Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Uzavřeme okamžitě jižní hranice, jinak u nás imigranti jdoucí do Německa uvíznou Doporučený

  • pátek, zář 18 2015
  • Napsal(a)  JANA HAVELKOVÁ
Jana Havelková, autorka článku Jana Havelková, autorka článku snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty

Po uzavření hranice ve směru na Drážďany Německem se situace s tzv. uprchlíky stává nezvladatelnou a vláda by měla okamžitě konat. Předseda ODS Petr Fiala a místopředseda Evžen Tošenovský vyzývají vládu k okamžité ochraně jižních hranic:

 Petr Fiala: Německo již kontroluje svou hranici s Rakouskem, a je tedy logické, že chce a bude kontrolovat i hranici s Českou republikou. Takový vývoj se dal očekávat. Proto jsem už před několika dny vyzval vládu, aby začala důsledně chránit jižní hranici České republiky. Byl by to z naší strany logický krok. Bez tohoto opatření velmi vážně hrozí, že lidé, kteří se chtějí dostat do Německa, zůstanou nedobrovolně na našem území a nebudou mít kam jít. Česká vláda musí začít konečně jednat.

 Evžen Tošenovský: Uzavření hranic mezi Českou republikou a Německem ve směru na Drážďany zjevně signalizuje, že se Česká republika v řádu několika dnů nebo týdnů stane pro uprchlíky tranzitní zemí. Je to další důvod pro to, aby vláda jasně řekla, jaké kroky se v takovém případě chystá podniknout, a jak se chce vyrovnat se situací, kdy se proud uprchlíků směřujících z Rakouska vymkne kontrole. Od ministra vnitra očekávám jasnou strategii, a to jak z hlediska bezpečnostního, tak i z hlediska humanitární pomoci.

Číst 6794 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %