Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Prezident Klaus by měl mít v národním zájmu zakázáno sledování propagandistické, manipulativní a demagogické ČT Doporučený

Prezident Václav Klaus na konferenci svého institutu o knize Německo mýtus a realita Prezident Václav Klaus na konferenci svého institutu o knize Německo mýtus a realita snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty

Mezi přáteli exprezidenta Klause bylo donedávna  všeobecně známo, že neumí otevřít televizi, natož aby jí poslouchal. Adventní poklidné období toto tabu prolomilo a hned je na sociálních sítích je veselo. Vysílání ČT vyrazilo jednostrannou multikulturní neomarxistickou propagandou panu profesorovi dech, protože prý netušil, jak Česká televize nekriticky přebírá německou progresivistickou propagandu. A nejen to,  dokonce nekriticky a se vší progresivistickou propagandou přebírá i reportáže Deutsche Welle, které  zavání zastíráním pravdy o tom, že právě Němci rozpoutali obě světové války. Zejména ho popudila převzatá reportáž o hledání hrobů Němců padlých ve východní Evropě za světových válek. Němci si mohou hledat, koho chtějí, ale Česká televize takové reportáže podle něj nemusí přebírat. A když už to převezme, měla by k tomu uvést patřičné vysvětlení. Jinak to zavání přepisováním historie a zastíráním faktu, že to byli právě Němci, kdo obě světové války rozpoutali a není divu, že v nich i umírali. "Východní Evropa jsou většinou Slované a stojí za zmínku (jak ukazuje ve své nedávné knize Mauthausen, ďábel v líbezné krajině Václav Vlk st.), že Slovanů zahynulo ve 2. světové válce 27 milionů, daleko nejvíce ze všech jazykových a etnických skupin,“ zdůraznil exprezident Klaus.

Pan exprezident má samozřejmě pravdu že je  skandální, že veřejnoprávní televize přebírá německé propagandistické, manipulativní a demagogické pořady v duchu nejlepších německých propagandistických tradic. Je ale potřeba zdůraznit, že když je ČT v zajetí takové propagandy, jde opravdu o velice nebezpečnou věc. A to proto, že pro 90 % našich občanů je ČT prakticky jediným zdrojem informací. Na vesnice nejdou noviny a lidé pracují většinou celé dny venku a jen večer si k večeři pustí "Zprávy". Pokud podobnou relaci shlédne člověk jako profesor Klaus, tak ho to rozčílí, ale nevěří tomu, ale pokud to vidí a to denně celý národ je to opravdu velice nebezpečné. A nestačí, že proti tomu brojí soukromá média a lidé na sociálních sítích.  Je proto velice dobré, že se  proti bakalovské proevropské a proněmecké ČT ozval státník, který má ve světě respekt a že snad se konečně probudí ze sna Rada ČT a propagandistické nebezpečné pořady jako je Focus vyřadí z programu a ve zprávách bude uvádět nejen to co se líbí německé EU. 

A ještě malou doušku na konec. Protože exprezident Klaus pracuje jako zahraniční expert Trikolóry a stále větší počet občanů vkládá naděje, že naší zem vymaní z diktátu německé EU, měl by mít doma v národním zájmu zakázáno dívat se na ČT, zejména na zpravodajství a další infarktogenní pořady typu Focus. 

Číst 7572 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v MEDIOKRACIE

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %