Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Slavnostní koncert k 75. narozeninám Dominika kardinála Duky ve Svatovítské katedrále Doporučený

Dárek k narozeninámpro primase českého od jeho přátel Dárek k narozeninámpro primase českého od jeho přátel snímek archiv Arcibiskupství pražského

Dne 26. dubna 2018 se dožívá 75 let osobnost, která udělala neuvěřitelně mnoho nejen pro katolickou církev u nás, ale i pro morální obrodu celého našeho komunistickým marazmem tolik poničeného národa, J. Em. Dominik kardinál Duka, OP, arcibiskup pražský a primas český. Jeho přátelé připravili panu kardinálovi k narozeninám nádherný dárek - "Slavnostní koncert k  75. narozeninám Dominika kardinála Duky OP arcibiskupa pražského a primase českého" v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha. Začátek koncertu je v 19 hodin v  katedrále, která se díky jeho neúnavné práci proměnila do obrazu opravdu světově nádherného Božího domu. Nové osvětlení, zateplení, ozvučení, kompletní systém zvonů znějících  po celé Praze, nové obří varhany a překrásný stříbrný náhrobek sv. Vojtěcha, hrob J. Em. Josefa kardinála Berana, to vše by bez opravdu neuvěřitelného pracovního nasazení pana kardinála Duky nebylo. A v tomto nádherném prostředí zazní pro něj jako důkaz poděkování, lásky a úcty jeho přátel skladby Vivaldiho, Bacha, Dvořáka, Handela, Pucciniho a dalších mistrů.

Všichni jeho přátelé a obdivovatelé jsou zdarma zváni na tuto jedinečnou událost. Vstup do katedrály je možný od 18:30. (Pozor na zdržení u bezpečnostních kontrol vybudovaných jako ochrana před muslimskými teroristy. Policisté mohou u nich žádat o doklad totožnosti.)

Za Kulturní komisi ČR i revui Fragmenty přejeme panu kardinálovi nádherný zážitek při poslechu krásné hudby ve středu jeho přátel. Zaslouží si to za to co všechno pro nás všechny udělal a věříme ještě udělá, mírou vrchovatou.

Děkujeme Vaše Eminence.

 

Číst 14130 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 54 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %