Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Komunismus je nereformovatelný, dokazuje to sto milionů jeho lidských obětí, KSČM by měla být zručena Doporučený

  • čtvrtek, bře 03 2016
  • Napsal(a)  Naděžda Kavalírová a Leo Žídek
Doktorka Naděžda Kavalírová přednáší  v Senátu ČR Doktorka Naděžda Kavalírová přednáší v Senátu ČR snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty

Dosud žijící pamětníci si velmi dobře pamatují represe a zatýkání našich občanů, které bylo po únoru 1948 na denním pořádku. Vyhánění hospodářů z rodné půdy, zabavování jejich usedlostí, zákaz pobytu v místech, kde po staletí žili jejich předkové. Rušení klášterů, internace tisíců kněží, řeholníků a řeholnic. Budování stále nových věznic, protože ty stávající byly přeplněné. Mučení a popravování tzv. odpůrců režimu. Dobře pamatují 248 popravených tzv. nepřátel lidu, víc jak 200 000 politických vězňů, z nichž víc jak 4 500 nepřežilo vězení. O „aktivním prosazování životních zájmů širokých vrstev obyvatel“ z prohlášení KSČM k těmto tragickým únorovým událostem roku 1948 není nikomu z pamětníků opravdu nic známo. Jestli chce KSČM stavět na tomto úspěch KSČ, nemá a nesmí mít jako strana v naší demokratické republice své místo.

My, političtí vězni 50. let minulého století, jsme hluboce otřeseni prohlášením KSČM k výročí Února 1948. KSČM se ve svém prohlášení nadále hlásí k revolučnímu základu února 1948 a lituje těch deformací, které poškodily myšlenku socialismu. Dvacet sedm let od tzv. Sametové revoluce jsme svědky toho, jak si tato strana troufá dokonce tvrdit, že únorové změny roku 1948 byly provedeny s podporou širokých vrstev obyvatelstva. Pokud připustíme podporu obyvatel, tak to nebyly široké vrstvy československých občanů. Podpora byla, ano, ale z východu, ze Sovětského svazu.

Existuje pouze jediný způsob omluvy komunistické strany – omluva skutkem.

Komunistickou stranu by mohlo omluvit pouze její zrušení z vlastního popudu. Byl by tak naplněn zákon 198/93 Sb. o protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu.

Komunismus je totiž ve své pravověrné marxistické podobě nereformovatelný. Zakladatel komunistické ideologie Karel Marx v Komunistickém manifestu z roku 1848 říká jasně, že lidská společnost musí být změněna násilím, tj. revolucí, proléváním krve a omezováním soukromého majetku a občanských svobod. Sto milionů lidských obětí komunismu ve světě to dokazuje!

Neexistuje žádný komunismus či zastánci komunistů prosazovaný "socialismus s lidskou tváří". Nelze věřit, že dnešní komunisté by mohli skutečně nastolit „novou, demokratickou podobu socialismu“, jak deklarují ve svém prohlášení z 24. února 2016. Jednalo by se pouze o nový pokus získat moc a opět zbavit náš národ svobody a demokracie.

Proto nemlčíme a protestujeme!

Leo Žídek a Naděžda Kavalírová
místopředseda KPV ČR předsedkyně KPV ČR
předseda Politické komise KPV ČR

Praha dne 26.02.2016

Číst 7259 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %