Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Česká mediokracie pokračuje v estébáckých metodách

Noční vlci v Brně Noční vlci v Brně

Česká média pokračují v estébáckých metodách gabalovsko-langšádlovsko-pornografické partičky, jež si veřejně vytyčila boj za odstranění prokremelských webů. Tradiční obětí „pražské mediální kavárny“ se nyní stal místo prezidenta Zemana hejtman Michal Hašek, který vzdal s ruskými motorkáři na amerických motorkách říkajícími si Noční vlci  v Brně čest padlým Rudoarmějcům. Haškovi nepomohlo ani to, že  na plivance redaktorů reagoval klidně a vysvětlil, že kvůli své cestě do Číny se nemohl zúčastnit pietních aktů připomínajících osvobození jižní Moravy na jaře 1945 sovětskou armádou a právě proto přijal pozvání ruského konzula na úterní pietu.

 

Vstřícný vztah k Rusku a Číně současná média neodpouští. Zvláště, když má dle brněnského primátora Vokřála (ANO) demokratický politik celou řadu možností, jak důstojně a s úctou oslavit výročí konce války, určitě však prý mezi ně nepatří "pózování s bandou militantních nacionalistů".

Takže, banda militantních nacionalistů? Zhruba stovka motorkářů, kteří sympatizují nebo jsou přímo členy známého ruského motorkářského gangu Noční vlci, dorazila v úterý ve dvou skupinách do Brna. Ovšem, jde vůbec o ruské motorkáře? První přijeli na vypůjčených strojích slovenských podporovatelů z Bratislavy. Ovšem ruskou poznávací značku mezi nimi nebylo možno najít. Většina registrací byla slovenských nebo ze severní Moravy. I „severomoravskou větev“ totiž tvořily především vypůjčené stroje spřátelených motorkářů z tohoto regionu. Jací že to jsou nacionalisté? Ruští nebo čeští či slovenští...?

Ano, je to vskutku militantní banda, ti Noční vlci, co drží na fotce, kterou Hašek zveřejnil, vlajku samozvané Doněcké lidové republiky na východě Ukrajiny.  Foto: Reuters...

Jak to tedy je z tou Doněckou republikou, která tak vadí našim médiím?

Co čert gabalovské partičky nechtěl, ale ukrajinský prezident Petro Porošenko právě uvažuje o možnosti uspořádání referenda, v němž mají občané země vyjádřit svůj vztah k myšlence autonomie Kyjevem nekontrolovaných území Donbasu. Jde o možnost uspořádání referenda, v němž mají občané Ukrajiny vyslovit svůj postoj k myšlence autonomie odtržených území Donbasu.

 
Je tu však nepatrné ale... Podle bodů Komplexu opatření pro implementaci minských dohod, který schválila 12. února 2015 kontaktní skupina pro urovnání situace na Donbasu, "má být republikám poskytnut zvláštní status", pak se tam mají konat volby, a teprve potom bude rozhodnuto o definitivním statutu těchto území ve složení Ukrajiny. Úřady samozvaných  lidových republik - Doněcké a Luhanské - po schůzce „normandské čtyřky" na nejvyšší úrovni v Paříži souhlasili s přenesením místních voleb z roku 2015 na únor až duben 2016. Tedy včera již bylo pozdě, proto je zcela legitimní, když Noční vlci mají s sebou vlajku Doněcké republiky a fotografují se v Brně s ní i s hejtmanem Haškem....  http://www.rukojmi.cz/clanky/1324-je-rusko-jediny-evropsky-stat-jenz-anektoval-uzemi-ciziho-statu-a-co-gibraltar-falklandy-severni-irsko-kosovo
 
 „Tohle mi přijde jako náznak mediálního lynče, a to úplně zbytečného lynče,“ uzavřel Hašek své vystoupení v ČT, během kterého moderátor Dolanský zvedal hlas. Zdá se snad Haškovi neprávem, že je lynčován českými médii, a to jen za to, že se poklonil památce vojáků padlých na českém území? Po jeho boku stálo několik motorkářů, a to je vše? Ne, má pravdu, kterou můžu snadno prokázat https://pravdalaska.wordpress.com/monitoring/.

Oč v pořadu šlo:

Moderátor ČT Lukáš Dolanský Haškovi připomněl, že Noční vlci jsou na sankčním seznamu USA, protože se tento motorkářský klub přihlásil k anexi Krymu Ruskem.

„Pane redaktore, vy lžete divákům České televize. Tady toto byli lidé byli vpuštěni do schengenského prostoru, a já věřím příslušným orgánům na hranicích EU, které je prověřily,“ okřikl ho Hašek Dolanského.

Dolanský si to ovšem nedal líbit: „Já si vyprošuji, abyste mi říkal, že lžu,“ ohradil se Dolanský. A zopakoval, že Noční vlci jsou na sankčním seznamu a ruští motorkáři, kteří zavítali do Brna, se k Nočním vlkům hlásí.

„Ale vy jste Česká televize, vy nejste tiskový orgán americké vlády,“ rozkřikl se znovu hejtman. 

Tragikomická dohra byla v tom, že redakce zpravodajství ČT 24 čekala až do rána na příchod šéfa zpravodajství do práce, aby posoudil, co s pořadem udělat!

Jestli ho sestříhat, nebo ho nechat tak, jak je. Vedení zpravodajství se nakonec rozhodlo pořad nechat v původním stavu, protože zásahy a stříhání by vyvolalo poprask, podobně jako před časem, když ČT sestříhala výrok prezidenta Miloš Zemana, když hovořil o Viktoru Koženém a Zdeňku Bakalovi, kdy ČT v záznamu vystřihla z prezidentova výroku jméno Zdeňka Bakaly... Podvody České televize… (Je smutné, že se 25 let od převratu redaktoři bojí opět jako za komunismu vysílat přímé pořady bez cenzury. A není to jen ojedinělý jev s panem Dolanským. pozn. redakce). 

Připomeňme si též další průšvihový pořad Interview ČT24, v němž pro změnu redaktorka Zuzana Tvarůžková se sluchátkem v uchu z režie dehonestovala hejtmana Michala Haška. Skákala mu po vzoru Dolanského nezdvořile do řeči, možná na popud z režie ve svém sluchátku, aby nemohli vyslovit pravdu, jež se jí nehodila do krámu. K překřikování v Interview ČT24 s Haškem došlo zejména poté, co Tvarůžková citovala vyjádření exprezidenta Václava Klause, že jestli chce Evropa spáchat sebevraždu tím, že bude přijímat neomezené množství uprchlíků, ať to dělá, ale ne se souhlasem Česka. A hned k tomu kriticky dodala, že k přijímání uprchlíků nás přece zavazují mezinárodní úmluvy. Hašek reagoval tím, že tyto mezinárodní úmluvy vznikaly v době, kdy těžko mohl někdo předpokládat, že se zvednou miliony lidí a začnou se posunovat na Evropu; 31. ledna 1967 byl v New Yorku podepsán Protokol týkající se právního postavení uprchlíků, jenž odstranil územní a časová omezení, která Úmluva původně obsahovala a podle kterých mohli žádat o statut uprchlíka především Evropané zasažení událostmi, které nastaly před 1. lednem 1951. O běžencích z Afriky a Blízkého východu nebyla v úmluvě ani zmínka....

V předcházejícím pořadu s jíí sympatickým Gillesem de Kerchovem, protiteroristickým koordinátorem EU, se naopak dopustila nejhoršího novinářského faux pas, kdy nezareagovala na slova svého hosta, jenž řekl, že nynějším úkolem USA v Iráku je vycvičit iráckou armádu, aby porazila teroristický Islamský stát. Zde měla položit jako pohotová redaktorka jasnou otázku. „Proč tak USA neučinily během deseti let, co vedly válku v Iráku, navíc prokazatelně OSN odsouzenou jako vylhanou? Proč dopustily, aby vznikl tak děsivý terorismus…?“  Prostě ji nepoložila; se zdvořilosti ke svému hostu, nebo ze zbabělosti…?

 
article_photo

Jak si tato rodilá Kubánka může dovolit manipulovat s lidmi jako je Michal Hašek, předseda Asociace krajů České republiky a též hejtman Jihomoravského kraje, kde má nyní post nejpopulárnější osobností. Ale když se má ptát na závažné věci, jako v případě zmíněného Gillese de Kerchovena, zarytě neprofesionálně mlčí. 

 

Tvarůžková ale má i své další oblíbence k nimž dokáže být milá. Třeba inkriminovanou punkovou partičku z Londýna, jež měla navzdory svým kladným bodům za věznění v Rusku, v Americe velký problém. Pussy Riot, poté, co je přijaly v USA s takovou pompou Madonna i Hillary Clinton, si myslely, že někoho zajímá jejich punk a zúčastnily se protestů v zuřícím Fergusonu; kde ale v křesťanské Americe narazily. Hrdě samy o svém nechutném exhibicionismu před oltářem referovaly na sociálních sítích; ovšem, ouha, žádná sláva, naopak. Odpověď nenechala na sebe čekat – na stránkách Bílého domu se objevila petice s požadavkem zrušení víz pro celou “trojici” a vystěhování jí z USA.

„Ruští aktivisté ze skupiny “Pussy Riot” – N. Tolokonniková, M. Aljochina a P. Verzilov – přijeli propagovat vulgární, amorální a nekřesťanský způsob života," napsal autor petice. "V Rusku byly odsouzeny za šokující, urážlivé a amorální činnosti v katedrále Krista Spasitele. Američané si váží jakýchkoli názorů, ale náš “pohár trpělivosti” přetekl poté, co tito aktivisté se zúčastnili nelegálních protestních akcí ve Fergusonu a New Yorku. Domníváme se, že účast cizinců v podobných akcích je nepřípustná. My, Američané, vyřešíme svoje problémy samostatně, bez pomoci cizinců, kteří mají špatnou pověst…" https://petitions.whitehouse.gov/petition/revoke-visas-tolokonnikova-alekhina-and-verzilov-and-prevent-them-entering-united-states

Někdo se fotí s militantními Nočními vlky, jiný s tunelářem Bakalou...

Ve svobodné zemi se může fotit kdo chce s kým chce. Smutné je pouze to, jak se k tomu staví naše prohavlosky orientovaná médiá. Jak se za duchovního dozoru na dálku v provedení velvyslance USA v ČR Schapira lehce změní Haškovo "pózování s bandou militantních nacionalistů" v pokus o mediální lynč a "demokratickou" štvanici na svobodu projevu dle primátora Brna Vokřála či dle urputné snahy redaktora Dolanského dodržet obsah diktování z režie ve svém sluchátku... (Mediální lynč jsem zažívám osobně na vlastní kůži...http://www.rukojmi.cz/clanky/1139-jak-se-stat-rychle-a-snadno-extremistou-aneb-ze-by-se-doba-estebackych-manyr-zase-k-tobe-navratila-lide-muj) Zatímco o tom druhém se taktně mlčí po té co se děje v Bakalových dolech...

A někdo se fotí s vlajkou DLR, jiný s Havlem, co Bakalovi nabídl kšeft sponzorování jeho knihovny...
 
 foto: ČTK, zaslal autor článku
 
Aby toho vyčítání Haškovi nebylo málo, politici opozice melou pořád o agresivní anexi Krymu. Nebudu se opakovat, stačí slova bývalého prezidenta Francie Valery Giscarda d´Estainga..http://www.rukojmi.cz/clanky/76-krym-a-exprezident-francie-valery-giscard-d-estaing

http://www.rukojmi.cz/clanky/9-byla-lanska-pucisticka-akce-jen-rafinovanou-pasti-na-haska-od-infiltrovaneho-chovance

Rovněž mlácení prázdné slámy na téma Krym z úst exkomunisty Štětiny a pohádkářky Petry Procházkové vytváří pro hejtmana Haška bezprecedentní obhajobu... http://www.rukojmi.cz/clanky/322-poselstvi-srpna-1968-jaromir-stetina-rozvracec-ksc-nebo-hrdy-neonacek-plavec-ve-stinu-kgb-preverbovan-jeste-pred-velkou-sametovou-jak-vecny-bolsevik-doplaval-az-k-nove-evrope

http://www.rukojmi.cz/clanky/1489-rusti-motorkari-jsou-latentne-agresivni-zato-vojaci-konvoju-usa-maji-holubici-povahy-s-mirem-v-dusi-a-vedi-na-co-maji-nato

http://www.rukojmi.cz/clanky/1622-ucteni-pamatky-bojovniku-proti-fasizmu-neni-propaganda

Číst 11958 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v MEDIOKRACIE

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %