Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 755

Europoslanec Mach: Jednání s norským úřadem pro ochranu dětí bylo doslova zoufalé! Doporučený

  • úterý, led 20 2015
  • Napsal(a)  Ivana Haslingerová
Europoslanecza Svobodné  Petr Mach Europoslanecza Svobodné Petr Mach snímek: Ivana Haslingerová, Fragmenty

V předchozím článku "PETR MACH PODPOŘÍ V NORSKU PANÍ MICHÁLKOVOU V BOJI ZA NÁVRAT SYNŮ" jsme informovali o tom, že se do záchrany dětí odebraných paní Michalákové norským úřadem pro ochranu dětí Barnevernet vložil předseda Svobodných, europoslanec Petr Mach. Jednání s norskou sociálkou se dnes spolu s matkou dětí zúčastnil právník rodiny Pavel Hasenkopf a poslankyně Jitka Chalánková coby zmocněnkyně matky. Europoslanci Petr Mach a Tomáš Zdechovský současně jednali s norskými politiky.

 K tomu jak se mu Norská mise zatím vydařila nám pan europoslanec sdělil následující: "Jednání s norským úřadem pro ochranu dětí (Barnevernet) bylo doslova zoufalé – úředníci si viditelně užívají pocit moci nad „obyčejným“ člověkem. Pak jsem byl s paní Michalákovou a její právničkou jednat s tamní policií, což proběhlo v mnohem vstřícnějším duchu. Potvrdili nám, že případ vyšetřovali, na nic nepřišli a odložili ho. Dokonce řekli, že věří, že se paní Michalákové podaří získat děti zpátky. Bojujeme dál, české děti se musejí vrátit ke své rodině!"

Přejeme Petru Machovi v příštím jednání více vstřícnosti ze strany norských úřadů a čtenářům slibujeme, že budeme o průběhu jeho mise průběžně informovat. Je smutné, že je jediným europoslancem, kterého tato tragická kauza, trvající již 3 roky, zajímá a chce pomoci nešťastné matce. Co dělalo a stále ještě dělá ministerstvo Zahraničních věcí, co dělali kolegové Petra Macha v EP a naši zástupci v Radě Evropy po celé tři roky. Proč muselo dojít vše tak daleko, že matka může vidět své děti jen jednou za půl roku na 15 minut? V očích veřejnosti neobstojí tvrzení, že naši politici a diplomaté nemají v Norsku žádné kompetence. Hlas každého vrcholného politika je, pokud si to přeje, slyšet. Minimálně evropský tisk by mu jistě dal rád místo s tak zajímavou kauzou.   

 

Číst 8030 krát
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Zveřejněno v EU

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 36 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %