Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Zbavme se levicové chobotnice rodinných klanů v politice Doporučený

  • úterý, bře 31 2020
  • Napsal(a)  Ivar Mentzl
Zbavme se nebezpečné  chobotnice rodinných klanů ničící naší zem Zbavme se nebezpečné chobotnice rodinných klanů ničící naší zem

Agentura CVVM zkoumala personální a rodinné vazby při obsazování klíčových pozic ve vlivových periodikách, agenturách, nadacích, firmách, institutech - detailně viz https://cvvm.soc.cascz/cz. I když mnohé z toho známe, zde je vše uvedeno exaktně a neškodí si proto udělat pořádek v našich znalostech o tom, kdo řídí naše média a důležité agentury dotované z našich peněz pořádek.Šéfredaktor Bakalova týdeníku Respekt (je to ten Zdeněk Bakala, který vytuneloval OKD a podvedl s byty většinu občanů na Ostravsku, který si užívá ve švýcarské vile na břehu Ženevského jezera, a je větší tunelářský borec, než legendární Viktor Kožený) je Erik Tabery  (https://cswikipedia.org/wiki/Erik_Tabery.) Manželka Erika Taberyho, Paulina Taberyová, je jedním z analytiků CVVM (https://cvvm.soc.cas.cz/cz/kontakty) a matka Erika Taberyho, Kristina Taberyová, rozená Štěpánková ( https://www.clovekvtisni.cz/kdo-jsme/struktura-organizaceje ve správní radě organizace Člověk v tísni. 

Častým a protěžovaným hostem v Respektu je Pavel Čižinský (https://cs.wikipedia.org/wiki/Pavel_%C4%8Ci%C5%BEinsk%C3%BD), který byl nedávno odvolán z pozice starosty Městské části Praha 1 pro zásadně chybná rozhodnutí. Je bratrem Jana Čižinského, který je poslanec parlamentu, starosta městské části Prahy 7 a zastupitel na Magistrátu hl. města Prahy jako lídr tam vládnoucí koalice Praha sobě spolu s Piráty a TOP 09.

Pavel Čižinský se dobře zná s nejstaršmí synem  Petra Uhla Anny Šabatové, donedávna ombudsmanky ČR, advokátem Pavlem Uhlemkterý sedí ve správní radě Transparency International ČR (https://www.transparency.cz/lide-v-transparency/#managing_board).  (Ředitelem české národní pobočky Transparency Internationalje David Ondráčka, který nedávno prohrál ve své žalobě na premiéra Babiše (https://www.seznamzpravy.cz/clanek/babis-se-nemusi-omlouvat-za-zkorumpovanou-neziskovku-89720.) Pavel Uhl (viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Petr_Uhl) podal volební stížnosti Nejvyššímu správnímu soudu v Brně na určení neplatnosti volby kandidátů Mgr. Tomáše Zdechovského a Miroslava Pocheho ve volbách do Evropského parlamentu konaných na území České republiky ve dnech 23. a 24. 5.2014. V tomto podání požadoval aby byli vyhlášení za zvolené europoslance pirát Ivan Bartoš a zelený Ondřej Liška. A kdo je mezi navrhovateli ze Strany zelených, které advokát Pavel Uhl zastupoval? No přeci další dítě Petra Uhla, dcera Saša Uhlová ze Strany Zelených (https://cs.wikipedia.org/wiki/Sa%C5%A1a_Uhlov%C3%A1), která spolupracovala s Nadačním fondem nezávislé žurnalistiky (https://cs.wikipedia.org/wiki/Nada%C4%8Dn%C3%AD_fond_nez%C3%A1visl%C3%A9_%C5%BEurnalistiky) a stránky tohoto Nadačního fondu https://www.nfnz.cz/. Tento fond podporuje mimo jiné projekt Člověk v tísni, o kterém již byla řeč. 

Když si přečtete, kdy a proč Nadační fond nezávislé žurnalistiky vznikl, je každému jasné, že zákonitě musí pronásledovat premiéra a jeho rodinu (https://www.nfnz.cz/o-nas/proc-jsme-vznikli/). Aktuálně finančně podporuje projekt o spojení moci presidenta a premiéra a mapování jejich politických a ekonomických zájmů (https://www.nfnz.cz/projekty/reporter-p19/).   

Jsou to stále jedny a ty samé rodiny, jejichž členové za naše daně vyvíjejí podvratnou činnost, rozkládají a rozdělují tuto společnost, rozsévají nevraživost, která vyúsťuje pod rouškou pseudoemokratických hesel, článků a reportáží např. v akcích spolku Milion chvilek proti presidentovi, premiérovi a jeho rodině, ministryni spravedlnosti Benešové, ombudsmanovi Křečkovi a jiným demokraticky zvoleným subjektům. Podporují migranty směřující do Evropy, udávají premiéra a Českou republiku do Bruselu atd. Jejich vlajkovou aktivitou je program antibabiš. I když stále  to ještě není taková štvanice proti té, kterou vyvíjeli oni a jim podobní na Václava Klause. Zářným příkladem je podpásový Sarajevský atentát. Nesnášejí v politice prostě nikoho, kdo není z jejich neomarxistických řad toužících místo kapitalismu budovat třetí cestu k socialismu.

Pořádně si proto vše přečtěte, nejsou to žádné výmysly ani lži, na rozdíl od výplodů těchto aktivistických rozvracečů a udavačů zmiňovaných výše. Pak snad prohlédnete a i Váš hlas přispěje k tomu, abychom se v nadcházejícíh volbách společně zbavíli této aktivistické levicové chobotnice. A budete se spolu s námi divit, jak vůbec mohou občané volit stranu Pirátů,  klan bratrů Čižinských, stranu Zelených nebo dokonce chodit skandovat na demonstrace jimi zmanipulovaných Milionů chvilek. A zejména jak může někdo tyto organizace a spolky podporovat finančně. Jejich počínání je kanibalismus po česku.

Číst 5944 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v MEDIOKRACIE

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %