem sledovat, co dokáže skutečný nebojácný lídr, jehož slovo platí jako slovo krále, učinit pouhou jednou větou nejen se svou zemí, ale s děním na celém světě. Jeho jediná větička, že "dobré vztahy s Ruskem jsou ku prospěchu USA a obě země mohou do budoucna spolupracovat, aby vyřešily palčivé problémy narušené za Baracka Obamy", byla okamžitě jasným signálem pro mezinárodní investory, aby do ruských akcií a dluhopisů začaly téct jejich dolary. Ruská burza cenných papírů tak díky jeho zvolení zaznamenala v lednu letošního roku nejlepší výsledek ve své historii, což stabilizovalo ruskou ekonomiku i přes ubohé sankce kancléřky Merkelové a jejích neomaxistických kamarádů z EU, o nichž prezident Trump řekl, že Evropě by pomohlo odstranění absolutní nedůvěry ze vztahu k vládcům. O Merkelové dokonce pronesl, že dělala velké chyby zejména při řešení uprchlického problému a  její preference v Německu klesají.

Spojené státy nejsou samozřejmě jedinou zemí, odkud plynou peníze na ruskou burzu. V uvalení evropských sankcí na ruský trh uviděli v roce 2014 velkou možnost nahradit trhy EU Číňané a další asijské země. Třetina z patnácti nejlepších investičních fondů se začala specializovat na Rusko, což podle Morning Staru činí o 3 procenta více ruských aktiv v těchto fondech oproti roku  2014. Tím se odrazilo Rusko ode dna již loni, ale letos odhaduje  mezinárodní ratingová agentura Moody’s již jednoprocentní růst Ruské ekonomiky. Loni propad rublu činil ještě 9,8 procent, letos nemá přesáhnout 5,8 procent. Takže sankce vlastně Rusku pomohly nejen ve vztahu k USA ale i k nalezení nových ekonomických kontaktů v asijských zemích. A to je pro Rusko velmi dobrá zpráva v době, když i přes rostoucí cenu ropy na světových trzích se ještě stále vleče neomarxistickými politiky podporovaná krize na Ukrajině, nepokoje v Sýrii rovněž nejsou stoprocentně zažehnány.

Není divu, že část levicových amerických senátorů volá po dalších sankcích, aby narušila růst konkurenčních ruských společností. V levicovém listu Financial Times vykřikují, že v Rusku je korupce a úplaty v obavě že se vliv amerických společností na ruském trhu velice sníží. Rozumní američtí investoři se ale přesto shodují na tom, že ruské akcie jsou dobrou investicí. 

Donald Trump vyhrál volby díky tak silné nespokojenosti Američanů, že ji lze spíše nazvat revolucí vůči rozmařilému a nic nedělajícímu neomarxistickému Obamovu establishmentu (vlastně dělajícímu pro Obamy, ne pro Američany) a nyní mobilizuje všechny síly ke změnám Ameriky, aby se stala jako kdysi vedoucí zemí světa. Obama chtěl Ameriku převychovat k obrazu svému bez ohledu na přání obyvatel, Trump chce naopak pracovat pro Američany a plnit jejich představy o šťastném životě. Chce po Obamově katastrofické převýchově (multikulturalismus, positivní diskriminace, ekoterorismus, braní peněz bez práce...) postavit Ameriku zpět na nohy a vrátit ji z neomarxistických příkazů a doktrín zpět ke křesťanským a konzervativním kořenům. Dokázat, že populismus není  sprosté slovo, zatímco neomarxistická politická korektnost ano. A jak se zdá, nesliboval vše jen pro své zvolení, ale hovoří po volbách stejnými slovy a snaží se všechny sliby uvést do praxe. 

Pro naši tolik ohroženou zemi šílenou bruselskou proimigrantskou politikou nezbývá než doufat, že Donald Trump splní zejména větu, které pronesl při inauguraci: "Vymýtíme terorismus z planety Země". Aby se vyplnilo jeho přání: "Bude-li Amerika spojená, bude nezastavitelná".  K tomu je ovšem nutné, aby se Američané chovali podle slov Bible svaté, která říká, jak skvělé je, když boží lid žije v jednotě. Doufejme že Bůh bude nad věřícím křesťanem Trumpem, který přísahal na dvě Bible, držet ochrannou ruku, že Amerika bude pod jeho vedením jednotná a vyplní se jeho přání, že "Spojené státy budou  zářit na prvním místě jako příklad, který budou chtít všichni následovat."

Ať Donaldu Trumpovi k tomu dopomáhá Bůh!

Číst 21846 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v HOSPODÁŘSTVÍ

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 44 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %