Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Havlojedi volí superstar Doporučený

  • středa, kvě 27 2020
  • Napsal(a) 
Jan Kopal a Jiří Ovčáček na slavnostní konferenci Národohospodářské fakulty VŠE v Praze "Třicet let trnité cesty ke svobodě a obrana před těmi, kteří nám jí chtějí vzít" Jan Kopal a Jiří Ovčáček na slavnostní konferenci Národohospodářské fakulty VŠE v Praze "Třicet let trnité cesty ke svobodě a obrana před těmi, kteří nám jí chtějí vzít" snímek Ivana Haslingerová, revue Fragmenty

Nejen TV Nova hledá svou superstar. Obdobnou soutěž vyhlásili také naši havlojedi ve svém bulvárním obskurním měsíčníku  Revue FORUM (nebo snad Fór a rum), který je obdobou nacistického štvavého plátku Der Stürmer. Jeho věčně zoufalý šéfredaktor Pavel Šafr hledá prozápadního prezidenta. Nebohý pudlík Šafr správně tuší, že je to mise pro sebevražedný oddíl. Hned v úvodu se řečnicky ptá, zda mají vůbec nějakou šanci a k čemu je vlastně prezident. Pak dá s enormní námahou dohromady trojici zoufalců ve složení Miroslava Němcová, Pavel Fischer a Petr Pavel. Přestože uznává, že český prezident nemůže být králem salónů a kaváren, ale musí být králem paneláků a hospod. Pro natvrdlé čtenáře této mediální žumpy o stránku dále následuje několikastránkový rozhovor s generálem Petrem Pavlem, který je tím pravým prorokem našich havlojedů. Nic nemůže více obnažit jejich schizofrenii a farizejství.

Do Babiše a Zemana pálí, co jim sílí stačí a vyčítají kdejaký hříšek z mládí, ale jejich idolem je komunistický zpravodajec a guma z dobré komunistické rodiny. Takže hoši hodně štěstí při vykládání pohádek o obrácení a nanebevstoupení jednoho dnes až přehnaně probruselského politruka.

 

 

Číst 4566 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v MEDIOKRACIE

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %