Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Nikdo neublížil pravici u nás víc, než Mirek Topolánek Doporučený

  • čtvrtek, led 10 2019
  • Napsal(a)  Karolína Stonjeková
Topolánkova ODS Topolánkova ODS koláž ateo
Začínám si všímat, jak si v poslední době začínají média všímat (znovu) Mirka Topolánka. Důvod to může mít jen jeden: pokus o Topolův politický comeback. O ten se ostatně pokusil na podzim 2017, když na poslední chvíli oznámil prezidentskou kandidaturu, na které se už ovšem pracovalo minimálně od jara téhož roku. Prezidentská volba byla vlastně jen taková testovačka, zda je ještě možné Topola po těch letech politicky zrecyklovat a zda již voliči v toku času dostatečně zapomněli na jeho chování. Před prezidentskou volbou se zdálo, že ten, kdo zapomněl, byli hlavně někteří členové ODS - kterým se už s odstupem věků vykouřilo z hlav, jak dokonale Topolánek dokázal tuto stranu rozebrat na molekuly jeho rozkročením a rozpažením.
Kdyby tehdy Topol udělal v prvním kole prezidentské volby lepší výsledek, než jen oněch umaštěných ani ne 5 %, stál by dnes s největší pravděpodobností v čele kandidátky do Evropského parlamentu. Naštěstí se ale ukázalo, že voliči touto mírou amnézie netrpí a zamázli jeho snahy hned na startu.

Prezidentské testování tak sice skončilo malým Waterloo, ale po roce už je opět načase, se veřejnosti připomenout. Topolův návrat do ODS pravděpodobně nebude průchozí - jakkoli je fakt že Fialovské vedení (nejslabší skvadra v historii strany), by bylo jistě pro staré šíbry snadným soustem. Otázka je, zda Topolánek nespojí síly spíše se svým věrným druhem ve zbrani, Miroslavem Kalouskem, jehož TOPka se už nějakou dobu potápí jak Jiřina Švorcová v Králi Šumavy.

Jisté ale je, že tahle show má docela jiný cíl, než jen zaplnit znuděným divákům mezeru ve vysílání...

 

Číst 6659 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %